Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doti49

Czy da się zagęścić rzęsy?

Polecane posty

Gość doti49

Mam raczej marne,niezbyt ich dużo,są krótkie i cienkie.Nawet pomalowane tuszem nie wyglądają za fajnie.Czy da się coś z tym zrobić np żeby wyrosły nowe?Chciałabym mieć dlugie,grube i gęste.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstanz
Nie słyszałam o zagęszczaniu rzęs. Może zainwestuj w odżywke do rzęs. Powinna je wzmocnic. A na jakieś wyjscia typu dyskoteka, możesz kupic w drogerii sztuczne kępki rzęs. Tylko nie przesadzaj z nimi! Masz wygladac naturalnie a nie jak aktorka z teatru lat 70-tych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti49
Chciałabym mieć na co dzień ładne rzęsy bo co z tego że np na dyskotekę dokleję sobie sztuczne i będą super wyglądały jak i tak ci co mnie znają będą wiedzieli że to nie naturalne....A jaka odżywka jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek rycynowy jest dobry
kosztuje 2 zł w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest coś takiego
można zagęścić sobie żęsy,ale jest to drogie i niezbyt długotrwałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zagęszczaniem i odzywkami, to różnie bywa, ale wydaje mi się, ze dobrym rozwiązaniem może być zabieg zagęszczania rzęs. Wiele osób ma takie właśnie problemy, od urodzenia maja liche rzęsy i raczej nic nie pomaga. Wiadomo, że jakieś witaminy czy odżywki wzmacniają rzęsy, ale ich raczej nie przedłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm jedyne co mi do głowy przychodzi w tej sytuacji to tylko wybranie się do kosmetyczki na zagęszczanie rzęs. Efekty boskie po prostu boskie. Fajnie byłoby mieć takie firanki. Tylko oczywiście dobrze by było też wybrać odpowiednią metodę. Ja chyba postawiłabym na 1 do 1. Bo jak się przedłuży rzęsy tą metodą to wyglądają one bardzo naturalnie. Tak się zastanawiam, czy nie zagęścić sobie rzęs czytałam gdzieś, że fajnie rzęsy przedłużają w studiu Fanaberya, czy któraś z was może była ?? i podzieli się ze mną wrażeniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak na ciacho to
no przedluzanie rzes jest super,ale kosztowne i krotkotralw,a jak ktos ma liche rzesy to nie ma co oczekiwac potrzymanie napwrde zajebistych rzes nawet po przedluyzaniu....... zoabcz sobie lumigan/careprost/ganfor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak dziewczyny napisały - sztuczne rzęsy sa drogie i krótkotrwałe. Najlepiej jest stosować olejek rycynowy - codziennie wieczorem nakładać olejek szczoteczką do tuszu (można kupić czyste np. w Sephorze) lub po czystej odzywce... Po miesiącu - bo tyle trwa około wzrost nowych rzęs - pojawiają się rezultaty - ciemniejsze i ładniejsze rzęsy - SPRAWDZONE!! :) Owszem, olejek brzydko pachnie i wogóle... Ale jest skuteczny. Ow iele skuteczniejszy niż jakieś odzywki - próbowałam różnych. Podobnie olejek rycynowy działa na włosy:) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - i zawsze możesz pójść na zabieg farbowania rzęs :) Henna jest znakomita - daje efekt na około 2-3 tygodnie:) Dla blondynek henna brązowa, dla szatynek i brunetek - czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej po prostu udać się do kosmetyczki na odpowiedni zabieg, ale wiadomo, nie każdy może sobie to pozwolić... Możesz korzystać z odżywek do rzęs, zawsze zmywać makijaż przed snem, używać dobrych tuszy... Poza tym jest cała masa domowych sposobów na gęste i mocne rzęsy, trzeba byłoby o tym poczytać;) A jak chcesz zagęścić je na jakaś konkretną okazję, wystarczy po prostu skorzystać ze sztucznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zdążyłam się zorientować to tak, da się. Takie zabiegi robi salon kosmetyczny Fanaberya. Oni specjalizują się tylko w tym. Zastanawiam się sama nad takim zabiegiem, więc robię research. Dowiedziałam się, że zabieg trwa trzy godziny, ale nie wiem, czy to boli? Czy ktoś robił sobie taki zabieg i mógłby podzielić się doświadczeniem? Będę wdzięczna za wszelkie info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie wyglądają rzęsy zagęszczone metoda 1:1, zresztą sama bym się na taki zabieg chętnie wybrała, bo raczej nie mam zbyt gęstych rzęs. Słyszałam, że w Studiu Kleopatra w Warszawie robią coś takiego, zabieg wykonuje stylistka zaawansowana - jakby mi taka profesjonalistka przyczepiała rzęsy, to na pewno długo by się trzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że rzęsy przedłużone metodą 1 do 1 wyglądają rewelacyjnie. Sama ostatnio je przedłużyłam i muszę przyznać, że wszyscy mi mówią, że wyglądam z nimi o wiele świeżej i kobieco. Z pewnością też przekłuwają uwagę. Przy tym są bardzo wygodne i lekkie. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się o samym zabiegu nieco więcej niech pisze na mojego maila rita3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacza3.14
sprzedam lumigan w rozsądnej cenie, oryginalnie zapakowany. czacza3.14@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Teraz jest jeszcze lepszy sposób na naprawdę świetne rzęsy to Nouveau Scara pół-permanentna mascara. Zabieg aplikacji polega na nałożeniu półpermanentnej maskary na naturalne rzęsy, polecany jest przede wszystkim Paniom, które mają mocne i długie rzęsy naturalne. I teraz coraz wiecej kobiet własnie się na taką aplikację decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millluszka
Jesli chodzi o to aplikacje, to ja musze powiedzieć ze byłam na pokazie z makijażu i rzęs w Biar Beauty. Ludzie sympatyczni, szkoła pierwsza klasa. Naprawdę przekonali mnie do siebie. Zapisałam się na szkolenie z makijażu intensywnego. A tutaj sama aplikacja Nouveau Scary jest swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibańska
Ja wiem ze mozna też fajnie je podkreślic i podkręcić też LVL czyli liftingiem rzęs. Naprawde efekt jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloska2
To prawda ze lifting rzęs jest naprawde swietną metodą jesli chodzi własnie o nasze rzęski. I sam efekt utrzymuje sie też przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza
Olejek rycynowy nakładany wieczorem szczoteczką po zużytym tuszu. Ja stosuję zamiennie serum do rzęs i regenerujący krem do rzęs firmy L"biotica. Zagęszczanie rzęs u kosmetyczki daje super efekt, ale po zaprzestaniu to jest totalna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super serum na zageszczenie i wydluzenie rzes, ale jest drogie, kosztuje kolo 100 euro, ale wystarcza na 4-6 miesiecy. dziala cuda, wiem bo mam i uzywam :) wczesniej przedluzalam u kosmetyczki, teraz nie potrzebuje :) Moja siostra tez uzywa i jest zachwycona. Efekty po 6-8 tygodni :) jest pare firm, ktore je produkuja, poszukaj w necie, to znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliska23
Moje drogie, ja byłam na szkoleniu Nouveau Scara, efekt wytuszowanych rzęs – pogrubione i lekko przedłużone. Zrobiłam już pierwsze klientki i podoba mi się, że czas aplikacji jest krótki i cena dla klientki przystępna. I mam teraz dzieki temu coraz wiecej nowych klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam Lumigan w cenie 40 zł z kosztami wysyłki z terminem ważności do 2015 roku. Możliwość wysłania zdjęcia. Buteleczka otwarta, niezafoliowana ponieważ krople zakupiłam dla siebie ale nie mogę ich używać gdyż bardzo podrażnia oczy. Więcej informacji zainteresowanym Paniom udzielę przez kontakt e-mail:madeleineSl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam olej rycynowy. Tani. Efekty po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam latise careprost taaaanio 506800889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro po olejku rycynowym słabe rzęsy wypadają, to czy jest możliwość że już nie wyrosną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję kurację serum do rzęs LashVolution i efekty są boskie hihi. Ja zawsze marzyłam o takich rzesach a natura mnie nimi nie obdarzyła, wiec trochę trzeba ja oszukać :D Normalnie co wieczor nakładam trochę odzywki a już w ciągu dnia maluje się bez przeszkod, to nie działa jakos negatywnie na działanie odzywki, ona tam robi swoje  Polecam, warto ją kupić. http://lashvolution.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się, ja ogólnie jem dużo witamin, łykam biotynę i używam odżywki lbiotica do rzęs, jest genialna, fajnie się nakłada i super zagęszcza rzęsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×