Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję się panika

Czy duże ryzyko ciązy ?

Polecane posty

Gość boję się panika

Witam, pisze w tej sprawie ,ponieważ bardzo się boję Mam 18 lat i doszło do stosunku ze mną i moim chłopakiem. Na początku używaliśmy prezerwatywy + stosunek przerywany ( do wytrysku nie doszło ) Po 20 minutach od stosunku ,chłopak poszedł oddać mocz i przetarł papierem członka ,nadal było bez wytrysku Po 10 minutach od oddania moczu ,dosłownie na 10 sekund ( 3-4 pchnięcia ) zrobiliśmy to bez zabezpieczenia i znów bez wytrysku. Po całym zajściu ,zaniepokojeni ,postanowiliśmy 15h od zbliżenia wziąć tabletkę "po" Ellaone .Bardzo się zaniepokoiłam ,Czy ryzko ciązy jest duże ? Okres miałam 29.12.2016 cykl 26.Do zbliżenia doszło 7.01 .2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wzięłaś tabletkę po a w dodatku nie było wytrysku w pochwie to ciąża jest nie możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się panika
Dziękuję za opinię . Czekam na więcej odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz bardzo dziwne podejście -najpierw współżyjesz bez zabezpieczeń a potem faszerujesz się tabletkami po i panikujesz. Zastanów się nad tym co robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się panika
Wiem ,że to było głupię ,dlatego chcę się was poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się panika
Proszę o jeszcze opini , bo do okresu 2 tyg a to mnie przeraża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułki antykoncepcji awaryjnej nie są w 100% skuteczne. Istnieje bowiem możliwość, że do owulacji doszło przed zażyciem pigułki antykoncepcji awaryjnej. Największe szanse powodzenia daje zażycie pigułki antykoncepcji awaryjnej możliwie jak najszybciej po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodą ciepłą piz.kę szybko się konsumuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wzięłaś tabletkę po to powinnaś być spokojna. Jesli tak bardzo się boisz to w przyszłości współżyjcie tylko w dni niepłodne. Wiesz jak je wyznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzyko ciąży po takim stosunku to części dziesiętne procenta, a ty jeszcze wzięłaś tą bombę hormonalną.. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się panika
Dziękuję ,bardzo mnie uspokoiłyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się panika
Witajcie to znowu ja , Nieco spokojniejsza ,otóż dostałam okres 2 dni przed terminem i trwał on 4 dni i był tak obfity jak inne które miewałam.Producent Ellaone napisał na swojej stronie ,że jeżeli okres się pojawi tzn ,że tabletka zadziałała.A moje pytanie brzmi nadal ,czy ciąża jest możliwa nadal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie jesteś jeszcze gotowa na współżycie. Stosunek przerywany jako forma zabezpieczenia przed ciążą? dziewczyno! ogarnij się bo to tylko kwestia CZASU aż zajdziesz w ciążę. Skoro masz aż tyle wątpliwości i obaw zrób po prostu badanie beta hcg. Nie test z supermarketu, tylko badanie krwi. Prywatnie (koszt ze 20zł) nie będziesz czekała na wizytę do lekarza i dalej się denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boję się panika
Dostałam okres 2 dni przed terminem i trwał 4 dni jak zawsze , tyłko był troszkę skapszy niż zwykle, ale producent tabletki o tym informuje.Czyli ciążę mogę wykluczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, teraz możesz ją wykluczyć :) Starajcie się teraz tylko wspłżyć tylko w dni niepłodne jak napisał gość powyżej. Wtedy będziesz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×