Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dziecko może mieszkać z rodzicem jednym pokoju w UK

Polecane posty

Gość gość

jak to prawnie wygląda? wiem, że nie, ale czy grozi za to np. wizyta opieki społecznej? sytuacja wygląda tak: jestem samotną matką, mój syn ma dwa lata. Wynajmuję one bedroom, syn śpi w sypialni, ja w salonie. Mam oszczędności i trafiła mi się okazja kupić studio flat, na kredyt na większe nie mam szans :( za wynajem dużo płacę a to rudera, a tak bylibysmy "na swoim" tylko czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtadg
rozmawiałam z Angielką i ona mówi że można tak mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze mozna tak mieszkac!! Wiele rodzin (szczegolnie imigrantow z Afryki) mieszkaja z dziecmi na jednym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze mozna, lepiej na swoim, niz byle jaka droga rudera, kto wie co sie stanie za lat 5, moze wtedy bedzie cie stac na 1 bed. Dla 2 latka nie zrobi duzo różnicy, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura do 5 roku życia dziecko może być z rodzicami w pokoju po 5 roku życia dziecko musi mieć własny pokój. Jeżeli tak nie jest nie stać Cie na wynajem Council musi ci dać mieszkanie socjalne albo HB. Ale twoje dziecko ma dwa lata ale za 3 już będzie musiało mieć swój pokój. Zaraz poszukam i Ci wyśle artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura, jezeli masz swoje wlasne mieszkanie to nikt tobie drugiego z councila nie da, mozesz sie wpisac na liste i czekac latami, znam mnostwo ludzi ktorzy mieszkaja z 2 dzieci w wieku szkolnym, w 1 bed, i nikt sie nie kwapi aby przyznac im mieszkanie socjalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laporushi gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Mnie martwi właśnie to, że dowiedzieliby się, że mieszkam z synem w jednym pokoju i kazaliby preprowadzić się na dwa pokoje. To musiałabym wtedy sprzedać mieszkanie i wynająć większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia to jestes ty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam taką parę co z dwójką małych dzieci na jednym pokoju mieszkają a w Polsce dom stawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
do 5 roku zycia moze mieszkac w 1 pokoju z rodzicami. Mam znajomych, ktorzy maja dwojke dzieci w tym jedno powyzej 5 lat i mimo, ze mieli swoje wlasne mieszkanie dostali od spoldzielni wieksze z 2 sypialniami. Mieszkaja kolo mnie wiec wiadomosc jest sprawdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Madzia2231 czy mogę prosić o przepis który to reguluje( jak długo dzieci mogą mieszkać w jednym pokoju)? Ewentualnie, czy mogła bym prosić o ten artykuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×