Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a przerost migdalkoww

CZY DZIEWCZYNA KTORA WAZY TYLKO 53 KILO NA 170 CM MOZE DOBRZE WYGLADAC??

Polecane posty

Gość a przerost migdalkoww

CZYLI NIE ZA CHUDO??? MOWIE TU O NIE DOJRZEWAJACYCH NASTOLATKACH ALE O KOBIETACH POWYZEJ 25 LAT NA PRZYKLAD... BO WTEDY TAKA WAGA TO JUZ CHYBA ANOREKSJA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssucharrrrrrrrrrr
co do anoreksji to ciezko wyrokowac bo czasami po prostu ludzie tak maja ze nie moga przytyc. ja nie wiem jak taka osoby by wygladala. choc nie jestem fanka wystajacych obojczykow i zeber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka27
Anoreksja? Ja mam 170cm i ważę 54kg i mam zamiar się odchudzać, więc o jakiej anoreksji Ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUPA NIE anoreksja
ja mam 50 przy 170 i nie mam anoreksji, lubię jeśc, ale mogę mało i nie mogę przytyć, słodycze wżeram tonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przerost migdalkoww
NO DOBRA CHODZI O MNIE WAZE 53 TYLKO NA 170 CM I MAM 29 LAT JUZ:( I NIE MOGE PRZYTYC... MOJE WYMIARY SA OBECNIE TAKIE: W BIUSCIE 95 CM POD BIUSTEM 74 CM TALIA 73 CM W PASIE PRZY PEPKU 80 CM SRODEK PUPY 93 CM UDO POD POSLADKIEM NAJSZERSZE MIEJSCE 53 CM MOJA WAGA JEST DLA LEKARZY ALARMUJACA... NIE WIEM JUZ JAK PRZYTYC A WIEM ZE MAM AZ 7 KILO NIEDOWAGI:( I STRASZNIE MAM MALUTKIE KOSCI BO W NADGARSTKU TYLKO 14,5 CM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przerost migdalkoww
GRAHAMKA A ILE MASZ LAT I JAKIE WYMIARY?? MASZ NIEDOWAGE 6 KILO NIESTETY.. NA PEWNO WYGLADASZ ZA CHUDO A JESZCZE SIE CHCESZ ODCHUDZAC?? TO CHORE..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoreksja to choroba psychiczna Zlotko. Ja mam 176 cm i waze 54 kg. jakbys widziala ile ja jem, to bys nigdy w zyciu nie uwierzyla. Potrfie jesc i jesc. Ale mam dobry metabolizm, duzo sie ruszam, CIAGLE JESTEM " w locie', cos robie, zalatwiam. Ale na jedzenie znajduje zawsze czas. Jem 5 a nawet 6 posilkow dziennie + owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
grahamka27 Anoreksja? Ja mam 170cm i ważę 54kg i mam zamiar się odchudzać, więc o jakiej anoreksji Ty mówisz? lepiej sie za mózgiem rozejrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamka27
mnie się już robi oponka i nie chcę tak wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad sie bierze przekonanie, ze osoba chuda=anorektyk/anorektyczka. Anoreksja to stan psychiki (jak juz padlo - to choroba psychiczna) a nie kwestia wagi! Niektorzy po prostu tak maja, ze jedza normalnie a maja bardzo szybki metabolizm. No i anorektyczka raczej by nie zastanawiala sie, czy nie jest za chuda przy Twojej wadze i Twoim wzroscie :) Zapytam tak - jesz normalnie, tzn. nie odchudzasz sie specjalnie? A jesli po prostu nie mozesz przytyc - wykluczylas nadczynnosc tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przerost migdalkoww
A WG WAS MOJE WYMIARY SA WYCHUDZONE??? CZY ADEKWATNE DO MOEJ WAGI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkd9f9fgghh
grahamka masz mozg chory.. jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiary masz takie jak napisalas? Brzmia normalnie, tzn. po nich nie wydajesz sie chudzielcem. Nie chce urazic, jesli masz faktycznie takie wymiary, to nie mam pojecia skad tak niska waga. Bo z samej wagi ewidentnie masz niedowage. Nie lubie porownywac, ale tym razem powiem - waze tyle co Ty, mam nieco mniejsze wymiary (po 6-8 cm mniej), a mam 10 cm mnie wzrostu niz Ty i wygladam po prostu szczuplo (nie chudo). Po wymiarach wydajesz sie po prostu normalnych gabarytow kobieta sredniego wzrostu. Moze oprocz wagi (i zbadania hormonow tarczycy) warto byloby zrobic analize skladu ciala, czyli procent miesni, wody i tkanki tluszczowej? Mozesz byc taka lekka po prostu z powodu malej zawartosci tkanki miesniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkd9f9fgghh
no to jak te miesnie wyrobic kochana?? bo ja juz nie wiem ?:(buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeaaaahhhhhhhh
Autorko, 73 w pasie 53 w udzie... to na anoreksje mi nie wyglada...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety waże 49kg przy wzroście 174:( to przecież super ekstra niedowaga...tarczyce mam ok,badania robiłam w styczniu...mnie wysyłają do endokrynologa już od 2ch lat ale na nfz nie mam szans się dostać... choć wybieram się w kwietniu... może to kwestia hormonów właśnie?z tym że kiedyś miałam tak,ze przez 2dni mogłam nie jeść nic konkretnego a później był napad na żarcie,słodkie ze słonym itd. aż któregoś dnia mi lekarz powiedział,zebym może do psychiatry wybrała,to się obraziłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkd9f9fgghh
ALE ONA JEST WYSOKA I DLUGIE NOGI MA PDEWNIE WIEC 53 W UDZIE TO BARDZO MALO JAK NA TAKI WZROST. A TALIA 73 TO NORMALNA CHUDA TALIA ..W PASIE 80 CM TO JUZ SPORO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkd9f9fgghh
MIRABELKOWA a jakie masz wymiary.. ile w udzie i pupie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabellkowaa
Nie wiem. Nie mierzylam sie, ale uwierz mi jestem koscista:-\ Nawet po dziecku nie przytylam. Wazylam po porodzie 51 kg tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozeee
uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeaaaahhhhhhhh
Jestes babo chlopem ja mam 170 w pasie 64 w udzie 55 i mysle ze mam grube nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozeee
a autorka WATKU MA WG WAS SUPER WYMIARY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie moze
Pewnie ze może. Ja mam 173 ważę 54 kg . Mam kobieca figurę ( duży biust, biodra pełniejsze) mimo ze mam wagę dość mała do mojego wzrostu to wyglądam bardzo dobrze - nie jestem jakaś chuda - ja to się śmieje ze moje kości są po prostu lekkie ;) Moja koleżanka mniej więcej tego samego wzrostu , waży 6 kg więcej ode mnie , a wygląda na chudzielca przy mnie . Wszystko zależy od budowy /figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozeee
a jakie masz kochana wymiaryl...plisss podaj w biuscie i pupie szczegolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKFKFK88f8ffggg
anoreksja na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie moze
-biodra 93 - biust 93 -talia 64 mam figurę klepsydry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×