Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okularrrnica

czy dziewczyna w okularach może ywglądac sexy?

Polecane posty

Gość okularrrnica

macie jakieś przykłady, tj. zdjęcia? przecież popsuja kazdy makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze moze wygladac sexi.tylko jesli ma ladne okulary nie takie na pol twarzy.moja kolezanka nosi bardzo ladnie sie maluje i okulary daja bardzo ladny efekt wcalnie nie psuja makijazu.kazda dziewczyna jest na swoj sposob sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak
tylko musi mieć świetnie dobrane oprawki, dobrej jakości, a nie jakieś kiczowate taniochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwaz ze coraz czesciej np w teledyskach nosza okulary ktore podkreslaja urode np paris hillton.nie przejmuj sie:)swietnie dobrane oprawki i na facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularrrnica
może jestem przeczulona, ale nie podobaja mis ie okulary, ale wyjscia nie mam musze kupic bo soczewki mi nie pasują... a jakie sa lepsze z cała amka czy delikatne? metalowe czy plastikowe? mam 26 lat nie chce wygladac jak kujon, chciałabym jakos oryginalnie i sexy, nie wiem gdzie mi moga pomoc dobrac cos fajnego bo tam gdzie chodze np vision express to kity wciskaja zeby sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez okularnica
Niestety, nie bede cie pocieszac, ze okulary sa ładne, czy seksi, bo to nieprawda. Sama nosze na stałe od jakichs 3 lat i powiem ci szczerez, ze jeszcze nigdy nie czulam sie tak fatalnie, tak nieatrakcyjnie. Soczewki odpadaja, mam zbyt wrazliwe oczy. Mam ładne i dosc drogie oprawki z plastikowymi szklami, ale nie czuje sie w nich dobrze. Wiele osob mi mowi, ze ladnie wygladam w okularach, ale ja nigdy w to nie uwierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie sa lepsze
a jakie sa lepsze z cała amka czy delikatne? metalowe czy plastikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIUTA....
dla mnie można wyglądać sexi,tylko trzeba dobrać odpowiednie do twarzy.Sama uzywam do komputera i jest ok.Kiedyś jakiś pacan powiedział mi,że kochałby się ze mną ale koniecznie musiałabym mieć okulary na nosie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skad! Dziewczyna w okularach moze wygladac tylko zalosnie, nudno, aseksualnie, jak kujon i szara mycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
ale pewnie ze moze wygladac atrakcyjnie! Ja nosze okulary chyba od klasy 2 SP, obecnie mam 20 lat i jakos nigdy nie narzekalam na brak powodzenia... i nie mowie tu o tym, ze zakochiwali sie we mnie koledzy, ktorzy znali mnie od lat i polecieli na charakter. Wielu facetow poznalam na imprezach, dyskotekach... Okulary w niczym tunie przeszkadzaja. Ja dodatkowo mam bardzo szczupla i pociagla twarz wiec okulary optycznie mi ja poszerzaja i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie sa lepsze
a jakie sa lepsze z cała amka czy delikatne? metalowe czy plastikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, bo ja wyglądam sexy ;) uwielbiam czarne, plastikowe oprawki, wg mnie są najbardziej sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a makijażu chyba mi też nie psują, bo wiele osób zachwyca się moimi makijażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze, moze i jeszcze raz może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakaj
a ja mam rzadkie włosy i nie wiem czy takim osobom okulary pasuja jak je włoze to czuje sie przytłoczona, na mojej głowie nie widac nic oprocz bryli. mysle ze jak ktos ma gaszcz wlosów to okularki nawet fajnie wygladaja bo ma sie przez włosy wieksza głowe, jak myslicie? jest jakas konkretna fryzura ktora do okularow pasuje?wlosy spiete czy rozpuszczone bardziej pasuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę okulary
od lat i nigdy mi nie przyszło do głowy, że zmniejszają moją atrakcyjność, mam teraz modne oparawki, które idealnie pasują dokształtu mojej twarzy, dal mnie to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latkaaa
Ja mam sliczne okulary bez oprawek i wygladam w nich po prostu super!! Nawet nie nosze soczewek, bo wole okulary. Najgorsze co mona zrobic, to kupic sobie okulary z takimi grubymi oprawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest najgorsze...
Najgorsze to jest nie umieć sobie dobrać typu oprawek do twarzy:o Wiele osób w takich "niewidocznych" okularach wygląda tragicznie i widać, że nie potrafią sobie dobrać okularów, nie mają własnego stylu i gustu i boją się wychylać i dlatego wybrali sobie okulary najmniej widoczne, mimo ze do nich zupełnie nie pasują. Każdemu pasuja inne oprawki i nie da sie powiedzieć, które sa fajne a które nie. Ja np. w takich niewidocznych wyglądam beznadziejnie, a w mocnych, ale metalowych i brązowych i dodatkowo w takim trójkątnym lekko kształcie wyglądam super. A jak założę np. okrągłe, to już nie super. Wszystko zależy od twarzy. I okulary nie mają nic współnego z seksownoscią:o Chyba, ze jak tylko założysz okulary, to rośnie ci wielkie dupsko, zwisają schaby z rostępami, zamieniasz się w wielkiego kaszalota z cellulitem, przykrótką szyją, zwalistymi ramionakiami i przetłuszczonymi włosami...:o Ale jakoś nie zauważyłam, zeby okulary tak zmieniały ludzi, chyba że ktoś się pomyli przy wkładaniu szkieł:p Ale wtedy zmieniają się wszyscy, nie tylko sam właściciel okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna jeśli jest ładna również taka będzie w okularach. Okulary co najwyżej dodadzą jej bardziej interesującego wyglądu. Z mojego doswiadczenia wiem gdyż sama noszę okulary od wielu lat, że najkorzystniej wyglądają okulary małe i majace delikatne oprawki,o kształcie owalnym, wazne jest tez by miały antyrefleksy najlepiej w kolorze niebieskim , zielonym lub fioletowym, te kolory pięknie połyskują odbijając swiatło. Nie daj się namówić na to co jest w danej chwili modne , nie zawsze jest to ładne. Wg. mnie koszmarne są plastikowe grube porawki, często kolorowe (właśnie takie chciał mi wcisnąć optyk, z grubymi zausznikami , odcinające się od twarzy, dla mnie koszmarne).Jeszcze jedna uwaga okulary nie mogą zaslaniać lini brwi , bo to wygląda groteskowo. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale zapominasz że ludzie
są różni i każdy inaczej wygląda. I niektórzy wstrętnie i zupełnie bez wyrazu wyglądają w takich nijakich okularkach, owalnych i niewidocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze nie odkad mam okulary wogole nie czuje sie wnich dobrze planuje soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lepiej się wygląda jednak bez okularów lub... w soczewkach, czyli też bez. Z okularami jest tak, że jednak zasłaniają makijaż i o wiele trudniej jak się je nosi podkreślić piękno oczu. Dlatego na wyjścia zakładam soczewki jednodniowe https://www.acuvue.pl/define/opinie-blogerow Jak ktoś nie miał z nimi jeszcze do czynienia najlepiej zamówić bezpłatną próbkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona

Witam ja dopiero zaczęłam nosić jak narazie to siebie nie widze też każdy mówi że ładnie mi ale może sie donich przekonam trzeba sie do nich przyzwyczaić i nie myśleć co inni powiedzą bo to zniechęca do noszenia lecz trzeba musimy sobie w myślach powtarzać że sexi w nich nam i nie jest powiedziane że dziewczyna co nosi okulary nie znajdzie sobie faceta,wiem że to nie łatwe ale damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×