Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata__591

czy jest może ginekolog na forum mam pytanie

Polecane posty

Gość beata__591

dziewczyny mam prośbe wziełam 12 tabletek i ukradli mi torebkę w której miałam tabletki niestety nie bylo mojego lekarza i nie miał mi kto zapisac więc przerwalam i juz nie kontynuowala, myślałam ze zaczne od nastepnego miesiąca , gdybym normalnie wzieła całe opakowanie okres powinnam dostać 9 marca kochałam sie 6 marca do dzisiaj nie mam okresu jak myślicie moge być w ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino666666666666666666
wg mnie organizm zglupiał bo dostał tylko 12 tabletek a to za malo, wiec nic dziwnego ze okres nie nadchodzi, poczekaj jeszcze pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino666666666666666666
kiedy wogole wzielas ostatnia 12 tabletke??? bylas u gina? jak nie to idz, dowiesz sie wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można mieć
tylko jedno opakowanie tabletek?;| zawsze może się coś przydarzyć i nalezy mieć jakies w zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recepte na anty moze przepisac kazdy lekarz - np rodzinny - moglas sie do niego zglosic teraz masz rozlegulowany organizm i wcale nie znaczy, ze okres bedziesz miala w tym terminie, co biorac tabletki - ale zabezpieczaj sie, przeciez nawet pominiecie 1 tabletki to oznacza korzystanie z dodatkowego zabezpieczenia, a Ty przerwalas w polowie opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_591
wiem ze mogłby każdy lekarz ale sadziłam ze uda mi sie kupić bez recepty a po drugie nie miałam glowy bo ukradli mi wszystko dokumenty karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_591
ostatnia tabletke wzielam 21.02 okres miałam 10.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×