Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eqwdw

Czy któraś może powiedzieć że miała piękny ślub...

Polecane posty

Gość eqwdw

choć skromny i z udanym, choć niedrogim weselem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie tak
piękny nie znaczy drogi, myślę, że wiele osób może tak powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogo-tanio-tanio-drogo bardzo delikatny temat:D mój ślub wyrył sie pięknym wspomnieniem w sercu moim i moich bliskich... Dla jednych wydalismy b.mało kasy dla innych wiele..ale nie chyba to jest najwazniesze?;O W kazdym razie nie zmieniłabym nIC z tamtego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwdw
:) Pocieszające... Możecie opowiedzieć co było ładnego w waszych ślubach i weselach, co miło wspominacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobatka
Ja wszystko wspominam z usmiechem i ze łzami w oczach...Bylo cudnie i tak jak sobie wymarzyłam....ale chyba kazda Panna Mloda tak wspomina swoj slub...no chyba,ze ktos mial jakies niemile niespodzienki jak np moja kolezanka-tydzien przed slubem złamała obydwie nogi-cale wesele spedzila na fotelu na kolkach(takim od biurka),a do kosciola narzeczony wniósł ja na rekach-to bylo naprawde romantyczne...ale ona tez wspomina milo swoj slub,pomimo takich niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwdw
Hmmm... ja nie marzę o skromnym obiadku w mieszkaniu czy jak najtaniej wynajętym, nieciekawym samochodzie, skromnej, nieoryginalnej sukience... chciałabym pojechać do ślubu jakimś ładnym środkiem transportu, i żeby mój partner miał elegancki strój na sobie, dobrany do mojej sukienki, już sama góra - jaką sobie wymarzyłam - kosztuje 1500 złotych, buty 400... jak liczyłam koszta, wychodzi około 10000 złotych najmniej na ślub z jakąś skromniutką, stylową imprezą (dla paru osób, w ładnym wnętrzu i z dobrą muzyką) co fajnego można zorganiować taniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwdw
myszka24, no tak między nami, skoro wszystkie tu jesteśmy anonimowe i łączą nas podobne sprawy... ile poszło pieniędzy na ten twój wymarzony ślub? odpowiedz proszę, chociaż szacunkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byl cudowmy. Wynajelismy sliczny Dworek. Jedzenie bylo przepyszne. Gosci bylo okolo 50 - bo rodzina meza mieszka w innym kraju ( tam na weselu bulo okolo 400 osob:-))) Slub oraz wesele byly bardzo oryginalne ( maz skladal przysiege w swoim ojczystym jezyku - nie jest katolikiem, ale pomimo to slub byl koscielny) Gdy patrze na zdjecia i mojego tate ze lzami w oczach to wiem, ze nigdy nie zapomne tego dnia. Bylo cudownie, tak jak sobie wymarzylam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwdw
Karamelllka, osłabiasz mnie! Gdzie z tym między ludzi?! ;D Na pewno twój ślub był przepiękny!! Też bym taki chciała. I tak samo na pewno gdybym mogła pozwolić sobie na wynajęcie dworku dla 50 gości to bym się nie martwiła czy mój ślub i wesele będą udane. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×