Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamorek

CZY KTÓRAŚ Z MAM STOSOWAŁA DIETĘ KOPENHASKĄ???KTOŚ ZACZYNA ZE MNĄ???

Polecane posty

Gość zamorek

Jak się czułyście i ile schudłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
zadna z was jej nie stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
ja stosowalam i schudlam 7 kg w 14 dni. Potem zywilam sie tylko jogurtem i mrozonymi warzywami gotowanymi na parze. tak przez 3 miesiace. Schudlam z 72 kg do 47.A potem zaszlam w ciaze i przytylam bardzo duzo a od dzis znów dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam.. schudłam chyba z 5-7 kg. Ale nigdy wiecej. Zero siły, mało nie zasłabłam - kolega mnie do domu z pracy musiał odwieźć, pojawiły mi sie jakieś paranoje nerwowe - leciałam do kibla myślałam, ze zaczynam wymiotować.. Plus rozstroiłam żołądek - potworne biegunki. Duzo mądrzejszy i skuteczniejszy jest montignac. Niestety dieta którą stosujesz tylko kilka-kilkanaście dni to jedynie tzw. głodówka oczyszczająca. Jak wracasz do starych nawykó żywieniowych to wszystkie kg wracają. Trzeba na stałe zmienić nawyki żywieniowe. Plus duuużo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
stosowałam 10 dni głodówke wiec nie bedzie dla mnie zadnym problemem ta dieta, nie zasłabłam bez jedzenia wiec nie zasłabne i na tej diecie, co do ruchu to nawet podczas głodówki biegalam i robilam brzuszki,a nawyki oczywiscie ze zamierzam zmienic, wiadomo ze po diecie nie rzuce sie na zarcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
zmorek obawiam sie ze sie rzucisz bo to poprostu tak jest. Ja radze odrazu zamiast bawic sie w głupawe diety ustalic sobie jakis fajny jadlospis np 1000 kcal i sie tego trzymac. wywalic z jadlospisu banany, ziemniaki, groch, pieczywo (mozna je zastapic chrupkim chlebem albo chrupkami ryzowymi), slodyczne, cukier, sól. Pic codziennie duzo wody z sokiem z cytryny i soki owocowe i warzywne. Warzywa gotowane bez soli na parze do tego chude mięsko np królik, kurczak no i ryby na parze. owoce i surowe warzywa i duzo kiszonych rzeczy. Mozesz tez kupic sobie ocet jablkowy w tabletkach albo zwykly i popijac- poprawia przemiane materi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
nie rzuce sie bo mam bardzo silną wolę, wytrzymałam tyle na głodówce , pilam tyle dni tylko wode to i wytrzymam na tej, przynajmniej mozna cos zjesc, aile najwiecej moge schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
to wszystko zalezy od tego ile wazysz. jak wazysz duzo to i schudniesz wiecej. Najlatwiej sie gubi kilogramy kiedy ma sie duzą nadwage. Z minimalnej nadwagi bardzo trudno zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
jestem 2,5 miesiąca po porodzie, waże obecnie 71 kg, chce wazyc 65 wstępnie, 174 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
zamorek no to zycze powodzenia i wytrwałosci bo bedzie ci potrzebna. Szczerze to nie dalabym rady opiekowac sie dzieckiem i byc na tej diecie. Po pierwszych 3 dniach nie moglam wstac z lozka. Dopiero po tygodniu doszlam do siebie i sie przestawilam. Glodowka i takie diety to swietna sprawa jak sie nic nie musi robic , nie trzeba nosic takich slodkich kilogramków. Bo co innego nosic ciezke siatki a co innego dziecko, ktore moze ci wypasc z rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
jak mówiłam jestem twarda, ale moze ty masz racje, zobaczymy, w kazdym razie chce spróbowac, skoro 10 dni głodowałam, pilam tylko wode i opiekowalam sie normalnie synkiem to raczej problemów nie bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
jesli to do mnie pytanie, nie nie karmię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorku
ja stosowałam diete kopehaską, schudłam 9 kg, potem tydzien jadłam 1000 kcal, a potem juz najzupełniej normalnie, przytyłam 2 kg, wiec tak jakby schudłam w sumie 7kg, z czego jestem bardzo zadowolona, od 3 miesiecy waga stoi w miejscu a ja jem co chcę, wiec jestem bardzo zadowolona z efektów tej diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,do ciebie było :) ja stosowałam ta dietę,czułam sie na niej świetnie - jakbys karmiła piersią to ta dieta byłaby niedopuszczalna bo toksyny których bys sie pozbywała na diecie wchodziłyby w skład mleka,ale skoro nie karmisz....moim zdaniem troche za wcześnie na dietę tak restrykcyjną.Organizm po ciąży naprawdę jest osłabiony. Zastanów się bo dziecko potrzebuje matki a czasem mozna narobic więcej szkody niz pożytku,równe dużo chudnie się na soutch beach a jednak jesz duzo,duzo więcej. Sama kopenhaska zaś jest super dietą ,ja ją stosowałam dwa razy bardziej do oczyszczenia organizmu - raz 5 lat temu a drugi raz 2 miesiące temu.Ale syn ma juz przeszło półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrzę się do Ciebie,że restryjkcyjna a sama zaczynam jutro na powaznie bo dwa sprzed dwóch miesięcy była lekko oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
dziewczyny ta diete mozna stosowac 1 raz w roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
juulka - a ile schudlas na niej? czy jesli po niej zastosuje 1000kcal, a na swieta nie bede sie objadac zjem normalnie przez dwa dni, to nie przytuje wiecej niz 2-3 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
zamorek ja ci cos poradze bo sie odchudzam cale zycie z róznymi rezultattami :P jak na swieta poszalejesz to swiat sie nie zawali tylko nie odpuszczaj. Jak sie czasem zlamiesz i zjesz troche czekolady to nie mysl sobie "o nie i juz po diecie" tylko ciagnij to dalej a o tym grzeszku zapomnij :) aaa i pij duzo lemoniady. Najlepiej 1,5 litra dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja stosowałam\" z tym brnięciem dalej po lekkihc grzechach ma racje w 100%. ja stosowałam - wiem,ze raz w roku ale ten poprzedni raz był oszukany - bardziej jako wstęp do tej diety na powaznie,więc nie ma strachu :) Teraz najlepszy czas na dietę bo jest tuz po pełni. Schudłam chba jakies 7 kg,nie ważyłam się w sumie. Ważne było,że dobrze sie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
no to zaczynamy. Kazdy swoja :) i zobaczymy jakie bedą efekty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, ale ja startuje dopiero jutro. choc wlasciwie ja zawsze jestem na diecie :) taki stan najbezpieczniejszy ,ciagle w pogotowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamorek
to może bedziemy codziennie to pisac jak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowalam
ok ja jestem za :) tylko sobie musze wymyslec jakis fajniejszy nick bo tem mi sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała sie przyłaczyc:) jak można, sroda lub czwartek zaczynam kopenhaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka - mialam Ci wlasnie pisać,żebys cos zrobiła z tym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×