Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość creatice22

czy któras z was brała Tardyferon Fol?

Polecane posty

Gość creatice22

Ja po ostatnich dość niepokojących wynikach hemoglobiny i krwinek mam zapisane żelazo z kwasem foliowym..mam nadzieje, że wyniki się poprawią bo zaczełam się niepokoić :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam w ciazy dla mnie te tabletki byly tragiczne cieżko mi bylo na zalądku tragedia jak sobie przypomne, wyniki i tak mialam do dupy ,ale ja chyba ogolnie tak mam bo teraz tez bralam zelazo i nic mi nie poprawily sie anemie jak mialam tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creatice22
jak ja słysze od rodziny że nie dbam o diete to szlak mnie trafia, bo nie będe jadła dzień w dzień czerwonego mięsa którego z resztą nie cierpię...może jaja zaczne wpierdzielać:I:I:I:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko000
ja to właśnie biorę 2 razy dziennie już drugi miesiąc a poprawy brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqoooiiioooppp
Ja brałam. Niby lekko się poprawiło, ale myślę że to raczej przez to, że jadłam więcej mięs i buraczków... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nachwalic sie nie moge żelazo mialam niskie 79 (normay 60-180) i słabsza morfologie,teraz po 6 tyg od zaczęcia przyjmowania naprawdę dobre wyniki krwi i cerwone i białe i hemakrotyt. Jako preparat sa naprawdę bogate w FE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbezbebzbez
ja brałam od 4 m-c przez miesiąc- czułam się dobrze, niestety poprawy wyników nie było. teraz brałam sorbifer, wyniki niby ok, ale ja się czuje fatalnie. mam zmienione na coś w saszetkach, ale jeszcze tego nie wykupiłam, mam nadzieje, że teraz będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creatice22
Jednak chyba na każdą z nas takie specyfiki różnie działają..ja póki co muszę przetestować ten i mam nadzieje że będzie pierwszy i ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam 2 x dziennie i pomogło. pierwsza na czczo, druga godzone przed posiłkiem. trzeba tez uważac na mleko i jego przetwory - bezposrednio po łyknięciiu tabletki odczekac troche zanim zje sie np jogurt i trzeba tez sie wspomagac wit c - lepiej sie wtedy przyswaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×