Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z was schudla przez same ćwiczenia?

Polecane posty

Gość gość

Nie wyobrażam sobie życia bez słodyczy... chcialabym schudnąć jakieś 4 kg. Czy samymi ćwiczeniami da się? ;) jakie treningi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewatywa codziennie przez 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość corsa
11:06 - oczywiście, że się da. Dieta to nie jest wymóg przy chudnięciu tylko coś, co ułatwia zmianę wagi. Masz mnóstwo osób, którzy jedzą wszystko i nie mają problemów z wagą, bo właśnie ćwiczą, trenują, biegają itd. "Przepisu" na trening nie dam, bo to każdy indywidualnie musi sobie coś dobrać, no albo niech ci profesjonalista doradzi. Tak więc, ćwicz, biegaj, pływaj, cokolwiek, byle systematycznie, a efekty będą. No o ile nie przejadasz się tymi słodyczami do bólu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainstaluj sobie krokomierz i mierz kroki. Poczytaj o 10tysiecy krokach dziennie i jedz slodycze co 2dzien. A jak masz mega ochote pij pepsi bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo nie nie, właśnie słodkich napojów nie lubię, jedynie woda i soki 100%. Dzięki dziewczyny, wierzę że się uda schudnąć; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam mnóstwo osob ktore wszystko zra, nie uprawiają sportu i nie tyja. Wiec to oni maja taka przemiane materii a nie zdrowy tryb życia. Ja dużo cwicze miesnie sie wyrabiaja ale nie widze spadku wagi, nie mam zadnej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 10 kg przez same ćwiczenia w 3 miesiące. Ale wątpię byś miała tyle czasu i zaparcia aby codziennie 12 h ćwiczyć tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam od samego niejedzenia bez ćwiczeń - ponad 20 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie 12 h to skrajna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam półroczne dziecko w domku wiec tyle godzin ćwiczeń stanowczo odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość corsa
12 godzin ćwiczeń co dziennie to jakieś kity, nawet wyczynowi sportowcy takich treningów nie mają. Tak więc autorko spokojnie, wystarczy godzina/dzień a efekty będą. Możesz tez pić zieloną herbatę, oczyszcza z toksyn i jest polecana przy odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej opcji, odpowiednia dieta to podstawa. Oczywiście ćwiczenia ale odpowiednio dobrane. Tylko wtedy macie szanse na dobre rezultaty. Mi trener na siłowni dobrał jadłospis ale powiedział że trzeba dużoooo pić. Nie mam zamiaru wydawać ogromnych kwot i nawadniam się napojem izotonicznym 4 Move-powiedział, że to dobry wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste, że treningi trzeba połączyć ze zdrowym żywieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia przy odchudzaniu to 20-30%, reszta to dieta. Poczytaj sobie, ile kalorii można spalić przy ćwiczeniach, wcale nie jest tego tak dużo. Wczoraj jeździłam godzinę na rowerku i spaliłam nieco ponad 500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w zyciu nie schudłam ćwicząc w domu. Muszę wyjść i się porządnie przewietrzyć, zrobić z 6 km i tylko wtedy chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie rano 20 brzuszków,wieczorem również,sok z pomarańczy codziennie,zero słodyczy.mam 50 lat,waga 49kg.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzymam diety, ale ćwiczę. Brzuszki, przysiady, pompki, rozciąganie - nie tyję. Figura ładnie wygląda. Na pewno łatwiej schudnąć bez diety ćwicząc, niż nie ćwicząc a trzymając dietę, efekt jojo to kwestia czasu wówczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem facetem i gdybym miał w domu takiego rozciagniętego ćwiczącego non stop babochłopa, to bym raz spakował karte kredytową, i wyszedł po papierosy, żeby nigdy nie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja jestem facetem i gdybym miał w domu takiego rozciagniętego ćwiczącego non stop babochłopa, to bym raz spakował karte kredytową, i wyszedł po papierosy, żeby nigdy nie wrócić. xxxx :D:D:D:D:D:D:D:D ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniaczki diet i ćwiczeń są NUDNE - nie pogadasz o niczym innym niż o treningach i zdrowym jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie przy ćwiczeniach i ruchu spala się kalorie. Jeśli więc nie przejdziesz na dietę, będziesz jeść podobnie al dodatkowo paląc kalorie to powinnaś zacząć chudnąć. Ale nie spodziewaj się efektów po tygodniu. Jak zobaczysz, ile trzeba się nabiegać, żeby spalić jednego batona to może stracisz ochotę na objadanie się słodyczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelkkka
Jak wprowadziłam zdrowe odżywianie i trochę ruchu to od razu zaczęłam powoli chudnąć, tylko pamiętajcie śniadanie to podstawa, ja jem musli fitella z extra dużymi kawałkami owoców a potem normalnie ale w małych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ze się wtrącam bo temat jest adresowany do kobiet ale mi na zrzucenie wagi pomogły... fajki. Odstawiłem chipsy,browary i zacząłem jarać jak głupi ... efekt? po 2 tygodniach brzuch spadł,wyglądam idealnie do bmi,po prostu z***biście;D Próbowałem różnych diet,rowerków,skutek był taki ze byłem jeszcze bardziej wk...ny i podenerwowany,bo wysiłku to ja miałem nadto w pracy, a tu mi jeszcze każą na rowerze zasuwać. Poszedłem na łatwiznę. Do tego czarna kawa bez dodatków i gwarantuję efekt po 2 tygodniach;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×