Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rrryfka

czy ktoś był na zabiegu mikrodermabrazji? Jakie efekty??

Polecane posty

Piszcie,piszcie, tez mnie to interesuje. Chcialabym isc na takie zabieg,ale nie wiem,czy warto,ile kosztuje i jakie sa efekty. Zastanawialam sie tez,czy nie kupic sobie zestawu do domowej mikrodermabrazji Vichy-kosztuje 200zl. Jest oczywiscie slabszy,niz taki w gabinecie kosmetycznym,ale slyszalam o nim wiele dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele kobiet chwali sobie zestaw z Avonu dwustopniowy peeling w platkach podobo rewelka i z loreala tez, sama chcialabym wyprobowac bo mam troszke przebarwien po lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja byłam na zabiegu mikrodermabrazji i mam mieszane uczucia, bo cudów nie ma, ale tak naprawdę trzeba zrobić serię i podobno wtedy efekty są zdumiewające. Dodam, że byłam na mikrodermabrazji diamentowej nie chemicznej. Skóra była gładka, oczyszczona, ale żeby zlikwidować przebarwienia, zwęzić pory itd trzeba iść na conajmniej 4 zabiegi, tak mi się wydaje, więc polecam bogatym - jeden zabieg 250 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ja zastanawiam się nad tym zestawem L\'oreala, kupiłabym mamie :) niby w gazetach b. go sobie chwalą, a jaki jest wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika75
Hej, dziewczyny ! Ja jutro mam pierwszy zabieg, wiec wieczorem napiszę moje wrażenia, dodam, że chodzę przytym do pracy "normalnie", tak mi doradzono. Poczytałam trochę na ten temat i są drastycznie różne opinie, niestety mało opini osób które to miały,tylko zasłyszane. Nie mam zatem wyrobionej opinii, myślę, że dopiero pokilku zabiegacch będę mogła wydać ocenę. Do usłyszenia niebawem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×