Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

Czy ładna to piosenka na pierwszy taniec?

Polecane posty

To jest taka melodia ja Richard marx - \"Right here waiting\" Tekst utworu: 1. Poznałem Cię, któregoś dnia Pomyślałem , dlaczego ja. Ten uśmiech twój, i oczy twe Pomyślałem - dlaczego nie? Wierzyłem że będziesz moja Na zawsze juz tylko moja Ref. Nie wazne jest jak Nie wazne jest gdzie Ja zawsze bede kochal Cie Tak wazne jest to Jak wazne jest co Czy bedziesz ty kochala mnie 2. Nie odchodz nie, nie zostawiaj mnie naprawie to, co bylo zle nasze marzenia, nasze dni Juz na zawsze zostawia mi Te cudne wpomnienia z toba Tak wiele naprawde moga. Ref. Nie wazne jest jak Nie wazne jest gdzie Ja zawsze bede kochal Cie Tak wazne jest to Jak wazne jest co Czy bedziesz ty kochala mnie 3. Kiedy zobaczysz mnie w swym snie pomysl ze Ja jestem zawsze tam gdzie ty Kocham Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
jeśli się podoba to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nadaje sie
przeciez on spiewa o rozstaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nadaje czy nie? Mi się bardzo podoba!!!! Za bardzo nikt się nie gapnie, że to o rozstaniu. Jak myślicie? Tu słychać o miłoości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, w angielskie wersji mówi o rozstaniu, natomiast w polskiej, że będę zawsze kochał Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pierwszy taniec polecam
Michaela Boltona"To love somebody" lub Gary Moore"Still got the blues" Piękne piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka jest piekna, lae oczywiscie a ngielskim wykonaniu...poza tym.. moim zdaniem zbyt wolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być
poproszę o jej przysłanie mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mglibyście wybrać jakąś piosenkę o spełnionej miłości. Chociaż- jeśli wam samym to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora złotko
możesz podać mi jej polski tytuł...bardzo Cię proszę śpiewa to Greglewicz,ale jakie imie? piosenka cudna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora złotko
dziękuję ślicznie dla Ciebie -🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jej nie chciała - koleś na początku śpiewa o codziennym rozdzieleniu przez ocean. Ja jestem kobitką z pokrętnym poczuciu humoru - dałabym \"Całuj mnie\" Kukiza albo \"Co ja tutaj robię\" :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy gadacie???!!! Wersja angielska mówi o rozstaniu, natomiast polska o miłości!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMMMMMMMMMMMMM
kwestia gustu ale moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la la
ładna melodia, ciekawe czy można do niej walca zatańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Grelewicz Żelek
Czy ladna czy nie, nie mnie to oceniac, natomiast jest jak najbardziej o miłości, nie mowi ona o rozstaniu lecz o wielkiej milosci ktora boimi sie stracic :) Sorx ale mialem natchnienie tamtego dnia i cos mnie ruszylo :) Pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2007
zdiwilo mnie ze ani raz nie pojawily sie takie tytuly jak Przetanczyc z Toba chce cala noc, kochac jak to latwo powiedziec, czy Pierwsza milosc. Na moim weselu bedzie chyba Przetanczyc z Toba... o ile dobrze opanuje walca do tego czasu :) Co do tej piosenki to moim zdaniem jak najbardziej sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Grelewicz Żelek
Nie podnoś nic Doreńko... Kobiety to płeć piękna, która nie powinna się przemęczać :) Zapraszam wszystkich do posłuchania reszty moich piosenek ktore znajdują się na mojej prywatnej stronie www.zeleczek.aq.pl, bądz też www.mp3.pl Pozdrawiam wszystkich serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×