Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 23

Czy mnie Zdradza ??

Polecane posty

Gość Gość 23

Prosze was o pomoc.. Mam dziewczyne jesteśmy razem rok.. Kiedyś mogliśy gadac przez telefon do rana pisać sms tak samo nawet kilka razy dziennie do mnie dzwoniłą zeby pogadać teraz odpisuje po kilku minutach lub po kilku godzinach mianowice po 2-3h jak gadamy przez telefon to max 1H30min a wcześniej do rana. Jak by tego było mało często sie kłocimy z jej winy o byle co powiem coś ze wczoraj sie fajnie gadało to ona ze jak mi nie pasuje to moze odejśc chciała mnie żucić kilka razy z błachych powodów np.. byłem zazdrosny o jej kolege ktorego zna od małego on sie w niej kocha powiedziałą mi o tym on ją raz pocałował chodzi do niego często i spedzają razem dużo czasu boje sei ze moze mnie zdradzać z nim raz dała mu mój nr do niego i sobie jaja ze mnie robili jak sie wkurzyłe to powiedziałą ze to zart a jak chciałem zeby dał ją do telefonu to powiedział "Anka teraz nie moze robi mi loda" i sie smiali kocham ją i to bardzo nie wiem co robić POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
wez małolata z Cb debila robi, ma Cie w dupie, zacznij ją olewać nie pisz nie dzwoń niech zacznie żałować swojego zachowania,może wtedy zrozumie ile jesteś wart. A nie ty dzwonisz i wchodzisz jej w dupe zeby tylko z Tobą była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak... zawsze takie przyjaznie damsko meskie nei sa bezinteresowane... nie chce cie martwic,ale moze cie ona zdradzac z tego co tu opisales poniekad na to wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość23
A możecie coś poradzić żeby to sprawdzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issztarrr
olej ją ... i chodz do mnie... pokażę ci piękno... będziemy codziennie rozmawiać,spędzać wspólnie czas... będę się z tobą kochała delikatnie i namiętnie... come to me...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom zu Mama
chodź do mnie ,pokaże Ci takie rzeczy ,że zapomnisz w sekundzie o tej małolacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issztarrr
...będę się z tobą kochała... będę z tobą rozmawiała ... będę twoja pocieszycielką w trudnych chwilach... ...będę cię słuchała i doradzała jeśli będziesz tego potrzebował... będę twoją przyjaciółką...dobrą koleżanką... powierniczką... kochanką... będę zawsze przy tobie... nigdy cię nie opuszczę... obdarzę cię szczerą miłością z której oboje będziemy czerpać przyjemność...tak czystą jak zródło życia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issztarrr
wiem jak się czujesz... wiem jak boli odrzucenie przez osobę,którą się szczerze kocha.... ty za nią oddałbyś wiele... ona za ciebie nic... ty dla niej zrobił byś wiele... ona dla ciebie nic... ty ja traktujesz poważnie ... ona ciebie nie... ty pragniesz jej bliskości... ona już nie pragnie cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 23
Proszę o odpowiedz na pytanie .. Czy to normalne u dziewczyn ze jak z nią pisze to jej odpowiedzi na wszystko są takie "no,tak,nie,nie wiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issztarrr
np.na jakie pytanie? z resztą... powinno się odpowiadać pełnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaaa
Agula922 Co do tej przyjaźni damsko męskiej nie zgodzę się z tobą. Miałam kolegę - przyjaciela. Znaliśmy się od pieluch. On mówił mi kiedyś, że chce ze mną być itd. Ale osadziłam go w miejscu, bo powiedziałam, że to zepsułoby naszą przyjaźń, a poza tym jest dla mnie jak brat. Później się ożenił, ja znalazłam też faceta, a przyjaźń byłą dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issztarrr
dla ciebie autorze... mój wiersz... On pisał list o wschodzie słońca Jak bardzo tęsknił za jej uśmiechem Gdy przy nim była jej woń pachnąca Stawał się lepszym człowiekiem Pragnienie miał jedno, by dotknąć jej dłoni W wieczornej ciszy smutek swój skrywał Ona odeszła... Już nie wróci... Łza po policzku mu spływa... itd. -A.S- Idę z tego forum:) 3-mcie się ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×