Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __kalorja__

CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY????????????PROSZĘ WEJDŹCIE I POWIEDZCIE, CO SĄDZICIE

Polecane posty

Gość __kalorja__

w ostatni dzień działania zastrzyku Depo provera pieściłam się z mężem. nie kochaliśmy się. On wkładał mi palce "tam" przed wytryskiem, potem już nie. Mogło się zdarzyć, że dodknął członek przed wytryskiem , ale nie amiętamy tego ani ja ani on. Teraz boję się, że jestem w ciąży, bo pobolewa mnie brzuch mam metaliczny posmak w ustach, na betę idę dopiero w poniedziałek. mam już 2 dzieci dlatego tak bardzo się boję, ale same powiedzcie, czy są szanse żebym była w ciąży, czy się nakręcam niepotrzebnie i wmawiam sobie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiiii
moim zdaniem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotnaWEL
biednas ty ..jakies fatum nad Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto co ty wygadujesz
urodziłaś 2 dzieci i nie wiesz jeszcze jak się w ciążę zachodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotnaWEL
NO CUDA SIE ZDARZAJĄ..podobno wystarczy jeden plemnik i porobione..a poza tym nawet w plynie przedejakulacyjnym moga sie znależć "małe wariaty:..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __kalorja__
słyszałam o przypadkach takiego zapłodnienia...nawet dziewica może zajść w ciążę - facet może przenieść plemniki na palcach...dlatego się boję - te dziwne objawy mnie niepokoją - ból brzucha, piersi, częste sikanie - przecież takich rzeczy nie można sobie wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego ty sie po nas spodziewasz?jak CI POWIEM ZE W CIAZY NIE JESTES TO SIE USPOOISZ? O JA BYM NIE POLEGALA NA INTERNETOWYCH specjalistach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia wrozka
Wyluzuj, nie zaszlas w ciaze przez samo pieszczenie palcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze masz po prostu zakażenie drog moczowych.stad ból podbrzusza i czeste sikanie. poza tym pro vera nie dziala tak ze przestaje dzialac okreslonego dnia a po tym dniu masz juz super plodnosc.przeciez na plodnosc sklada sie caly cykl. spokojnie ciazy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __kalorja__
tak ale oprócz bóla podbrzusza, i sikania, bolą mnie piersi, chodzę senna, mam metaliczny posmak w ustach....zrobiłabym test, ale ja zawszę widzę na nich jakiś cień drugiej, dlaego wolę betę...a ona dopiero w poniedziałek. umieram ze strachu.....no bo skąd te dolegliwości? może mąż przeniósł na palcach trochę tego płynu preejakulacyjnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __kalorja__
podnoszę...może ktoś się jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×