Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on ma prawo mnie kontrolować?

Polecane posty

Gość gość

Na drugim roku studiów przydarzyła mi się mocno nieciekawa sytuacja. Siedziałam z moją koleżanką dużo wcześniej przed zajęciami na korytarzu. Było pusto. Zwierzyłam się jej z moich problemów i powiedziałam jej, że chciałabym popełnić samobójstwo, w jaki sposób. Nie fajnie się złożyło, że rozmowę tą podsłuchał wykładowca. Nie wiem jak... Po prostu wyszedł i do nas podszedł. Kazał mi zapisać swój numer telefonu i powiedział, że będzie miał mnie na oku. Na trzecim roku okazało się, że prowadzi u nas jeden przedmiot więc całkiem głupio. Mam pytanie. Czy on ma w ogóle prawo mnie kontrolować? Koleżanka uważa, że nieźle się wkopałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma. powiedz mu zeby sie odp*******il i zajal swoja kurfa potocznie zwana "Stara"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on dał mi wybór, że albo będzie miał mnie na oku, albo zgłosi to moim rodzicom i w odpowiednie miejsce. No to wolałam pierwszą opcję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci tak! hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo prawdopodobna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes pelnoletnia, on nic nikomu nie moze zglaszac. porysuj chuyowi samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to pachnie delikatnym szantażem. Ewentualnie facet chce zwerbować młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zapodaj.net/9cdf097986de9.jpg.html raczej nie jest to zbyt maly penis, no chyba ze znow mnie oszukal i dal zdj innego... ale tez ciekawe kto mu zrobil z takiego ujecia, watpie bym sam 1 reka sobie tak j**nal fotke. musiala jakas z kur.ew to cyknac. moze byc zasyfiony, to bym brala pod uwage. ogolnie w horoskopach pisze, ze skorpiony najczesciej cierpia na ch. ukladu moczowego, plciowego (jakies wenery np. ) jak i nerwowego smiech.gif male swiruski smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no, jesteś pełnoletnia, więc nie może cię kontrolować. Rodzice też nie. A od samego myślenia o samobójstwie nie zamykają w szpitalu psychiatrycznym, więc gdzie miałby cię zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Przestraszyłam się, a teraz muszę się z nim kontaktować, widywać i spowiadać się ze wszystkiego. Nie powiem bo jest bardzo miły i stara się mnie rozweselać ale ogólnie jestem tym skołowana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowuje się co najmniej jakby był Twoim rodzicem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby co najmniej sponsorem chcial zostac tylko ze on ma ochote na darmowe ci.upcianie, bo maly szantazyk ze powie co chciałas zrobic. oj wacek wacek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobił mi nic złego... w sensie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych kretynów. Oni wszędzie widzą tylko seks i patologię. Gość po prostu ma powody, żeby po ułyszeniu takich rzeczy reagować i chce pomóc w jakiś sposób. On cię nie kontroluje, a postawy takiej, która czuwa nad pieczą ucznia można szukać ze świecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fajny jest? Miły, przystojny, ma partnerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mówiłam. Jest dla mnie bardzo miły i stara się mnie jakoś rozweselić. Czasem wyciągnie mnie na spacer, do kawiarni, zimą zabrał mnie do centrum rekreacyjno-rozrywkowego na narty. Dzwoni, pisze... Pyta o moje samopoczucie. Dużo mówi o takich filozficznych poglądach, o życiu, zaproponował mi nawet pewną odmianę jogi, po której miałam poczuć się lepiej. Jest pozytywny ale czuję się z tym nie swojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na starszego pana... jest zadbany i ciekawie się ubiera. Ma dosyć dobre podejście, kontakt z młodymi ludźmi. Wywnioskowałam, że jest wdowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło z jego strony, że tak o Ciebie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ładnie się zachował w przeciwieństwie do tej Twojej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
possij mu w podziece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego większość doszukuje się w tym podtekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo jeszcze się do Ciebie dobierze autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się kobietko i pomyśl, że życie jest piękne. Nie myśl o negatywnych sprawach, skup się na tym co jest dobre i cały czas idź do przodu z podniesioną głową :D Każdy z nas ma co jakiś czas mniejsze lub większe załamanie. Ale pamiętaj, że po każdej burzy kiedyś wychodzi słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×