Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfgtyuikol

czy one sa grube??

Polecane posty

Gość asdfgtyuikol
a ja uwazam ze sa normalne nie grube i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynaa
Są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wam to każe oglądać?? chyba, że szukasz coś dla siebie... i chcesz się pocieszyć że nie jest z tobą źle ja nie oglądam towarów XXL, bo noszę M i tego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że są przy kości. Na pewno nie są "normalnej" budowy ciała. Podejrzewam że wazą ok. 80 kg każda. Normalna budowa ciała pozwala na założenie wszystkiego, a jezeli trzeba coś maskować dłuższą bluzką lub o wyszczuplającym fasonie czy też specjalnym krojem spodni to jest już nadwaga.Nie założą raczej bluzki bardziej dopasowanej bo oponka będzie się wylewała. Nie sa jakieś fest grube, specjalnie wzieli modelki na pograniczu nadwagi z otyłością ( pewnie rozmiar 44 ) bo wiadomo że na nich lepiej ciuch wygląda niz na takiej co ma rozmiar 54. A jak taka co ma duzy rozmiar zobaczy że modelka przy kości prezentuje dany strój i wyglada nawet ok, to zamówi dla siebie -nawet jeżeli jest cieższa od modelki o 40 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że wyglądają dobrze, ponieważ ich ciała są proporcjonalnie zbudowane. Mają kobiece kształty, mają talię i brzuch bez oponki. To zależy od typu sylwetki. Czasami kobieta nie ma dużej nadwagi, ale tłuszcz gromadzi się jej w okolicy brzucha, to nie wygląda dobrze, bo kobieta zatraca tym samym pożądany kształt klepsydry. W tym przypadku panie prezentowane na zdjęciach odznaczają się ładnymi proporcjami ciała i to że mają większe obwody w biodrach czy udach nie ujmuje im urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła wredna nieżona
ja tylo niesmiało napiszę, że dopóki są młode jest ok. Ale w miarę starzenia sie grube ciało zacznie wyglądać coraz bardziej nieapetycznie, bez porównania ze szczupłym, taka prawda i nie macie co zaprzeczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa, jak najbardziej
ale nie brzydkie, tylko nieatrakcyjne dla facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt, nawet ladne
ale faceci maja swoj typ, 180, 40 kg wagi do tego duze cyce, dlugie nogi i sterczacy tyleczek, najlepiej blond wlosy, niebieskie oczy i jasna cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danper
No to fajnych masz kolegów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×