Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mebleee

czy opłaca sie inwestowac w kuchnię ikea??

Polecane posty

Gość mebleee

chce kupic tam szafki i AGD, wychodzi około 12 tysięcy, to drogo jak na ikeę? jak to sie ma w porównaniu do innych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie bezuzyteczne wstawki Lepiej za ta kasę kupić meble u stolarza, beda dokładnie takie jak chcesz i zrobione porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebleee
ja mam małą kuchnię i juz mi wyszło ponad 2500 tys euro. ralina ran ile euro płaciłas za montaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
moj maz z kolega skladal meble wiec montaz byl za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebleee
ok, a jak ci zdają egzamin te meble? mi sie strasznie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea jest nie funkcjonalna
chodzi o to ze sklep dla ubogich ale trzeba przepłacać i z tym się zgadzam w dodatku wybór blatów jest poniżej krytyki, nie ma paneli szklanych na ściany do wyboru, łączenia blatów na sylikonie nie powinny być widoczne w ikea nawpieprzają sylikon na całe łączenie blatów i wygląda to chamsko a jak juz nie zapchają sylikonem to przywalą metalowy łącznik.U stolarza mam mdf w lakierze 2x więcej szafek niż w ikea a koszt ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ralina ran
śmieszą cie polaczki to wypierdalaj z polskiego forum,przestań wchodzić na polskie strony przestań pisac po polsku.Wywyższasz się bo jestes za granica za która mają Cie za śmiecia a zgrywasz paniusie ach te polaczki za granicą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebleee
moze w PL robią taką fuszerke, ja sie mebluje w ?DE moze tu podejda do sprawy powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaaaniiilaaa
Ja uwazam ze meble sa bardzo funkcjonalne,uwielbiam te ikeowskie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
Ja tez mieszkam w DE.moze w pl te meble sa inne.Ja jestem zadowolona z funkcjonalnosci.wogole to jestem fanka mebli ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
Ja mialam meble na drugi dzien w domu po zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada porada
Acha, cena mebli była razem z projektem. Ale my stawialiśmy na prostotę, więc nie było tam jakiś specjalnie wymyślnych rzeczy, raczej szafki w standardowych rozmiarach, 40, 45, 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kuchnię Ikea od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Solidna, ładnie wykonana. Jestem zadowolona. Kosztowała 8tys, bo ma małą powierzchnię. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co wy widzicie w tych kuchniach z ikei jest na rynku mnóstwo firm, ktore robią kuchnie na wymiar, pod konkretny projekt za polowe tej ceny jaka trzeba dac w ikei ja za swoja kuchnie dalam ok 6 tys i jest super, lepiej zaprojektowana i funkcjonalna niz te koszmarki z ikei, w ktorej ludzie kupuja bo to jest chyba wg nich modne i trendyyy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie warto, lepiej zamówić na wymiar u jakiegoś lokalnego stolarza. W Ikei zapłacisz tylko za indywidualny projekt a nie za lepszą jakość mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tysięcy euro to tylko około 20 tysięcy złotych :) i to nie jest wcale drogo jak na meble kuchenne :) drogo to jest powyżej 70 tysięcy, wtedy ma sie najlepszą jakość i nowoczesne rozwiązania i inne bajery np blat bez łączeń do narożnej kuchni, na którym mozesz sobie bezpośrednio kroić i inne. Oczywiście nie z sieciówki bo tam nigdy nie ma luksusów dlatego że sieciówki z zasady nie specjalizują sie w luksusach :) Masz tylko rozwiązania powszechnie stosowane i takie o klasę lepsze, których prawdziwy stolarz już by ci nie zaproponował bo to przeżytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c000000c
Nie opłaca się inwestować w dosłownie nic co jest z firmy ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytanie maaam
do ikea jest niefunkcjonalna 0 jakim cudem w innej firmie masz 2x więcej szafek niz bys miala z ikei? dobudowali ci kuchnie że wiecej sie zmiescilo :-D? jesli komus odpowiadają fronty i blaty, ma wyobraznie i potrafi sobie sam zaprojektować przestrzen to w czym problem? meble w ikei w większości przypadków są robione w polsce, nie jest to żadna chińszczyzna, jakość wykonania jest bardzo dobra może jakieś merytoryczne argumenty dlaczego Ikea jest taka beee? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w 3. mieszkaniu montuję kuchnię ikea i uważam, że jeśli ktoś umie samodzielnie z głową zaprojektować układ szafek, to to znacznie tańsze rozwiązanie, aniżeli kuchnia robiona pod tzw. zamówienie. Dla niewtajemniczonych: kuchnie ikea tak samo są montowane na podzespołach produkowanych w firmie bloem, ktore znajdziecie w drogich kuchniach oferowanych przez drogie studia kuchenne. w obecnym mieszkaniu kupilam w ikei rowniez piekarnik, bo zalezalo mi na rzadkim designie (białe szkło) - to piekarnik firmy whirpool, jest klasy a plus, ma te wszystkie funkcje co mi potrzebne były. Pozostałe sprzęty kuchenne kupowałam poza ikea, wybierając markę co do której mam po prostu sentyment. to co w ikei wychodzi drożej, a na czym można zaoszczędzić to blaty kuchenne. te z Ikei sa wg mnie sliczne, ale w sklepie z blatami wybór będzie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyście chyba nie widzieli porządnych mebli kuchennych :D takie mam wrażenie jak was czytam, miłośnicy Ikei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą Ikea :D najdobitniej jej klasę pokazują Simsy 2 :D po wgraniu dodatku z akcesoriami z ikei są one tańsze od najlichszych sprzętów dostępnych bez dodatku :D bo tak właśnie widzą tę waszą cudowną Ikeę za granicą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kokardo - myślę, że każdy ma inne wymagania wobec mebli. Dla mnie meble kuchenne mają być funkcjonalne (układ szafek, wózków, półek), łatwe do utrzymania w czystości, mają się płynnie otwierać i zamykać, nie skrzypieć. No i oczywiście mają mieć fronty takie jak sobie wymyśliłam, żeby pasowały do wnętrzna. Jeśli tak jak niektóre koleżanki napisały mają je po 5 lat i nic się z nimi nie dzieje, to w czym Twój problem? Owszem nie są to meble z HTH za 20+ tysięcy, ale naprawdę nic im nie brakuje. Meble kuchenne to nie czołg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to:/
z kokarda, smieciu idz sprzedawac dalej na allegrom łachy po dziecku i nie wypowiadaj sie w temacie kasy bo nie masz o niej pojecia bido z nędza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie rozumiem dlaczego Polacy tak uwielbiają tą całą Ikeę skoro np w Szwecji są to najtańsze meble i nikt nie chwiali sie że coś kupił w Ikei bo to nie powód do dumy i w tej sieciówce zaopatrują sie najubożsi, albo np rodzice studentów którzy wynajmują mieszkania na czas studiów, ale nikt normalny nie kupi sobie czegoś takiego do domu :D a gdzie jeszcze sie chwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm - zasadnicza różnica pomiędzy Polską a Szwecją jest w wysokości PKB per capita. Polska jeszcze przez wiele lat będzie krajem na dorobku i dla statystycznego mieszkańca nawet wyposażenie mieszkania w Ikei jest i tak sporym wydatkiem. Jeśli jednak podałaś przykład Szwedów, to zdziwiłabyś się ile faktycznie w każdym tamtejszym domu jest różnych produktów z Ikea. W Szwecji ze względu na wysokość podatku katastralnego naprawdę nieliczni mogą sobie pozwolić na posiadanie własnej nieruchomości. Znacząca większość mieszka w mieszkaniach komunalnych, gdzie kuchnie i łazienki są już wyposażone i regularnie przez gminę remontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
Ja akurat nie mieszkam w pl i wyobraz sobie ze tu gdzie mieszkam sklepy ikea sa wrecz bardzo lubiane przez spoleczenstwo.nie wiem moze wy w tej waszej polsce macie super luksusowe sklepy z meblami.my tu takich nie posiadamy.5tys euro za mala kuchnie to nie jest malo i zaznaczam ze nie zarabiam w zl.no ale polacy to przeciez super bogat narod,tylko jakos tego po wiekszosci nie widac.masz chociaz jednego znajomego szweda ze wypowiadasz sie za nich,co mysla o ikei.no popartz a ja mam i to nie jednego a kilku i oni tez chetnie robia zakupy w ikea.biedni nie sa,no chyba ze ty stwierdzisz inaczej wszystko wiedzaca KOKARDO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralina ran
mysle ze wiekszosc z was nawet nie orientuje sie jakie sa ceny w ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z lilith
dodam, że stolarz czesto schrzani( dla mnie najwazniejsze,zeby sie plynni otwierało i zamykało), a w gotowych widze, jak działa. zreszta w szafkach wiele sie nie wykombinuje ( wnetrze) a drzwiczki mozna wymieniac( znormalizowane). Ja zreszta kuchnie Ikea skompletowalam doslownie za grosze, po prostu pare razy weszlam do dzialu przecen , szafki za pól ceny a fronty akurat trafilam w ogole po 10 zl, bo to byl koniec serii. Myslalam,ze tymczasówa, a mam to ok 5 lat i bardzo ladnie wyglada . Dla mnie szafki to tylko baza, wnetrze "robi" kolorystyka i dodatkowe elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że Szwedzi chętnie robią zakupy w ikei, bo są z tej marki dumni i głęboko więrzą w tzw. szwedzką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm kupuję czasami jakieś pierdółki z ikei a studia dawno skończyłam. Za najuboższą też sie nie uważam, chociaż w sumie moze w porównaniu do bezrobotnej kokardy z "nieruchomością" z której czerpie zyski i jej męża wzietego prawnika to faktycznie jestem uboga... Autorko nie kupuj tam agd. Na prawdę gdzie indzie wyjdzie ci taniej. Co do mebli kuchennych to nie wypowiem się, ale w mieszkaniu męża stoi łóżko z ikei i uzywane 8 lat nadal zyje. Jasne że to nie almidecor ale kasa też inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×