Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOreTOre

Czy Oriflame ma fajne perfumy?

Polecane posty

Gość TOreTOre

jak w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
mi tam sie czesc podoba czesc nie jak kazdemu polecam aromacare zielony, midsummer,elvie,together ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
mi tam sie czesc podoba czesc nie jak kazdemu polecam aromacare zielony, midsummer,elvie,together ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
mi tam sie czesc podoba czesc nie jak kazdemu polecam aromacare zielony, midsummer,elvie,together ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOreTOre
bo wydaje mi sie ze np avon to ma wszystko "na jedno kopyto"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
Moja kolezanka tak mysli o Oriflame jednak ja sie z tym nie zgodze bo pachna naprawde inaczej np together jest taki mocny i cieply z kolei divine czy elvie maja taki dyskretny zapach midsummer raczej sportowy...co bede pisac trzeba powachac ;-) jesli mialabys ochote to zapraszam do wspolpracy z firma tym bardziej teraz gdy firma proponuje fajne warunki dla nowych konsultantow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
w razie czego prosze o kontakt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda firma ma fajne perfumy,jednak to kwestia gustu i prestiżu,a jakie wybierze klient?Stosowne do jego portfela:)Ale przyznam szczerze,że niezamieniłabym perfum szweckiej firmy na żadne z innych:))VOLARE i GIORDANI-to najbardziej polecane przeze mnie.Poza tym,gwarantowana 100% satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
Fajnie ze ktos tez poleca a nie krytykuje;-) serdecznie pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla konsultantka
ja polecam freye i volare, stanowczo odradzam elvie ze wzgledu na to ze starsznie szybko sie ulatnia. nie ladne sa tez moon i sun ale juz eclipce jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie konsultantka
hehe niby to prawda ale powiem ze u mnie w miescie to ludzie nie chca kupowac z oriflame od moich kolezanek wod bo wola isc na targ i kupic jakies totalne podroby ktore kosztuja 20 zl bo uwazaja ze woda z katalogu za 40zl jest za droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ drogie panie:)kto wam powiedział,że się wkurzamy?Przeciwnie-dobra konsultantka docenia opinie innych osób,bo to nam pomaga w kształceniu naszej relacji z klientem,doceniam własne zdanie każdej z was,przez co poznaję wasze potrzeby i gust,a także poczucie humoru:)sama nie lubię obrażalskich osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
jak widac kazda kobieta ma inny gust bo jak do tej pory kazda z nas wpisala inna wode ktora jej sie podoba;-) ...nie mart sie nikt sie nie obraza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie taka jest prawda,pół miasta nigdy nie będzie pachnieć tak samo,bo tę połowę nie stać na takie perfumy,nawet woda toaletowa jest dla nich za droga a co dopiero powiedzieć perfumy za ponad 100zł.Ale każda,która ma ochotę na cos ekskluzywnego,firma z otwartymi ramionami przyjmie do grona osób,jak ja to nazywam URZYTKOWNIKÓW:)nie musisz robic większych zakupów,niż sama chcesz,nie ma takich wymogów.Zamawiasz kiedy chcesz i co chcesz,ile chcesz i nikt nie nakazuje sprzedaży.O wszystkim sama decydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
dokladnie...pracujesz we wlasnym tempie nikt Ci nic nie narzuca, kupujesz taniej a jak zaczniesz sprzedawac to i zarobisz;-) jak masz wieksze ambicje to mozesz awansowac..tak jak w kazdej innej firmie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda,każda ma inny gust,ale z doświadczenia wiem,że nam się on zmienia z porami roku,tak więc każda znajdzie coś dla siebie,w końcu tyle jest firm,no i macie pęłne prawo wyboru,ja nikogo nie namawiam,tylko wyraziłam swoje zdanie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarabiasz ale z tą różnicą,że na siebie a nie na szefa:)firma najpierw wypłaca od dołu:)czyli nie pracujesz na tych na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
wiem...sama osiagam juz jakies tam sukcesy dlatego pisze ze sie zarabia..bylam kiedys na dole...a wiesz najbardziej mnie dobija jak ludzie pisza ze to nie oni zarabiaja tylko ta osoba ktora wprowadza...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOreTOre
tu nie chodzi o cene bo na droższe zapachy od tych z oriflame też mnie stąc lecz po prostu do tej pory nie wąchałam jeszcze niczego tej firmy a poza tym uważam,że wcale tak nie jest,że im droższy zapach tym lepszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
tak jak juz wspomnialam czesc mi sie podoba a czesc nie ..najlepiej jak poprosisz jakas konsultantke o probki...albo sama nia zostaniesz hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOreTOre
kurcze...aż sie nad tym zaczełam poważnie zastanawiac czy nie zostac konsultantką bo tak zachwalacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam Midsummer
;)Śliczny zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOreTOre
thx :) ja nie za bardzo lubie cytrusowe zapachy, wole cos ciepłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaa
Jak chcecie zostać konsultantkami perfum to już lepiej firmy która się trudni tylko samymi perfumami czyli FM. Szczegóły na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOreTOre
ee nie...ja juz byłam konsultantką avonu czym to sie różni od bycia konsultantką oriflame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaa
Ale bycie konsultantką FM to co innego niż Avonu czy Ori:D Tu sa naprawdę świetne perfumy i konkretna prowizja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
z tego co mi wiadomo w Avonie musisz zamawiac za okreslona kwote zeby dostac rabat czy cos takiego w oriflame mozesz zamowic jeden produkt i juz dostajesz rabat na niego kupujesz taniej jak w katalogu , poza tym mozesz od raz zaczac budowac grupe a nie tak jak w avon koordynatorka.jakbys chciala wiecej informacji pisz na maila;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyxxxx
thx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×