Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Czy prawki zazdroszczą mi odbywania stosunków seksualnych z Panią M?

Polecane posty

Gość gość
Dno... Żal nawet komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdź... i nie wracaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się kompromitować. Przestałeś być prawikiem, a problemy zostały. Taki Turkuć o ile wiem też nie miał nigdy dziewczyny, a wydaje się sensowny, rozsądny, poukładany. Ty jesteś typ podobny do Przema - nie wiesz co robić z życiem i ani prawko, ani panna Ci w tym nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmiej coś osiągnełem i jestem lepszy niż prawiki tutaj bo jakaś dziewczyna mnie zechciała, fakt ze z zyciem to nie wiem co chce i w tym musze sie ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za gość, na siłę spróbuje pokazać, że cokolwiek znaczy a tak naprawdę jesteś zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam ile osób na kafe ma prawo jazdy, samochód, maturę, utrzymuje sie sam, dziewczyne, nie jest prawiczkiem? na palcach jednej reki mozna takie osoby tutaj policzyc, a ja to wszystko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że sporo - zwł. na tzw. erotycznym. Poza tym są tu ludzie w różnym wieku i nawet jeśli zdarzy się ktoś w wieku 20-tu + lat bez prawka jazdy czy doświadczenia seksualnego, nie oznacza to, że jest gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jestem czasem zyebem ale odwaliło mi po sytuacji z kafeterianką i te tematy to była próba zwrócenia jej uwagi aby napisała, bo ciągle o niej pamietam, nawet w czasie seksu z M wyobrażam se że to kafeterianko mimo iz nie wiem jak wyglada. tutaj wylewa sie czesto moja frustracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że mało który zazdrości ci seksu z grubą lochą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×