Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda369

Czy rozmiar poscieli 190x200

Polecane posty

jest standardowym rozmiarem czy wogole istnieje taki rozm . Bo ja kupilam taka koldre i w necie takich poscieli jest tyle co kot naplakal. Zadnych ladnych poszewek w tym rozm nie moge znalesc. Bylam nawet w sklepie to mi ekspedientka powiedziala ze nie ma takiego rozmiaru. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 190x200
Najlepiej kup posciel 200x200 i zmniejsz poszwe. Ja tez mam 190x200 i tak wlasnie robie, zmniejszam poszwe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 200 x 200 i pościel kupuję w ikei. myślę, że jak kupisz taki rozmiar poszwy to bez problemu włożysz w nią kołdrę, a te 10 cm nie będzie widoczne. gorzej mam z poduszkami, bo standardowe są o wiele, wiele większe niż moje ikeowskie. więc albo kupię pościel w ikei albo 200 x 220 i zmniejszam u krawcowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boski alejadro, no co, no co ???? campari , to powiedz mi kochana gdzie Ty te posciele kupujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowe to sa 160x200,a poduszki 70x80, a Ty musisz sobie kupowac 200x200,nie powinno tak bardzo byc widac tej roznicy 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda kupujesz
pościel w internecie? Jeśli tak to podziel się adresami sklepów :-) Szukam fajnej pościeli na rozmiar 200x220.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda ja pochodzę z raciborza u nas naprawdę w żadnym sklepie z pościelami nie ma problemu są różne rozmiary tyle że jak piszę z kory ja uwielbiam z kory pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda kupujesz
polecisz jakiś sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladnelam mse stron www z poscielami ale albo nie bylo nic ciekaweo albo sklep byl "podejrzany" Wiec postanowilam ze kupie posciel w normalnym skelpie :) dzis jade do jysku. Tam kupilam ta niewymiarowa koldre wiec poszwy tez o tych rozm podejrzewam, ze beda. W necie troche sie obawiam kupowac poscieli z kory bo kora z renomowanego sklepu a kora np z supermarketu tj roznica. Nie bede ryzykowac utraty kasy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczego bym nie przygotowała
niczego bym nie przygotowała z przepisów jagody bo ZWYCZAJNIE BAŁABYM SIĘ ŻE MI SIĘ STANIE COŚ W GŁOWĘ TAK JAK PANNIE JAGODZIE : P śmiem przypuszczać ,że wpływ na to jak jagoda się wyraża, jaka potrafi być bezczelna i chamska ma jej odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×