Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki żyrandol jest ładny?

Polecane posty

Gość gość
Bronek oddawaj żyrandol do pałacu , nie go sprzedajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn to są takie bardzo stare meble, jeszcze przedwojenne w sensie, a nie jakieś graty. Chciałabym to wnetrze wlasnie troche unowocześnić ,ale żeby to był żyrandol taki chociaz stylizowany na stary np te kryształy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup nowe meble a nie żyrandol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowych mebli nie chce kupować bo te są wyjątkowe, niby jestem młoda, ale lubie takie stare meble wlasnie :) tylko chciałam troche ożywić ten pokoj żeby też nie bylo jak u babci, tylko tak stylowo ,a jednoczesnie modnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm albo może i racja... Może powinnam wybrac cos bardziej klasycznego i prostego? Pierwszy raz urzadzam pokoj sama wiec nie mam wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zyrandole moze sa i fajne, ale do starych mebli nie beda pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ten czarny też niezły :) kurcze, nie wiem co wybrac... Z nowoczesnym wnetrzem by bylo o wiele latwiej, ale skoro juz mam takie meble to musze pomyslec o czyms żeby do nich pasowało, żeby było w miare modnie, ale i stylowo, no i żeby nie zalatywało kiczem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba te czarne mi sie podobaja bo nadadza troche nowoczesności, a sa troche stylowe bo te kryształy itd... Ale jeszcze pomysle A to lustro fajne wybrałam? Ściany maja być jasno fioletowe, taki bardzo jasny wrzos, zasłony i dywan w bardziej zdecydowanym fiolecie, te stare meble są drewniane, jasno brązowe. Kurde żeby z drugiej strony nie pomieszac kolorow za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten pierwszy żyrandol ale w nowym domu i w nowoczesnym stylu urządzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam uwazam ze laczenie stylow moze byc ciekawe wiec mozesz sprobowac czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję coś z lat 60' - 70', piękne przedmioty znajdziesz na www.gramofonia.com Jak interesują Cię żyrandole z tego okresu to daj znać - podeślę fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łikiwiki
ja szukałam tak aby kupić firmy renomowanych firm w najniższych cenach i z znalazłam :) a z racji tego że jestem w 100% zadowolona to mogę i wam polecić :) lampa była super zapakowana i dokładnie taka sama jak w opisie. zdjęcia lampy na stronie były dokładnie takie same jak produkt który dostałam. Dobra już niebędę wam tu pisać o cenach bo możecie się sami przekonać. www.lampy-24.com wystarczy porównać ich ceny a ceny na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qurelaa
Nawet nawet. Ale o oświetleniu lepiej się więcej dowiedzieć zanim coś się wybierze. Mi akurat pomogła stronka http://lednews.pl/ więc zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sobie. Jeżeli będziesz szukać kolejnym razem żyrandolu to polecam zajrzeć na Homlando - jest tam naprawdę mnóstwo ciekawych lamp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sobie. Jeżeli będziesz szukać kolejnym razem żyrandolu to polecam zajrzeć na Homlando - jest tam naprawdę mnóśtwo ciekawych lamp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×