Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka13

czy to objaw ciązy ?

Polecane posty

Gość iwonka13

dzisiaj w nocy obudził mnie straszny skurcz nogi. 10 wrzesnia uprawiałam seks . 24 miałam miesiączke ktora wyglądała tak: 1 dzień - plamienie i przeroczysta galareta (to niby ta złuszczająca sie macica ? 2 dzień - obfite plamienie i przezroczysta galareta 3 dzień - to samo co w drugim 4 dzień - plamienie przezroczysta galareta i czarny skrzep Dodam ze juz dzień po stosunku bolał mnie brzuch i plecy. A teraz mam czastomocz. To zapalenie czy ciąza ? pomimo miesiączki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvujgb
wkrecasz sobie ciaze.. bol brzucha jest tez przy owulacji a czestomocz to przez duza ilosc napoji a przy zapaleniu mialabys bole przy oddawaniu jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werhwfknk
a co ma skurcz nogi do ciazy????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhaha
galareta i skrzep - na mój rozum to poroniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak zrobisz sobie test ciążowy i wtedy będzie wszystko wiadome. Taki test wykrywa ciażę już w szósty dzien po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
moja siorstra miała skurcze w rakcie ciązy. własnie mam straszne schizy . W poniedziałek zrobie test i mam nadzieje ze wyjdzie negatyw. Ale tej galarety było dużo . Czy możliwe zebym poroniła ? i czy krwawienie po poronioeniu by trwało tylko 4 dni ? gvujgb - > własnie czułam pieczenie i ból podczas oddawania. Ale kupiłam urinal . Piecze po jego oddawaniu a ból podczas sikania czasami jeszcze wystepuje (pieczenie z resztą czasami też) kurcze, martwie sie niezmiernie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werhwfknk
idz do gin bo to wyglada na zapalenie pecherza a po tych tab bez recepty nie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
a co z bolem krzyza ? czy to może byc od nerek albo coś ? bo boje sie ze to ciąza . Ja sa szanse na nią ? I co z tym poronieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
no bo rozumiem ze ból brzucha bd mogł byc spowodowany zapaleniem pecherza ? Musze sie przygotować na najgorsze. I brać wszystko pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
nie moge. Nawet nie wiem gdzie jest apteka . Bede w domu to kupie . Napisalam do was bo myslałam ze coś mi powiecie. Co to moze być itd. A wy o teście piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
ja juz to wszystko czytałam . Pytam sie po prostu czy moge byc w ciazy skoro miłam taka miesiączke jaką opisałam itd ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
mam do was jeszcze jedno pytanie : czy w czasie ciązy cały czas może bolec krzyż ? i czy podczas oddawania moczu w czasie ciązy może bolec podbrzusze ? wgl czasami mam takie skurcze . Wiem że to może być na owulacje ale sie martwie . dodam jeszcze ze te bóle miałam już dzień po stosunku (czyli ból podbrzusza i krzyża) myslałam ze to zapalenie pecherza i przez to juz może nerek.. Nie mam pojecia co to może byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werhwfknk
ile ty dziewczynko masz lat??? bo zachowujesz sie jak 14 latka ...na drugi raz zabezpieczaj sie a co my kur...jestesmy gin. nawet gin musi cie zbadac zeby wiedziec co ci jest...poczytaj sobnie jakie sa objawy przy zapaleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
ile jeszcze tematów założysz? zrób ten test w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
mam 19 lat. Myslisz ze nie czytałam ? niby sie zgadza wszystko . Ale do ciązy pare rzeczy tez . Ta miesiączka mnie zmyliła i nw co myslec . Czy ta galareta jest ok ? bo ogl to w 2 i 3 dniu miałam obfita i czerwoną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
tyle az w koncu ktoś mi pomoze. Tłumacze wam ze nie moge teraz zrobić tekstu. Czytaj ze zrozumieniem . -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
a co ci mamy więcej poradzić? Myślisz że każda anomalia w cyklu oznacza ciążę? Ja raz miałam dziwne krótkie plamienie o wiele wcześniej niż powinna być miesiączka. I co? I nic kolejny okres nadszedł równo miesiąc po tym plamieniu. Jak widać nie wszystko oznacza ciążę. Przestań sie wkręcać i wyszukiwać sobie objawy. Wrócisz do domu to zrobisz test. Ale inna sprawa czy mu uwierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werhwfknk
gdybys byla w ciazy to napewno ni byla by obfita a pewnie ta blona to skrzepy przy ciazy bys miala tylko plamienie ....moze bylas ale teraz napewno nie jestes, wiec umow sie do gin i w najblizszym czasie idz do niego bo zapalenie moze dokuczac ci jeszcze bardziej i od razu niech ci tab anty wypisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
no mysle ze jemu uwierze. Tylko mam nadzieje ze bd negatywny ;) Wiem że przesadzam ale taka juz jestem ze strasznie sie martwie. tą miesiączke miłaam regularnie . Nawet dzień szybciej niz powinnam . Dlatego nie wiem co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
werhwfknk -> no własnie czytalam ze wtedy byłoby prązowe plamienie . skąpe i bardzo krotkie. Al eja mam po prostu schizy . :) Mam nadzieje ze tak jak mówisz nie jestem w tej ciązy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
a nie masz w okolicy żadnej apteki? Bo do pon. zamęczysz siebie i nas schizami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
ja pierdziele!!!!przecież wczoraj tu wypisywałas już o tym i jakaś babka o ksywie coś tam ,że woli te buty zapewniała cie,ze to nie ciąża i sobie słodkopierdzaco dziękowałyście i ty niby już sie uspokoiłaś a dziś znowu srasz w majty???kurde dziewczyno!!wczoraj pisałaś,że to skrzepy a dziś już nazywasz galaretą tą wydzieline!ja pierdziele!szok,weź sie uspokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
pisze bo własnie czytałam o tych skrzepach i skrzep miałam tylko jeden na końcu miesiączki. Pierwszego dnia itd miałam galarete. a jesli tb tak przeszkadzam to sie nie udzielaj . Problem masz ? niektórzy potrafią pomóc nie tak jak ty . -,- ja pierdzele co za człowiek ;/ sory ale nie byłam w ciązy i nie wiem co i jak . A w niecie juz nie chce tyle czytać bo przez to mam schizy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
proszę tu masz powody krwawienia w ciąży: "I trymestr Krwawienie pojawia się najczęściej w pierwszych miesiącach ciąży. Przyczyny mogą być różne: * Zagnieżdżenie się jaja płodowego. W drugiej połowie cyklu, w którym nastąpiło poczęcie, jajo płodowe zagnieżdża się w ścianie macicy. Wywołuje to czasem dość obfite krwawienie, które kobieta bierze nieraz za początek normalnej miesiączki. Nie ma ono wpływu na dalszy rozwój ciąży. * Choroba szyjki macicy. Przyczyną może być np. polip (niewielki wypukły fragment przerośniętej błony śluzowej) lub nadżerka. Krwawienie z tego powodu jest zwykle niewielkie i nie komplikuje dalszego przebiegu ciąży. * Termin miesiączki. Czasami pojawia się krwawienie w dniach, w których wypadałaby miesiączka, gdyby kobieta nie była w ciąży. Jest zwykle niewielkie i nie wpływa na dalszy przebieg ciąży. * Niedobory hormonalne. Najczęściej dotyczą progesteronu. Jeżeli lekarz podejrzewa, że to one są przyczyną krwawienia, zleca badanie poziomu progesteronu we krwi. Jeśli wynik potwierdza wstępną diagnozę, podaje leki „na podtrzymanie ciąży. W Polsce są to najczęściej Duphaston i Luteina zawierające pochodne progesteronu. Stosuje się je zwykle do 16. tygodnia ciąży. Nie stwierdzono, by miały one niekorzystny wpływ na dalszy rozwój dziecka niezależnie od jego płci. * Ciąża pozamaciczna. Mówimy o niej, gdy zarodek zagnieździ się poza jamą macicy, np. w jajowodach. Krwawieniu towarzyszą ostre, kłujące bóle podbrzusza (zazwyczaj z jednej strony), czasami także zasłabnięcia lub omdlenia. Ponieważ ciąża pozamaciczna zagraża zdrowiu, a nawet życiu kobiety, z takimi objawami trzeba się jak najszybciej zgłosić do lekarza. * Zaśniad groniasty. Mianem tym określa się przerost tkanek, z których wykształca się łożysko, uniemożliwiający rozwój zarodka. Diagnozę można postawić na podstawie badania USG. W tym przypadku konieczne jest wyłyżeczkowanie jamy macicy, leczenie szpitalne i dalsza opieka lekarska przez co najmniej rok. Na szczęście to powikłanie zdarza się bardzo rzadko. * Poronienie. Poronieniem nazywa się zakończenie ciąży przed 22. tygodniem. Można je podejrzewać, gdy krwawienie jest obfite (jak miesiączka lub bardziej), długotrwałe (powyżej trzech dni) i towarzyszą mu bolesne skurcze brzucha, uczucie ucisku w podbrzuszu, ogólnie złe samopoczucie. Przy podejrzeniu poronienia trzeba się jak najszybciej zgłosić do szpitala. Lekarz oceni sytuację i albo zrobi wszystko, by potrzymać ciążę (zaleci leżenie, leki rozkurczowe i hormonalne), albo - jeżeli krwawienie nie ustaje i nie ma szans na powstrzymanie poronienia - wykona zabieg wyłyżeczkowania macicy (w znieczuleniu)." Czy któreś z powyższych pasuje do twojego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
aha a skurcze nóg pojawiają się dopiero w zaawansowanej ciąży a nie na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym Ty mowisz? Brzuch Cie bolal jeden dzien po seksie, a Ty to traktujesz jako objaw ciazy? A na biologie sie chodzilo? Podczas ciazy bol w krzyzu powodowany jest brzuchem i tym, ze Cie obciaza, w pierwszych kilku tygodniach nie masz obciazenia i nic Cie nie powinno bolec. Takze bol w krzyciu nie jest pierwszym z objawow ciazy. Co do bolu w krzyzu i pieczenia/bolu przy sikaniu ktore odczuwasz to powiem Ci, ze jak mialam kiedys kamienie w nerkach to bolaly mnie 'plecy', czasem odczuwalam jakis bol przy sikaniu takze lepiej to sprawdz, idz do lekarza poprostu i nie szukaj odpowiedzi w necie bo z tego co mowisz to to moze byc wiele rzeczy. Co do 'skrzepow' czy tam galarety to byc moze poprostu mialas dziwny okres. Zdarza sie, ale tez lepiej isc do ginekologa i sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
najbardziej to chyba poronienie . Ale skąd miałyby być teraz te bole ? wgl skąd sie wzieła ta galareta ? ona może mieć os wspólnego z poronieniem ? czy to złuszczająca sie macica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×