Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksennnaaa

Czy uprawiacie sport w ciazy?

Polecane posty

Gość ksennnaaa

Ja jestem aktualnie w 6. tygodniu, ale na wiesc o ciazy nie zrezygnowalam ze sportu. Dalej cwicze z Chodakowska, biegam, tyle, ze troche rozwazniej i spokojniej. Czy sa tu dziewczyny, ktore w ciazy rowniez nie zrezygnowaly z treningow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeździłam na rowerze, a Ty lepiej ogranicz te ćwiczenia z Chodakowską, bo możesz sobie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, dlatego zrezygnowalam kompletnie z intensywnych treningow typu Killer, Turbo spalanie, czy turbo wyzwanie. Mysle jednak, ze skalpel nie powinien zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jestem przeciw ćwiczeniom w ciąży, niby wszystko może być ok a czasem nagle okazuje się że po treningu tragedia i poronienie. Mnie lekarz zabronił nawet delikatnych ćwiczeń pilates żeby przypadkiem nie pobudzić skurczu, tylko spacery. Ciąża to specjalny stan i naprawdę w organizmie kobiety zachodzą wielkie zmiany, Nie ma co ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
jezeli ciaza przebiega prawidłowo i ty jestes wdrozona do wysiłku to jak najbardziej mozesz:) mój gin mówił ze miał pacjentke ktora do porodu biegała 10 km dziennie a biegała od kilku lat dziecko oczywiscie zdrowe sie urodziło ja sama cwiczyłam siłowo do samego porodu (dwa dni przed byłam ostatni raz na siłowni)-zmniejszyłam jedynie obciazenie poród przebieg szybko, dziecko zdrowe :) 2 tyg po porodzie powoli wrócilam do cwiczen a po połogu juz całkiem do tych sprzed ciazy (chodzi o obciazenie na sztandze) jezeli masz sensownego ginekologa mysle ze dobrze toba pokieruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciążą chodziłam na zumbe i fitness i niestety lekarz też mi zabronił teraz...:( Polecił jedynie spacery, jogę lub pływanie. Bez żadnych gwałtownych ruchów i podskoków. Ciąże mam zdrową, bez żadnych dolegliwości czy krwawień, ale lekarz stanowczo sie uparł że zadnej zumby :( No cóż są rzeczy ważne i ważniejsze i jakoś trzeba wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży odpuściłam sobie mocny wycisk :) Fizjoterapeuta polecił mi piłkę do ćwiczeń. Nie sądziłam, że dzięki niej można uzyskać takie efekty :) Kręgosłup mi się odciążył i plecy mnie tak nie bolały, a i maluch w brzuszku poczuł, że mama ma straszną frajdę. Swoją piłkę do ćwiczeń FITSPIRE znalazłam tutaj: http://www.actimed.pl/pilka-do-cwiczen-fitspire.html Polecam kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×