Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellafit

czy używacie"perfum"do włosów?

Polecane posty

Gość bellafit

Macie jakiś produkt godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, tylko szampon i maska, ktora zayebiście pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraksa falista
Jeśli chcesz zeby włosy ci pachnialy po myciu spryskaj szczotke perfuma i czesz włosy pod suszarka. Rewelacyjnie i długo pachną. Tylko nie przesądzają. Dwa psikniecia na szczotke starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maska do wlosow l'oreal ... albo tonic do wlosow :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysłu wiec pewnie
tez uwywam maski z Loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uzywam i nie będe bo to masakrycznie wysusza włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka90
też używam perfum z Great Lenghts i są super <3 pachną przegenialnie i mają te dobre skladniki dla wlosów, wiec przy okazji dbają o moje kosmyki :) aż żałuję, że nie trafiłam na nie przed urlopem - moglam nie brac tylu odzywek do kosmetyczki hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2202
Oliwka, za twoim przykładem sprawdziłam te perfumy, o których wspomniałaś. Sprawdziłam strone Great Lengths i jestem zachwycona. Oczywiście kupiłam sobie i siostrze od razu. Genialne te perfumy. Jak się okazało, to właśnie w Great Lengths moja siostra rok temu przedłużała włosy - pełen profesjonalizm usług i do tego te kosmetyki. Najwyższa jakość. Jestem za-chwy-co-na!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie , to reklama perfum do wlosow great costam. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa perfum do włosów na głowie , na waginie , pod pachami ... inny perfum do pepka .. jeszcze inny na stopy ... na o***t wyłacznie Dior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumy mają tylko liczbą mnogą, nie ma ten perfum, ta perfuma są tylko i wyłącznie perfumy.Zanim zaczniesz krytykować, sama się doucz podstawowych kwestii.Tylko i wyłącznie na kafe są jakieś kretyńskie formy typu perfum, perfuma, zrobić torta, moi teście itp.Oczy bolą jak się to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG a może ten perfum to taka kpina ? pomyśłalas ? masz mózg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się tłuku nie tłumacz kpiną, doucz się po prostu i nie szukaj alibi dla swojej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz se torta , pasuje do perfuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pomyśłalas ? " Tak pomyśłalam, a co to jest szydera? Ale matolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś OMG a może ten perfum to taka kpina ? pomyśłalas ? masz mózg ? gość dziś Już się tłuku nie tłumacz kpiną, doucz się po prostu i nie szukaj alibi dla swojej głupoty. xxx porównamy wyksztacenie tłumoku po zawodówce a teraz na kasie w biedrze . ale zapewne na kafeterii to z trzy kierunki studiów skonczyłas TŁUMOKU OD PERFUM :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale po co te nerwy, jesteś tłumokiem, ale zawsze możesz się douczyć poprawnej formy słowa perfumy, zamiast się miotać, ale to chyba jest regułą, dlaczego dzwon głośny po pusty, ale nie produkuj się niepotrzebnie, nie trać czasu ucz się odmiany słowa perfumy, powtarzaj za mną:perfumy,perfumy,perfumy,perfumy.Zapamiętałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska099
Jak tylko pojawiły się na polskim rynku perfumy Great Lengths zaczęłam ich używać. Przepiękny zapach i długo utrzymujący się efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktusałka
Jeśli szukasz naprawde pieknie pachnących perfumy do włosów i do tego stworzonych przez profesjonalistów i specjalistów w dziedzinie dbania o włosy to z pewnością weź pod uwage te od Great Lengths! Sama je mam i uważam, że nie ma lepszych na rynku. Kupiłam je po przedłużaniu włosów w profesjonalnym salonie z certyfikatem GL i to była najlepsza decyzja <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExtraGośka
Ja próbowałam perfum różnych firm i jedyne, które przypadły mi do gustu, to te od Great Lengths. Naprawdę zapach trzyma się bardzo długo, nawet mój chłopak to przyznał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×