Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukująca okazji :)

Czy zaczęły się już wyprzedaże?

Polecane posty

Gość Poszukująca okazji :)

A konkretnie Esotiq mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqw
Wyprzedaże zaczęły się więc tu pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprzedaże wiosenne już się rozpoczęły,wystarczy poszukać w dobrych sklepach internetowych i znajdziesz ubrania,bieliznę w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się zaczeły wyprzedaże. Ja już kupiłam sobie kilka rzeczy. Ubolewam jednak, ze wypłata do mnie jeszcze nie przyszła, bo wykupiłabym ze sklepów o wiele więcej, ale cóż. 10ty już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dobrze szuka to z wyprzedaży można korzystać przez cały rok ;) Przecież w niektórych sklepach internetowych cały czas wietrzą magazyny i zakładka promocje/wyprzedaże nie znika. To ich wielka zaleta. Ale na zakupy z koleżankami do galerii też się można wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że można :) Tylko też najlepiej chyba po wyprzedażach pochodzić - chyba że ma się sporo pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
esotiq to szajs straszny szybko sie niszczy a biustonosze tylko na wieszkach ładnie leżą ach i od miski D rozmiar jest większy tylko na metce ;) w bacie za to są obniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką markę bielizny wobec tego polecasz? Mam straszny kłopot z wyborem bielizny dobrej jakości, ponieważ jedyna DOBRA marka którą znam, to Victoria Secret :) Key słyszałam że jest dobry - ale nie potwierdzone jest to info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kryska009: Asortymentowo średniawo, cenowo świetnie, okularowo rewelacyjnie :) Wrzucę w wolnej chwili na Buysmart info o tym sklepie bo ja nigdy o nim nie słyszałam jeszcze, więc pewnie wiele osób go nie zna :) A tak, to się wieść szybciutko rozniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×