Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neveragain

czy zmarli wracają?

Polecane posty

Gość neveragain

moi drodzy czytałem jeden z tematów i natchnęło mnie do napisania swojego. Mieszkam w domu jedno piętrowym. Mój pokój jak i reszty domowników znajduje się na piętrze. Na dole są pokoje gościnne w których niegdyś mieszkali moi dziadkowie. W jednym z pokoi nadole znajduje się komputer. Czasami siedzę na nim do wczesnych godzin dnia następnego i czasami zdaje mi się że po schodach ktoś schodzi na dół i dźwięk jakby zapalał światło ale nic się nie dzieje. Kolejna sprawa gdy śpię czasami rano słyszę jakby ktoś na dole po kuchni chodził. Uderzenia czajnika, upadek noża.. schodzę na dół a okazuje się że np rodzice od 2 godzin w pracy a siostry w szkole. Jak uważacie, to wszystko to mój wymysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattali
idź do młodego psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce straszyc, ale ja jestem zdania, ze to nie zmarli, a demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZyTAM TEMAT
mysle ,ze to nie sa tylko twoje urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neveragain
wypowiedz się bardziej. nie jestem sceptykiem. Może to mieć coś wspólnego z moim zainteresowaniem w ostatnim czasie egzorcyzmami? Nie tyle że w nich uczestnicze ale czytam, oglądam filmy takie jak " rytuał" , "demony" , dokument o annelise michael.. od 11 dni jestem w szpitalu.. dwie noce temu modliłem się w głębi duszy po cichu bo mam problem. Zostałem pobity i nie wiedziałem czy wytoczyć sprawe. i w modlitwie poprosiłem dziadka o pomoc. w nocy mnie coś obudziło a przy łóżku ktoś na krześle siedział. otworzyłem i zamknąłem oczy i dopiero po 4x znikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×