Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym mogę zarazić się uprawiając tylko seks oralny?

Polecane posty

Gość gość

Czy będąc kobietą mogę się czymś zarazić uprawiając seks oralny bez prezerwatywy? Czy wytrysk nasienia do ust lub przypadkowo na oczy może być niebezpieczny jeżeli nie jestem pewna partnera? Drugie pytanie czy partner może mnie czymś zarazić jeżeli on będzie mnie pieścił oralnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak , np wirusem HPV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiac loda mozesz sie wszystkim zarazic z hiv wlacznie.przy minecie podobnie ale mniejsze ryzyko hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pomylka,przepraszam.nie chodzilo mi o mniejsze ryzyko zarazenia sie hiv przy minecie ale przy lodzie.tzn.kobieta robiac loda jest bardziej narazony na zaraznie niz facet bedacy bierna strona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym samym co uprawiać sex ci/pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże ryzyko: rzeżączka, opryszczka(HSV), kiła mniejsze ryzyko: chlamydioza, HIV, zapalenie wątroby typu A,B i C, kłykciny kończyste, wesz łonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Na pewno opryszczką i HIV.WHO zaleca stosowanie prezerwatyw przy przypadkowych kontaktach oralnych.Są nawet specjalne prezerwatywy do tego rodzaju pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nieprawda, że facet jest mniej narażony na zakażenie, niż kobieta.Wirus HIV jest obecny ZARÓWNO w s*****e jak i w wydzielinie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z grzybicą? 3 lata temu nie prowadziłam się zbyt dobrze, a do dziś dokucza mi sporadyczna grzybica pochwy. Czy to może być skutek przypadkowego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Kobiety prowadzące bujne życie seksualne mają ogólnie większą skłonność do infekcji intymnych.Ale grzybicę bardzo łatwo złapać nawet wtedy, gdy się jest dziewicą.Np.na basenie, w publicznej toalecie lub korzystając ze wspólnych ręczników w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie pytanie z czapy...seks oralny w prezerwatywie ? O_o pytanie czysto techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Są specjalne prezerwatywy do tego celu, widziałam w internecie.W zwykłej jednak też da radę-inaczej, po co by produkowano WERSJE SMAKOWE prezerwatyw?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz, co te ludzie nie wymyśla :D chyba jestem za stara na takie dziwy i moja wyobraźnia tego nie ogarnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×