Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

weronika852

Czytanie książek...

Polecane posty

Gość gość
Ja na szczęście mam czas na czytanie. Nigdy bym tego nie zaprzestała. Ksiazki to coś magicznego. Jak czytamy książkę to zawsze po przeczytaniu jakaś część jej we mnie zostaje. Moją ulubiona księgarnią jest matras, pełny asortyment i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloud_Dancing
Kiedys czytalam bardzo wiele,nalogowo bo kocham ksiazki i posiadam ich wiele...dyplom za najwieksza ilosc przeczytanych (w szkole) byl norma. Zauwazylam jednak, ze im jestem starsza, mam wiecej na glowie to znajduje ciraz mniej czasu (to w sumie logiczne)i aby temu zaradzic wieksza uwage przywiazuje do jakosci a nie ilosci. Nie oszukujmy sie; male dziecko,zycie rodzinne,praca,dom. Kiedy znalesc na wszystko czas? Teraz pije kawe i zmykam za chwile. Wieczorem moze znajde moment aby przeczytac jeden rozdzial. To juz nie te czasy,ze zarywalam noc i z lampka pod koldra "wcinalam" cala powiesc. Teraz mam na tapecie "Listy milosne",zbior napisany przez wielu autorow, m.in. Manulele Gretkowska i Janusza Leona Wisniewskiego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie książek kształtuje umysł! Przeczytajcie "Moje pragnienia wolności" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam czytać książki - ostatnio miałam okazje przeczytać Elegie o ziemi i przyznam się, że mam bardzo pozytywne wrażenie na temat danej książki, więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałam okazje przeczytać rewelacyjną książkę - "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z książką "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem - świetna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytanie ksiazek pozwala mi sie oderwac chociaz na chwile od rzeczywistosci i od problemow codziennych, nerwow w pracy itd. Czytalam ostatnio te "Przemilczenia" Susan Elliot Wright znalazlam za 12 zl na skupszop.pl niezla promocja bo normalnie ksoztuje 2-3 razy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ochłodę gorącego i parnego lata! :) Dziecko śniegu Autor: Eowyn Ivey Cudowna opowieść na granicy baśni... Spokojna, stonowana, czarująca czytelnika. Kto czytał baśń Śnieżynka - będzie zachwycony. Jak każdy zresztą:) Idealna lektura na zimę, ale mnie oczarowała w środku lata:) Polecam! "Opowieść o pragnieniu miłości i szczęścia inspirowana starą rosyjską baśnią. Jack i Mabel zawsze marzyli o dziecku. Szukając ukojenia, przeprowadzają się na Alaskę. Chcą rozpocząć życie od nowa, z dala od ludzi. W jednej niesamowitej chwili beztroski lepią ze śniegu postać dziewczynki. Kiedy budzą się następnego ranka, figurki już nie ma. Dostrzegają jedynie ślady niewielkich stóp oraz postać dziecka znikającą między drzewami. Gdy dziewczynka pojawia się w ich domu, oboje pragną poznać jej tajemnicę i obdarzają ją gorącym uczuciem. To spotkanie odmienia ich życie na zawsze. Subtelna i niepokojąca książka, w której rzeczywistość przeplata się z baśnią, a niepewność z wiarą w cuda. To ten rodzaj powieści, która natychmiast w ciebie wrasta, i chcesz, by twój najlepszy przyjaciel ją przeczytał, byście mogli o niej porozmawiać." Przeczytaj fragment na Mniej niż 0 - Mini Recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiktoria
Zdarza Wam się czytać kilka razy tą samą książkę. Ewentualnie w tłumaczeniu i w oryginale?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×