Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Delicol problemy z brzuszkiem

Polecane posty

Gość gość

Witam mamy. Pytanie jak dlugo stosowalyscie delicol. My dostalismy w 2 tyg zycia przez biegunki- niby nuetolerancja laktozy. Odstawilam po 4 mcu jak wskazuje ulotka, mimo iz pediatra zalecala dalej stosowac... Od tej pory maly robi kupki raz na 2 dni - sam sluz, okropnie cuchnacy... A wczesniej bylo kilka kupek dziennie. Jsk u was wygladalo odstawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego? Uważasz że coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej k*pie to raczej logiczne, że dziecko nie czuje się zbyt dobrze. Pewnie boli go ten brzuszek. Tak nie może być. Szkoda dziecka. Ewidentnie coś mu szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co jak ja już prawie nic nie jem. Nabiału w ogóle bo miał dkaze. Te kupki są takie papkowate żółte lub pomarańczowe, sluzowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już pytaj lekarza. Taka kupa nie jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My stosowalismy delicol,na kolki i tez dawalam do 4 miesiaca.Ale nie mialo to wplywu na kupki.Moze powinnas podawac jakis probiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje probiotyk-latopic bo mamy też problemy ze skórą więc podobno alergia pokarmowa. Ale już wszystko alergizujace odstawiłam, skóra się unormowala więc kupki nie mają związku raczej z tym co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaklos
U nas kolki były dzień w dzień od 6 rano. Darł się w niebo głosy. Nic nie działało, nic. Dopiero jak kupiłam krople esputicon i mu podałam to sie uspokoiło. Teraz posypia nawet do 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam esputikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11212
Skąd ja to znam... Przerabialam delicol dicoflor debridat, bo tez kolki i skaza... Jak mial 4 mce, to wykwity skorne, mozolna eliminacja pokarmowa u mnie. Pomoglo odstawienie wszystkiego co na mleku, w tym masla, jajek, czekolady. Delicol nie powinien zaszkodzic na dluzsza mete, ale ponoc warto zrobic mala przerwe. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×