Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

delikatesy internetowe

Polecane posty

Drogie panie doszło do tego, że możemy zamawiac produkty spożywcze w internecie. Szczęście mają ci co mieszkają w Warszawie, bo tylko na tym terenie działa sklep www.a.pl, a szkoda, bo oferte mają przebogatą. Kazde miasto powinno mieć takie delikatesy w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to żadna nowość, w Krakowie jest już kilka spożywczaków działających online :) a jeśli chodzi o takie ogólnopolskie, to sklepik dodomku choćby, ale to głównie pod kątem produktów dla niemowląt warto zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia bym skorzystala z takiej mozliwosci gdybym tylko mieszkala w warszawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam jeden sklep internetowy, który dowozi żywność na terenie całej Polski. Chodzi mi o sklep lap-pol.pl Oni w ofercie mają co prawda wędliny i wszelkiego typu kiełbasy itp ale dowóz jest na teren całej Polski co jest znacznym udogodnieniem dla każdej z nas! No i jakoś produktów też jest wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak to wyglada z wyborem towaru, jaki jest asortyment itd.. czy np maja jakies takie specjaly czy sa to tylko najprostrze produkty.. np jak chce kupic puszke rybna neptuna, czy akurat taka bedzie czy bede musiala sie zadowolic inna firma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole w normalnym sklepie, moze i jestem zapracowana i mam malo czasu, ale jakos tak z przyzwyczajenia, lubie zobaczyc z bliska co kupuje, czy akurat wieczko nie jest otwarte, termin waznosci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie zawsze, bo czasem trzeba przejsc sie gdzies dalej, ale jednak milsza atmosfera, moze glupie ale dla mnie to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie bardzo moj maly sklpeij kolo domu:) wszsytko czego potrzeba duze tez lubie bo duzy wybor jest a co do inernetowych to jest plus ze ne trzeba wychodzic z domu i chyba drozej jest co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja często robię zakupy w lap-pol.pl Mają tam ogromny wybór wędlin w najwyższym gatunku. Samkują wybornie- tak jak prawdziwe wędliny powinny. Szczególnym rarytasem jesr szynka sarrano- cud miód i orzeszki:) Warto się postarać żeby na nasze stoły trafiały wędliny naprawdę dobre a nie sojo, wodo czy co tam jeszcze niektórzy do nich wpychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Ale przecież nikt nie każe wam zamawiać wędlin prze internet? Ja np. uważam, ze w ten sposób warto zamawiać nop. przyprawy, których nie ma w stacjonarnych sklepach, albo wina. W www.a.pl wina poleca Marek Kondrat, wiec z czystej ciekawości warto sprawdzić jaki ma gość gust i smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie wędlin a lap-pol wcale nie wychodzi drogo-wszystko zależy od tego jak ciężka jest paczka. No i przesyłka jest ekspresowa- w poniedziałek zamówiłam w środę już pałaszowałam szynkę serrano. Uwielbiam- na święta mam zamiar zamówić bardzo duużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Haha, nie ma jak zakupy bez wychodzenia z domu :D Nie ma jak kupowanie szynek bez wychodzenia z domu :p A ja się śmieje z siebie, że chcę zamówić wino z www.a.pl, a widzę, ze w sieci można zamawiać wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
A tam lenistwo... po prostu ułatwianie sobie życia ;) A poza tym jesli nie można jakiegoś produktu dostać w sklepie to po co z niego rezygnować? www.a.pl to dobre rozwiązanie, a ja wcale leniwą osobą nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Nikt nie ma żadnych refleksji na temat zakupów przez internet? :P Porozmawiajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, ze delikatesy internetowe to dobrze rozwiazanie dla ludzi narzekajacych na brak czasu, badz tych ktory nie maja auta i nie lubie jezdzic z siatami pelnymi jedzenia komunikacja publiczna:) Trzeba znalezc tylko jakis sprawdzone dobry e-sklep z zywnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Pytasz o sprawdzone sklepy a ja trąbię od początku o a.pl! :D Gdyby nie był sprawdzony to bym go tutaj nie polecała, hellol? Ja nie mam swojego samochodu więc taka forma robienia zakupów świetnie się sprawdza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znam, znam i też polecam! Zwłaszcza teraz przed świętami, kiedy kolejki do serka - pół godziny, do mięska - 40 min...Zamówię sobie wszytko w a.pl, dowiozą mi do domu tego samego dnia a resztę kupię w sklepie na rogu. Ominę tych wszystkich oszalałych konsumentów, kolejki, korki i zdenerwowanie. Zaoszczędzę czas a kto nie myśli niech stoi w kolejce;) Internet górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Lauren, ty się śmiejesz, że kolejki do mięska w sklepach są długie na 40 minut, a ja wczoraj osobiście prawie takiego stania doświadczyłam!! Moja mamusia bowiem postanowiła zrobić przedsylwestrowe zakupy w zwykłym markecie, a wiadomo co się dzieje popołudniami w takich marketach, tym bardziej teraz.... mówie - masakra! a co najstraszniejsze - ludzie w tych kolejkach stali ;) Nie musze mówić jaki z kolei był sznureczek na dziale z alkoholami :D ja zamówiłam wino różowe z a.pl i mam spokój, już doszło, więc mogłam tylko się uśmiechnąć i życzyć szybkiego dojścia do kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię kupować w delikatesach internetowych. Zawsze to wygodniej, gdy człowiek nie musi tracić czasu na stanie w kolejce, w supermarkecie. Widzę, że dużo kafeteriuszek poleca a.pl i wcale się nie dziwię. Ja też tam kupuję, bo to chyba najlepsze delikatesy na jakie do tej pory trafiłam, zwłaszcza jeśli chodzi o szybką dostawę. Zawsze są możliwie najszybciej jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszybciej jak się da docierają do klienta wędliny z lap-pol.pl. Zawsze świeże i pachnące. Serio, nie pomyślałabym, że kiedykolwiek będę zamawiała jedzenie z internetu, a tu proszę... ważny jest pierwszy krok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja nie znoszę zakupów w standardowych marketach. Wolę zdecydowanie zakupy w sieci. Nie tracę swoich cennych minut na stanie w kolejkach i błądzenie w kolejnych alejkach wielkiego supermarketu. I też robię zakupy w wspomnianym sklepie internetowym - jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×