Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalka

Depilator BRAUN? Warto?

Polecane posty

Gość tralalalka
Czy depilacja nim jest dokładna i czy boli? Pytanie do tych które posiadają właśnie ten Silk Epil 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjonazokocim
Mnie depilacja nim boli ale jest dość skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1964ewka
Oj za 100 zł to bardzo warto :) Ale i tak polecam maszynkę mimo wszystko (mniej podrażnień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wlasnie ze nieprawda
A wlasnie ze po maszynce do golenia jest wiecej podraznien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przed zakupem sprawdzić, czy w ogóle depilator jest dla Ciebie. Mi po depilacji wrastały włoski, nie pomagały peelingi, nawilżanie, nic. Po prostu nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro jest już topik o depilacji, to poradźcie mi dziewczyny, proszę:) Mam bardzo suchą skórę na łydkach. I cienką. Często się łuszczy, swędzi. Włoski wrastają. A po goleniu-czerwone piekące krostki pojawiają się obowiązkowo. Jak pielgnować taką skórę? Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie kupowała w ogóle depilatora. Kiedyś miałam i nie dość, że bolało, bo każdego wyrywanego włoska się czuło, to jeszcze trzeba było jeździć tym badziewiem po nodze z 20 razy, bo nie chwyta wszystkich włosków. Ogólnie beznadzieja. Ja się teraz czaję na woski do depilacji z podgrzewaczem. To jest dużo skuteczniejsze no i wyrywa wszystko za jednym szarpnięciem. Dużo osób poleca, ja zamierzam kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wlasnie ze nieprawda
Smaruj czyms bardzo odzywczym, np czysty olej kokosowy najlepiej, albo maslo kakaowe, albo oliwa z oliwek. ale czyste, naturalne. a co do depilacji to moze kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję z tym kremem do depilacji. Może pomoże:) A jeśli chodzi o nawilżanie, to używam tylko naturanych olejków; arganowego, awokado i migdałowego. I konopnego - do twarzy. Ale rzeczywiście, może masło byłoby lepsze dla moich biednych łydek? Sprawdzę, sprawdzę:) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wlasnie ze nieprawda
A zeby trwale oslabic wloski to polecam telocapil, z tym ze nie u kazdego dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 26
Naturalne metody są najlepsze Od kilku lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyJestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Z samego początku kupowałam gotową pastę cukrową, ale można ją zrobić samemu. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 24
Moja przyjaciółka zrobiła sobie depilacje laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu. To jest bardzo nowoczesny sprzęt. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 22
Moja przyjaciółka miała depilację laserową, o ile pamiętam, to postawiła na Palomar Vectus . Jest mega zaskoczona. Też byłam pod wrażeniem rezultatu. Już po jednej sesji było widać rezultat. To był świetny ruch. Nie uskarżała się na ból. Bardzo dobry skutek. Jeśli myślicie o depilacji laserowej, to w 100% mówię - tak warto. www.ib.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nie boli 88
Zobaczcie wyszukałam mega wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania według różnych miast. Wystarczy kilka kliknięć. Trzeba tylko wpisać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać gabinet z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 22
Koleżanka mi poleciła fajną stronę o różnych rodzajach depilacji http://depilacja24.pl Wszystkie informacje w jednym miejscu. Nie wiedziałam, że jest tak dużo sposobów depilacji. Od zawsze używałam jednorazowych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie laserowa depilacja. czy wiecie może jak zadziała laser od depilacji na tatuaż , czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×