Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa_Laska

Depilator czy maszynka elektryczna ?

Polecane posty

Gość Ewa_Laska

Witam, zastanawiam się nad zakupem depilatora lub maszynki elektrycznej, co byście mi polecały ? Jeśli bym mogła prosić o jakieś propozycje modeli... Buziaczki ;** Koooffam Was ;***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynka elektryczna
w efektach nie różni się zbytnio od zwykłej maszynki po depilatorze włoski odrastają wolniej , ale niestety czesto wrastają wybór jest twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używająca depilatora
Mam zarówno depilator jak i maszynkę elektryczną i powiem Ci tak: depilator mam 6 lat i regularnie go używam, maszynki próbowałam używac, ale nie podeszła mi więc leży i zawala miejsce w łazience. Depilatora używasz zdecydowanie rzadziej, bo wyrywa większość włosków z cebulkami, a maszynki raczej codziennie lub prawie codziennie. Po depilacji depilatorem nogi czy co tam depilujesz nie są gładkie, bo część włosków nie jest wyrywana, tylko urywana przy skórze albo trochę powyżej i te włoski drapią i szybko odrastają. Po ogoleniu maszynką skóra jest gładka, ale zaraz odrasta równomierny, kujący jeż. Poza tym maszynką raczej sobie krzywdy nie zrobisz, a depilator moze spowodować wrastanie włosów i inne choroby skóry (miałam ogromnie nieprzyjemności po pierwszym użyciu, nie pokazywałam po tym nóg przez 3 lata). Żeby wydepilować obie łydki potrzebujesz godzinę - półtorej, maszynką jakieś 5 minut. Sama musisz wybrać.. Ja wybrałabym depilator albo zwykłą jednorazówkę, maszynka jednorazowa to wg mnie wywalone pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używająca depilatora
Tzn. oczywiście maszynka elektryczna to wywalone pieniądze miało być. Poza tym jeszcze weź pod uwagę że ciągłe golenie wzmacnia włoski, a depilacja wręcz przeciwnie, osłabia je. Może napisz na co się zdecydowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Laska
Chyba na depilatorek :) A jakie modele byśćie mi polecały, tylko, żeby można było nimi golić również pod pachami i bikini ? Słyszałam o jakichś z chłodzeniem, są takie ? Buziaczki ;************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używająca depilatora
tu już Ci nie pomogę bo jak wspomnialam mój depilator mam 6 lat, najprostszy model Brauna bez żadnych bajerów, nie wiem jaki to model, bo już starł się napis. Od tego czasu sporo się zmieniło, ale nie wiem, jaki model jest dobry, może popatrz na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guhhh55
używająca piszesz o różnych problemach po depilatorze i w dodatku, że przez 3 lata nóg nie mogłaś pokazywać, a mimo to polecasz zakup depilatora?!! ja nie miałam az takich problemów, ale depilatora nie polecam nikomu(chociaż wiem, że niektórym osobom służy) mi np włosy po depilatorze odrastają bardzo szybko, a skóra wygląda fatalnie w trakcie odrastania- przy tym jez po goleniu- to ideał gładkości. poza tym wcale nie ulegają osłabieniu. no i jeszcze można sie problemów z naczynkami nabawić! to, że włosy od golenia robią się mocniejsze to mit-końcówki sa po prostu tępe i twarde, inaczej niż po kremie, wosku czy nigdy nie usuwane. golę nogi od 20 lat i włosy na łydkach sa cały czas takie same czyli czarne i grube, a na udach jasne i cienkie i to się nie zmienia ale depilatory są teraz tanie więc każdy może sie przekonać na własnej skórze czy mu taki sprzęt pasuje. dodam, że maszynka jest piekielnie użyteczna przy goleniu bikini-można zapomnieć o krostach i wrastających włoskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe depilatorem nie golisz
moja droga, jesli nigdy nie uzywalas to pierwszy raz bedziesz poplakiwac z bolu! Ja ci radze depilator z wlasnego doswiadczenia. Ja kupilam moj 0 lat temu, wydepilowalam nogi raz i sie wkurwilam bo dlugo i boli. Potem przez klejne 10 lat golilam... problem ze po 10 latach nawet ogolone nogi zaczey wygladac jak nie ogolone (ciemne wloski na wpol pod skora, widac je bylo nawet kiedy nogi wydawaly sie gladkie... Zabralam ie wiec na nowo za depilator, co sie nacierpialam to moje ;) mam swietny model braun'a silk-epil, z dwiema glowicami do tego nasadka do masazu i torebka zelu ochladzajacego (uzywasz przed zeby znieczulic i po zeby zlagodzic podraznienia). Co do wrastajacych wlosow to jest na to sposob: - codziennie uzywam pilingu z wiorkami pestek moreli a do tego dwa razy dziennie masuje nogi ostra rekawica z wlosia nie wiem co... niedosc ze wlosy nie wrastaja to jeszcze przy okazji pozbylam sie "niechcacy" celulitisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Laska
A mogłabyś mi powiedzieć, co to za model z Brauna ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używająca depilatora
Tak, miałam potworne problemy po pierwszym użyciu, ale nie wiem, czy nie była to moja wina, bo nie pamiętam, czy go zdezynfekowałam (młoda byłam i głupia). Straszliwe coś mi się zrobiło na łydkach, coś jak liszaje, takie syfy ogromne z ropą w środku, ale naprawdę gigantyczne, ze 4 cm średnicy :/ No i blizny po tym miałam takie że szkoda gadać, naprawdę przez 3 lata nie nadawały się te nogi do wystawiania na widok publiczny. Ale po 4 latach postanowiłam zaryzykować i odgrzebać ten depilator i teraz już nie mam takich problemów, poza tym, że jest tak jak piszesz, że niektóre włosy nie mogą się przebić i są widoczne pod skórą. Ale ja po goleniu mam dokladnie to samo, więc wybieram depilator, bo efekt jest na dłużej. Poza tym ja będę się jednak upierać, że golenie wzmacnia włosy, a przynajmniej takie jest wrażenie, bo jak kilka razy pod rząd usunę włosy z cebulkami to odrastają delikatniejsze i przede wszystkim jaśniejsze a jak tylko nie chce mi się brać depilatora i pozwolę sobie ogolić to zaraz mam czarny gruby zarost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe depilatorem nie golisz
zupelnie sie z toba zgadzam, wlosy odrastaja mocniejsze i ciemniejsze ja jestem blondynka, na rekach mam wloski jasniutkie i cieniutkie a na nogach mialam czarny zarost... dodatkowo po depilatorze czesc wlosow nigdy nie odrasta, reszta odrasta jesniejsza .. ja po kilku miesiacach moge wyjsc z domu nawet z wloskami i prawie ich nie widac, a wzesniej to na drugi dzien po goleniu juz wlosy bylo widac, nawet przez rajstopy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery_jane
oj chyba łagodniejsza jest maszynka elektryczna, ale czy ona dokładnie ogoli ?? Tego nie wiem. Ja się przymierzam do tego, żeby udać się na depilację laserową. Może któraś z was była i powie mi czy warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery_jane, oczywiście, że warto biorąc pod uwagę fakt, że kilka serii takiego zabiegu pozbawi Cię niechcianego owłosienia na zawsze. Depilacja nie należy może do najprzyjemniejszych rzeczy jakie mnie spotkały w życiu ale jejefekty już tak :D Jak jesteś z okolic stolicy to idź do Studia Laser, ja tam właśnie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem Wam szczerze ze długo własnie goliłam nogi maszynką, ale jednak taka czynnośc trzeba powtarzać codziennie. I dlatego postanowilam to zmienic. zainwestowałam w dobry depilator Braun Silk-épil 9i teraz nawet pod prysznicem jest to bezbolesne golenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podliczyłam ile wydałam w ciągu roku na maszynki jednorazowe i pianki do golenia to mi szczena opadła. Zainwestowałam w urządzenie do domowej depilacji Braun Silk Epil IPL i to chyba najlepsze co mogłam zrobić, bo inwestycja się zwróci i to z nawiązką w postaci zaoszczędzonego czasu na prawie codziennej depilacji maszynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na zakup wielofunkcyjnego depilatora z golarką od Panasonica. :) moim zdaniem najbardziej optymalna opcja - nogi i ręce golę nakładką depilującą, natomiast do wrażliwszych miejsc używam golarki. Sprawdza się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś maszynkę elektryczną i w ogólnie jej nie używałam. Niestety nie goliła tak dokładnie włosków jak zwykła maszynka, generalnie pieniądze wyrzucone w błoto. Chyba, że teraz na rynku dostępne są jakieś lepsze modele, tamten akurat był z niskiej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilator! a już na 100% dobrej firmy, sama sprawiłam sobie Panasonic ES-ED96-S503 i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy czy chcesz się pozbyć włosów na dłużej czy nie ;) Bez względu na wszystko, polecam sprzęty Panasonica, bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilator, dużo skuteczniejszy. Panasonic ma całkiem łagodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłMoja
Hej Marto, zabieg depilacji laserowej jest przyjemny i bezpieczny tu masz filmik jak wygląda zabieg depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest laser laserowi nie równy , radzę poczytać o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi 123
Dziewczyny! Mam ogromny problem z nogami. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Czy któraś z Was miała robiona depilację laserową Palomarem Vectusem, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 28
Polecam naturalne metody Od kilku lat używam pasty cukrowej. Nie mam problemu z podrażnieniami. Na początku kupowałam gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 23
Moja siostra zdecydowała się na depilację laserem, i to był właśnie Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. po jednym zabiegu było widac efekt. Było w sumie bezbolesne. To jest najnowocześniejszy laser. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×