Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paciak

Depilator goli, a nie depiluje.

Polecane posty

Gość Paciak

Niedawno zakupiłam depilator firmy Braun Silk epil EverSoft, najzwyklejszy, tak jak doradzała babeczka w sklepie - dla początkujących. Szczerze mówiąc - bałam się trochę go użyć, gdyż wcześniej słyszałam wiele opinii o depilacji depilatorem, że okropnie boli. A jednak użyłam. Włoski miałam może 2mm. I się zdziwiłam - nie bolało AŻ TAK BARDZO. "Wydepilowałam" obydwie nogi, całe były usłane czerwonymi kropkami. Rozczarowanie przyszło szybko - na drugi dzień, przy przesuwaniu dłonią po nogach czułam malutkie odrastające włoski. A przecież miało wyrwać je z cebulkami!? Po jakimś czasie, kiedy włoski miały już z 3-5mm, spróbowałam jescze raz, tym razem na "2" [wcześniej z lekkiego "strachu": używałam na "1" - wolniej chodzi]. Efekt ten sam. Depilator przyciął mi włoski, a nie wyrwał je z cebulkami. A O co chodzi?? Może ja coś robie źle? Przesuwałam normalnie depilator od dołu do góry, trzymając pod kątem 90 stopni do nogi, czasem robiłam okrężne ruchy. Miałyście kiedyś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja
moze za szybko poskórze nim przejezdzassz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac nigdy sie z czyms takim nie spotkalam, ja jak sobie wydepiluje to jest tak jak byc powinno, czyli przynajmniej dwa tygodnie spokoju. Ale chyba mozesz zwrocic ten sprzet? Brauna chyba mozna oddac w ciagu trzech miesiecy (przynajmniej tak bylo na ulotce jaka niedawno dostalam - satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniedzy) Bo wydaje mi sie, ze Ty wszystko robisz tak jak trzeba, a z depilatorem jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co moze byc
nie tak. Jak mam 2-letniego najprostszego Brauna ( planuje kupic cos nowoczesniejszego :) ). Efekt utrzymuje mi sie dlugo,bo ok 2 tyg. Potem gdzieniegdzie wyrastaja juz wlosy. Niestety nie jest tak jak w reklamie, ze sa gladkie przez 4 tygodnie. Po prawie 2-letnim uzywaniu depilatora zauwazylam, ze czasami depilator nie wyrywa wlosow tylko je łamie tak jakbym uzywala zyklej maszynki i po ok 5 dniach wyrastaja mi pojedyncze wloski :/ chcesz poczuc bol ??? to zahoduj dluzsze niz kilka mm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malinki
malinko, jak depilujesz że tak długo zachowujesz gładką skórę? Ja depiluję Braunem Silk epill-em i gładkie nogi mam 6 dni:/. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kupilas
moze kupilas golarke elektryczna a nie depilator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malinki
ja na pewno kupiłam depilator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciak
Na 100% kupiłam depilator;) Chyba jednak wykorzystam gwarancje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam brauna
i wywaliłam to badziewie.Teraz mam ( od kilku lat) Philipsa i jestem bardzo zadowolona.Włosy odrastają po 6 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciak
ale podobno bardziej boli Philipsem niż Braunem, bo ma gęściej pensenty rozstawione...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam brauna
mnie nic nie boli, może dlatego,że mam cienkie.A braun rzeczywiście urywał zamiast wyrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciak
Odświeżam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ...
trochę cię załamię, sorki, ale Braun to badziewie jest:) jestem starą wygą depilacji, juz z 6 lat chyba, najlepszy!!! jest satinelle philipsa, normalny bez żadnych końcówek chłodzących itp. ale muszę cię pocieszyć!!! to nie do końca jest tak ze nie wyrywa kudełków, być może te odrastające to po prostu nowe, bo wlosy odrastają w różnym tempie i partiami. te gładkie 4 tyg z reklamy to mit:) aha no i jakby nie wyrywał a golił to buy nie bolało przecież!! zobacz czy te wyrwane są z cebulkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam starego chyba 5-letniego Philipsa i jestem Baaardzo zadowolona. Nic nie boli ( może to już kwestia osłabienia cebulek, bo szarpię się z nimi już z 10 lat ) i odrastają tak wolo, że zapominam, gdzie położyłam tego starego złoma ;) Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja
wloski maj rizne fazy wzrostu i ok tygodnia sa pod skora, dlatego depilacje czasem trzeba powtarzac co kilka dni bo wyrywasz wloski ktore juz przebily sie przez skore czyl te w koncowej fazie wzrostu i w fazie spoczynku, a ieszkach wlosowych sa kroptkie wloski, ktore sie pojawia za kilka dni i nie ma sily trzeba je bedzie wydepilowac i niewazne jaka metoda zawsze jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitka lubisia
Ja mam tak, że część włosów mi wyrywa a część ułamuje. Zależność jest taka, że im dłuższe włosy depiluję, tym więcej ich się wyrywa a mniej "obcina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zmienną jest
Paciak pewnie dlatego Cię nie boli ponieważ depilator nie wyrywa włosów wraz z cebulkami. Gdybyś nie trafiła na tak feralny model dopiero by Cię zabolało. Oddaj go czym prędzej z powrotem, póki jeszcze masz gwarancję. Kłujące włoski na drugi dzień po zastosowaniu depilatora są niedopuszczalne. To oznacza, że na bank masz zepsuty depilator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam zapomniane
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek1621
a powiedzcie mi gdzie można golić sie tym depilatorem tylko na łydkach i udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Oj, to nie tylko ja tak mam! Stosuje depilator Brauna od prawie 2 lat, wcale nie taki najprostszy model, jakies tam bajery ma. I tez mi sie wydaje, ze niektore wloski urywa na powierzchni skory zamiast wyrywac z cebulkami! Owszem, tych krotszych nie chwyta i zostaja, ale zdarza sie, ze i dluzsze sa urywane i za dwa dni je widac, zabieg musze powtarzac dosyc czesto, zeby nogi byly gole a nie z kepkami wloskow gdzieniegdzie. I dzieje sie tak bez wzgledu na masaze itp! I wloski wrastaja jak wsciekle - na co sie juz skarzylam na topiku o zapaleniu mieszkow wlosowych - ale to chyba niezalezne od marki. Wczesniej slyszalam opinie, ze to Brauny sa dobre, a Philipsy badziewne - a teraz wywracacie mi wszystko! Gdzie dwoch sie bije, tam trzeci korzysta, wiec pewnie najlepsza jest jakas jeszcze inna marka. Uzytkowniczki depilatorow innych producentow wypowiedzcie sie! Moze sa jednak takie, ktore wyrywaja jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek1621
prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
tygrysku: mozesz sie golic tam, gdzie chcesz i gdzie masz wloski. Wydaje mi sie jednak, ze strefy pod pachami i bikini nie zniosa depilacji zbyt dobrze, za delikatna skora, latwo podraznic, a i bolec bedzie... Choc znam osoby, ktore to robia. Do pach i bikini najlepsza bedzie jednak koncowka golaca, niektore depilatory taka posiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wina depilatora, tylko włosków ;) mi odrastają po ok 4 dniach :( mam Brauna. Po Philipsie też mi szybko odrastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Anula: ale to nie jest mozliwe, zeby wlos wyrwany z cebulka "odtworzyl sie" w ciagu zaledwie 4 dni! Odrastaja wlosy urwane albo po prostu rosna te, ktorych depilator nie chwycil i zostaly jako krociutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekPuchatka
dziewczyny bo to jest tak ze depilator wyrywa włoski które maja jakis milimetr krótszych nie czyli tych które rosną pod skóra,albo takich co ich depilator nie siegnie.Wiec te włoski sobie rosna i na nastepny dzien sa dłuzsze czyli wyczuwalne...gdybys goliła nogi depilattorem codziennie przed wa tygodnie wtedy długosc włosów sie troche wyrówna i jak ogolisz raz na nastepny dzien nie bedzie czuc juz włosków.A najlepszy sposob na depilacje i naprawde warto go zastosowac a nie depilowac nogi z rozpedu wiec ja robie to tak. -Wieczorem po 15 minutowej kapieli( kapiel jest zalecana bo zmieksza skore i wloski mniej boli jak sie je wyrywa) najpier osuszona skóre przecieram wacikiem nasaczonym woda utlenona albo spirytusem salicynowym... -nastepne wyrywam włoski trzymajac depilator pod katem mniej wiecej 70 stopni potem ide moje nozki przpłukac imnna woda namydlajac je mydłem tak zeby znikły te czerowe kropki i zaczerwienienia które pojawiaja sie na skórze -nastepnie przecieram je jeszcze raz woda utleniona -ostatnik krok polega na posmarowaniu moich nozek taka mascia dla niemowlat SUDOCREMEM -oczywiscie na noc nie wcieram zadnych balsamow Gdy wstaje rano mam juz gładke sliczne nozki wtedy moge nasmarowac je balsamikiem jakim tylko chce Naprawde warto sie pomeczyc przez te pol godziny oczywiscie na poczatku było ciezej trwalo to dłuzej i musiałam takie zabiegi powtarzac codziennie przez dwa tygodnie teraz depilacja zajmuje mi 15 minut robie ja raz na jakies 3 tygodnie i jestem super zadowolona włoski wrastały mi kiedys ale teraz codziennie naprawde trzeba to robiccodziennie szoruje łydki ostra gabka az beda czerwone to jest nawet przyjemne gabke trzeba oczywiscie dobrze namydlic!! WIEM ZE DłUGI WYKłAD ale po takim zabiegu niczym u kosmetyczki bedziecie zadowolone ze stanu swoich nog.a i jak we wszystkim trzeba byc systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo depilator jedne włoski wyrywa a inne ucina ;) Gdyby nie wyrywał, depilacja byłaby bezbolesna. Mam mocne włosy i niekoniecznie tam,gdzie być powinny :o Może dlatego tak szybko odrastaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachwina boląca
mam tak samo jak zalozycilka topiku:O z tym,ze mam philipsa ,kosztowal grubo ponad 300zl i stosuje go juz tylko do pach. spokoj na tydzien a potm zaczynaja odrastac ale sa o wiele slabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachwina boląca
nawiązujac do wypowiedzi osoby pod nickiem"wiesz co..." to wlasnie ja mam(zspecjalnie sprawdzilam) philipsa satinelle 2w1 (golarka i depilator a uzywam oczywiscie depilatora) i wcale takie cudo to to nie jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0113
Niestety ja też tak mam ten Braun jest do niczego :/ Jak tylko wydepiluję włoski i tak czuję kujki, a na drugi dzień już widać jak rosnął, bólu to nawet nie odczuwam, próbowałam wyrwać każdą długość włosa a tu nic :/ Chcę kupić inny ale napewno nie braun czy ten Philips jest naprawdę dobry ??? Wypiszczie tutaj z jakich depilatorów jestesście zadowolone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helusia
mam ochote kupic sobie depilator i dylemat mam jaki.... ale gdy sie naczytałam tych opowiesci to naprawde sie zastanawiam czy warto??? przerażają mnie te wrastające włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×