Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

20 lutego 2003 zostala zalozona czesc pierwsza tego topiku. Dzisiaj minelo ponad 11miesiecy, 425strony i 12732 wpisow. Moi wirtualni przyjaciele, to wam dedykuje ta druga czesc, dla was, co sa tu od samego poczatku i dla was, co do nas dolacza. Daje wam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-NewBorewisz
Gio..qrde..posuń sie :P:D...juz tyle miejsca zajełaś :D:D;)....:P...bo zaraz Cie kaczką uszczypne ;):D:D Margot...nie wyponaj sie :DP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ...znudzonycenzura ...:D:Dfajnie ...madra decyzja ...juz tam sie do was czolgam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! Nowe łóżko!!! :D Mamusiu jak tu pięknie! Mamusiu jak tu ładnie! ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ale Diabły mam nadzieję te same, najlepsze na świecie? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota, to jest fajne pod-lozko, bo my przeciez pod lozkiem zawsze siedzimy a nie na ;) :D 👄 J23, dawa pifko, trzeba oblac zdrowie Znudzonego!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>>..no no .. tego sie po tobie nie spodziewalam .. :D ..toz to w żadnej instytucji tak szybko ..podań nie rozpatrują ..a tu ..diabelskim ..eliksirem ..poszlo..!!!:D..misz ..masz ...przeprowadzka..!:D ...boszzzzz ...gdzie sa moje buty... ?... chyba pod tamtym wyrkiem ..zostaly...! J23-NewBorewicz >>>..ty ..smyku jeden ..sie ..juz posunęlam ..tylko sie tak nie pchaj ..odleglosc przepisowa .....w/statusu..:D.. a co..porzadek musi byc..:D ..nie będe ci wypominac ..jakie masz ..\"wielkie stopy\"..więc ..więcej luzu..:classic_cool:..kolego ..więcej luzu...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot 🌻 -> toteż mówię, że to łóżko świetnie wygląda od spodu ;) no, no, najnowszy dizajn, fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota, a slyszysz to morze nad nami??? :D Chyba znudzony zafundowal nam lozko wodne z hydromasazem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota, a slyszysz to morze nad nami??? :D Chyba znudzony zafundowal nam lozko wodne z hydromasazem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Drogi Znudzony, serdeczne dzięki za nowe miejsce do pisania :D Pewnie minie trochę czasu zanim się ludziki przyzwyczają do nowego naszego reaktywowanego topiku :) ale dobra nasza, tu nam światła nie wyłączą tak szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, Kopciuszku :D:D:D rozwalilas mnie z tymi \"wielkimi stopami\" Borewicza :D:D:D :classic_cool: No, jo - on przecie jest Yeti - wielka stopa :D Borewicz, nie boj sie - uzbieramy Ci na wygodne wkladki do butow ;) :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio....no! nie wiem ...kto i jaki ma status :D:D bo zagadka Wielokropków i Zakonu Templariuszy ...nie została jeszcze do końca rozwiązana :D:D;):P..ale dobra ...przepisowe odstępy między zdaniami i Paniami ..zachowane :D:D;):P Margotka ...już lejem ...a piana na dwa ? czy na trzy palce :D:D...ja Ci dam Yeti Dakota..... Airka........ Gio........... Znudzony..[podwójne piffo] Kaya.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ..wasza ..r a p o r t e r k a ..! Wiecie dlaczego ..gasło nam światło..bo limit stron w danym temacie wynosi...342 ..a my natluklismy...426 ..!..ale nikt tego nie przewidzial..!:D Margot >>..taaa..smyk juz mo pare razy pod tamtym wyrkiem ..przykopal..że niby ..niechcący i bardzo mnie ..ajm sory ..ale .. wiesz ..to juz byla ..musztarda po obiedzie..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabralam poduszke, uronilam lezke nad starym lozkiem i jestem (ale tylko na chwilke, kolezanka sie przebiera, zaraz bede ja malowac a la lata 20ste).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, na tsy poplosze :D Kopciuszku, a skad ty masz takie "zaskakujace" dane, ze limit stron wynosi 342??? Cyzby to nie byla ta sama podpucha co z koncem topiku po 10000 wpisie??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jakie eleganckie lozko! Zosiu, trzymaj sie 🌻. Twoj tata z pewnosci wyzdrowieje, bo 1) ma tak fajna corke, 2) jest w najlepszej klinice w Polsce, w najlepszych rekach, 3) czarcia moc jest z nim. Gio, gratuacje, slowa uznania i poklon dla Ciebie ... no i kwiatuszek 🌻 Air, wszystkiego dobrego! Tygrysku! Plytki leza obok mnie i tylko czekaja, jak bede mogla otworzyc moje konto i sprawdzic adres, zeby je przeslac dalej. Ale nie moge otworzyc, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Ale poniewaz akcja sie udala, to nic mnie nie zlosci za bardzo, wiec bede cierpliwie czekac. Ponadto gratulacje dla wszystkich, ktorzy zareagowali tak szybko dzieki czemu z pewnoscia ocaliliscie zycjie ojca Zosi. 🌻 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek gapa dopiero odkryla nowe lozko :D Ale tu fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Borewicz ---> dla mnie ciemne, pls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, mi tez zal starego lozko, ale nasze diabelskie zycie toczy sie dalej, tylko troche zmienilismy imagie :D ewa, a jak tam Twoj masazysta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, czego ryczysz pod starym lozkiem? Ze smiechu czy z zalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewiczu, ja za piffko wielki dzięks ale nie mogę. Dzisiaj mi się wszystkie nosowe problemy przerzuciły niestety na gardzioł i bardzo boli :( i chyba pójdę już do łóżka bo jutro muszę na cały dzień na zajęcia iść, no chyba, że mnie tak zatka że nigdzie nie pójdę. Ale jestem dobrej myśli :) Cieszę się, że jesteśmy na nowym :) Gio może mieć rację - zna się kobita na wielu rzeczach, prawdziwy człowiek renesansu z naszej pani magister :P że się filozofom nie śniło, że zjawi się tu taka banda pogromców i będzie pyała 10 stron dziennie :P życzę miłego zapoznawania się z nowym terenem i miłej nocki jak już zapoznawanie zakończycie. SZCZĘŚĆ BOŻE papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, no wreszcie!!!!!!!!!!!!! :D ❤️ I juz tak nie futruj sie tymi gapami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot>..nie ..o tych stronach ..pelna powaga..! Ewunia >>..no dobra ..dziekuje jak nie wiem co..!👄..ale .nie klaniaj misie..bo...tutaj jeszcze nie zamiatane ..i ...będziesz kichac..:D Akara >>..alem sie z ciebie ..uchachała..!:D ..na starym wyrku..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka....prosze ...na tsy...:) Ewa....Ty tez trzymaj .. Akara ...czekaj,czekaj...masz browara....to Ci się będzie lepiej malować :P:D:D;) Tygrys...zawsze jest ciemne ...bo my ...po ciemnej stronie mocy :D:D:Djesteśmy .... Airka ..nie stękaj ...tak gardłowo..:p masz z goździkami :) Siostro...Gio!!!! prosze się nie chować .....salami polewamy...janpierw ...jedna sala ......;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ----> siem nie futrujem ;) Air ---> napij sie grzanego piwka z miodem, utartym zoltkiem z cukrem i cynamonem. bardzo rogrzewa i pomaga na gardziolko :D A ja bylam na gorze lozka i po nim brykalam :D Yep, jest wodne!!! Jak Wam bedzie cos na lepek leciec, to nie ja!!! Pazurki dzis przycinalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, Borewicz, dla AIRki daj grzanca :D A swoja droga browarek a la Borewicz jest najlepsy :D Tygrys, a wlaczylas hydromasaz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge, moge ?:D:D:D Zmieszcze sie?:D I prosze nie szczypac kaczka, nie walic kaczka i w ogole nie dyskryminowac kaczek!!! Bo ladnie wychodza na zdjeciach, co nie Borewicz?:D:D:D Takie duuuuze sa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×