Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judita

Dieta w pudełku

Polecane posty

Witam wszystkich, od kilku tygodni regularnie ćwiczę i powoli widzę efekty. Jednak nie mam dobrze dobranej diety i przez to efekty dość powolne. Ciężko jest mi połączyć pracę na pełnym etacie z gotowaniem zdrowych potraw i chodzeniem na siłownie. Dlatego szukam dla siebie jakiejś alternatywy. Znajoma wspominała mi o tym, że są firmy, u których można zamówić zarówno dobrze zbilansowaną dietę, jak i od razu gotowe posiłki. Chciałabym to wypróbować. Tylko nie wiem do kogo się zgłosić. Jak wybrać dobrą firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda jest coraz więcej takich firm cateringowych szczególnie w wielkich miastach gdzie ludzie po prostu zamawiają do domów gotowe posiłki, nawet trzy razy dziennie ze względu na to że nie mają po prostu czasu na ich przygotowywanie, ale często też chodzi własnie o dietę i o prawidłowy dobór składników i kalorii. Dla mnie jest to świetny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy firma z której ja korzystam ma oddziały w całej Polsce...sprawdzę i dam znać...ale miałam ten sam problem co Ty. Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia...ale efekt słaby, bo jedzenia w locie i to niezbyt dietetyczne...bark czasu, siły, może trochę brak chęci. W każdym razie teraz zamawiam do pracy dietetyczny catering i jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że pracujecie po 12h dziennie nie szkoda wam życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetny pomysł, taki catering dietetyczny – sama z niego korzystam, tu masz linka do firmy, z której zamawiamy dania: http://www.warszawskidzien.com/dieta/ . Nie wiem, czy oni działają tylko na terenie warszawy i okolic, ale przejrzyj sobie ich ofertę i zapytaj mailowo, jeśli nie doczytasz szczegółów... Dania świeże, pyszne, dostarczane na czas – bajka:-) Samo zdrowie:-) Polecam ci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie pewnie są takie firmy tylko czy one faktycznie dobiorą odpowiedni posiłek do Twojej sylwetki. Lepiej jest ustalić to z dietetykiem i wtedy zorientować się czy wśród firm znajdziesz posiłki dla Ciebie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie mam znajoma która zdecydowała się na catering dietetyczny ale problem polegał na tym, że zamiast jedynie korzystać z powyższego to ciągle podjadała bo porcje były niedostosowane do jej potrzeb. Ja będąc w pracy najczęściej korzystam z cateringu (http://www.krakowskiemetro.pl/) ale sama decyduje co chce zejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×