Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego każdy facet mnie olewaa ?

Polecane posty

Gość gość

Mam tego dość :< Poznaje faceta np na imprezie wszystko spoko i w ogole. Po imprezie zazwyzaj napiszee , popiszemy z dzień lub paree no i nagle przestaje się odzywać albo gdy ma dojść do spotkania zaczyna się wykręcać. Dlaczzzego tak jest ? co ze mną jest nie tak ....... ? że nikt nie chce poznać mnie bardziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes w tym sama. mnie tez olewaja. tez zainteresowanie na poczatku a potem cisza i cisza. szukaja nie wiadomo kogo i czego, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przynajmniej chciałabym się dowiedzieć dlaczego tak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Babol
He ha ha ha ha ha ha no nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś brzydka / przeciętna, nie ubierasz się kobieco, nie malujesz, nie jesteś kontaktowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro byłabym brzydka/przeciętna itd.. to przecież facet nie podszedł by do mnie i nie mówiłby np mi tego ze mu sie podobam ostnio nawet usyszlam ze od facetaa ze jestem naładniejszą dziewczyną w clubie aaa zaraz na 2 dzień przestał sie do mnie odzywać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzz
dziewczyna/kobieta nie musi się malować żeby być piękna mi się podobają te akurat co ładnie wyglądają widziałem dużo dziewczyn ładnych co się nie malowały:P a co do olewania to zależy na kogo się trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość : a czemu o wiek pytasz ? zizzz : kiedyś też tak myślałam ale już przestaje w to wierzyć no bo gdybym miała tak pare razy ze zle np trafilam to kk ale ze zawszee ?? nie rozumiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzz
to jesteśmy w podobnej sytuacji ja całe życie puki co jestem sam:P i się nie przejmuję czy ktoś patrzy na mnie itp samo w pewnym czasie przyjdzie nie ma co się przejmować bo może potem różnie ro bywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale mnie to wkurzaa jak poznaje kogos kto wydaje mi sie fajny jest w moim typiee ja np w jego tez no i nagle przychodzi do spotkania to albo zaczyna sie wykrecac ale to jest 1 i ostanie spotkanie potem tylko jeszcze nappiszee i oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie wiem czemu faceci tak robia. moze jest taki co nam powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa singielka
Szukasz faceta na siłę, stałego związku tak nie znajdziesz. Naciesz się byciem singielką, odpowiedni mężczyzna znajdzie się wtedy, kiedy się tego nie będziesz spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzz
bo tych panów co tak robią interesuje tylko zabawa poważne związki itp to dla nich męczarnia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze ciezko z Toba rozmawiac na rozne tematy,moze nie umiesz ciagnac lub podtrzymywac dyskusji,moze gadasz o farmazonach,nie wydajesz sie interesujaca albo wydajesz sie malo inteligentna. Byc moze podejmujesz zle tematy lub jestes zbyt powazna albo drazliwa, byc moze brakuje Ci poczucia humoru. Nie wiemy bo to nie my z Toba gadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukam po prostu chcialbym np bo bardziej poznac, pogadac sprawdzic jaki on jest ale przeciez ja nie moge bo on juz mnie wczesniej oleje .. albo zaprasza otwarciee do łóżka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym z Toba pogadal to bym Ci powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może i jestem mało inteligentną osobą i nie znam sie na żartach ale staram się z tym walczyć ... zresztą faceci ktorzy otwarcie zapraszaja mnie do łożka też nie maja za dużo w głowie i na pewno wtedy nie myślą swoja super inteligencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia ktosia
Faceci olewają ładne dziewczyny i wiążą się z brzydkimi.Mają wtedy pewność ze nikt im jej nie odbije.A ładna dziewczyna zawsze ma wzięcie i wcześniej czy później odejdzie do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzz
moim zdaniem jesteś inteligentna bo tak już byś poszła z kimś spać na pierwszym spotkaniu a tacy są zazwyczaj nic nie warci tak jak i takie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa singielka
Według mnie klub to słabe miejsce na znalezienie chłopaka na stałe.... Przyznajmy to, większość facetów chodzi tam właśnie po to, żeby znaleść kogoś do przespania się, a komplementy są po to, żeby to ukryć. Rozglądaj się w innych miejscach, dosiądź się do samotnego mężczyzny w restauracji, upuść czasem torbę z zakupami (a nuż ktoś miły ci pomoże)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja podalam tylko taki przyklad ze imprezaa bo tam najczesciej udaje mi sie poznac nowe osoby alee sa tez inne miejsca. Zreszta dosiadanie przy samotynym mezczyznie w restayracji to nie jest dobrym ppomyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może i jestem mało inteligentną osobą i nie znam sie na żartach ale staram się z tym walczyć Xxxxx No to masz odpowiedz Jak juz wywalczysz to bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa singielka
Dlaczego nie jest? Zawsze może się okazać, że jest wyjątkowo sympatyczny i idealny do stałego związku :) A lepiej żałować, że się coś zrobiło niż tego, że się czegoś nie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale przeciez kazdym ma swoje wady i zalety i niektorych rzeczy sie nie da zmienic a jak mi sie nie udac wywalczyc to co wtedy ? zostane stara panna bo nie jestem idealna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie to wydaje mi sie zbyt dziwne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa singielka
Nie myśl o sobie "będę starą panną". Przez takie myślenie łatwo wpakować się w związek bez perspektyw tylko po to, żeby z kimś być. Myśl o sobie "jestem dumną singielką, która może robić co chce, nie musi liczyć się z facetem i jest całkowicie wolna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo ci mówić kiedy to nie ty jestes zawsze olewanaa i nie wiesz dlaczego nikt nie moze cie zaakceptowac taka jaka jestes ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×