Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego zdradzacie żony?

Polecane posty

Gość gość

Tak sie zastanawiam dlaczego facet ktory przysięgał wierność biorac slub zdradza? Mając dom, cieply obiad i piękna zone ktora zawsze jest chetna, a jest zdradzana? Co kieruje takimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zastanawiam się dlaczego to zony zdradzają i to z łatwością :( nie mam własnej zony ale lecą na mnie zony innych:classic_cool: stare, mlode :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste: rozchodzi się o seks. To że się ma dom, ciepły obiad i ładną, chętną żone, nie oznacza że ona jest dobra w te klocki. Jak facet jest temperamentny, zboczony, uwielbia eksperymenty, a żona mimo że chętna, to jednak woli klasykę, to taki facet będzie szukał na boku, szczególnie jak żona poza łóżkiem do rany przyłóż. A jak już się przeżyło taki ostry seks z jakąś wcześniejszą partnerką, to wiadomo - ciągnie wilka do lasu. W odwrotną stronę też to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykam sie z mezatka jest wulkanem erotyzmu. Maz ciapa nie umie jej dogodzic . Najbardziej lubie jak zadzwoni jak jestesmy razem. Nieswiadomy ze jak z nia rozmawia ja ja wtedy pukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam podobnie ;-) jest to moja eks, gdy byliśmy razem niestety nie wyszło, ale w łóżku to był kosmos. Totalny odpał, ona chętna na tysiące eksperymentów, strasznie wyuzdana i wulgarna w łóżku, w seksie pasowaliśmy do siebie jak dwie połówki pomarańczy. Niestety zgrzytało poza łóżkiem i się rozstaliśmy. Ona teraz jest mężatką, a i ja mam partnerkę, ale zarówno ona jak i ja w seksie narzekamy na swoje połówki. Ona biadoli że mąż ma za małego i jest trzysekundowcem bez wyobraźni, ja narzekam że moja jedyne co umie to rozłożyć nogi i czekać jak skończę. Jakiś czas temu spotkaliśmy się na mieście i wybraliśmy na kawę, tak iskrzyło, że kawiarnie zamieniliśmy na hotel. Teraz regularnie, przynajmniej raz w tygodniu spotykamy się na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bo żony ignorują męża! Nasz związek jest bez tabu i mąż jest podczas każdego badania ginekologicznego krocza i porodach!!! Mąż jest ważniejszy niż lekarz bo zawsze można zmienić lekarza a męża nie. Intymność to mąż i żona a nie żona i ginekolog! !! Tym bardziej że wielu lekarzy jest z bocznych jak ostatnio onkolog urolog ....Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedopasowanie seksualne. Mam większe potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka zdrada może prowadzić do ciekawych konsekwencji jak chociażby przyniesienie do domu choroby wenerycznej, której na początku może nie być widać:) Można sie wtedy po jakimś czasie nieźle zdziwić i jedynym sposobem na stwierdzenie nosicielstwa jest test PCR (na szczęście można go zlecić przez internet - https://drwenerolog.pl/choroby/kila/). Wtedy raczej przed żoną się tego nie ukryje jeśli i ją się zarazi. To dopiero ciekawy przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdradziłam męża z inną kobietą :P było warto,w końcu jestem zadowolona z seksu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość kobiet nie wie, że chłopa z domu wypuszcza się z pełnym żołądkiem i pustymi jajami, wtedy nie zdradzi, seks tak często aż sam będzie odmawiał i to taki z udziwnieniami. A i talerz różnego dobrego żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzam meza bo kochanek o wiele lepiej mnie posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie myslalam ze bede meza zdradzala bo jak bylam panna to sie wyszumialam powodzenie mialam duze, ale to mi sie znudzile i chcialam miec jednego dobrego i stalego. Ale po jakims czasie maz zaczal prace za granica i przyjezdzal raz w roku na dwa tygodnie dotego zmeczony to tez duzo nie mialam kozysci z niego. Nie wiedzialam co zrobic az pewnego dnia poznalam faceta troche starszego ktory bardzo mi sie spodobal, byl po rozwodzie to mi pasowalo i tak jedno spotkanie, pozniej drugie i trzecie zawsze gdzies w kawiarni az sie zdecydowalam i do mieszkania go zaprosilam, szybko go sobie przyswoilam i jak sie rozebral to az sie wystraszylam bo takiej dlugiej kielbasy w kroku u meszczyzny nie widzialam ale szlam do przodu i juz po chwili zaczalmnie posuwac a wszedl wemnie nawet bez duzego bolu bo ciipkke sobie naoliwilam. juz po paru pchnieciach prawie calego wemnie pierwszy silny orgazm dostalam az zajeczalam bo taka rozkosz poczulam, zaraz lepiej sie ulozylam nogi do gory podnioslam ile moglam i mu powiedzalam zeby mnie dymal ile moze i ne zwracal na mnie uwagi tylko ma mnie przerznac w obydwie dziurki, a jak mnie zadowoli to mozemy sie spotykac kiedy bedzie chcial,pod warunkiem ze calego bedzie wemnie pchal. Na tym spotkaniu trzy razy mnie rzerabal i to bardzo silno, tak jak mu powiedzialam i zostal moim kochankie tylko do seksu, Mial super k****a ktory pasowal do mpjej pchizdy. Jak maz przyjezdzal to tez mu nadstawialam i spragniona udawalam ale mezowi sie nie odmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz poroochać to ci powiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzam bo nie chce robic rzeczy ktore mnie kreca. Umawiam sie z paniami przez Internet w ramach sponsoringu i place. I mam co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:26 a dlaczego nie porozmawiasz o swoich potrzebach ze swoją żona?? Ja z mężem rozmawiam o potrzebach i po wielki latach razem nadal jest mega Sex!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 bo nie z każdą da się porozmawiać bagatelizują problem twierdząc że wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, nie ma w naturze człowieka monogamii. Żadne przysięgi tego nie zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście popierdolony gościu,źe tak myślisz, porostu,chcesz.ni się pierdolić z kartą,obyś złapał jakieś chorubsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie dziwię jako kobieta, że faceci zdradzają. Jeśli "braki w domu, to stołuje się na mieście", proste. Albo jak kobieta jest mało aktywna w sypialni. Mój jest tak zaspokojony, że na pewno nie szuka na mieście. Wielu facetów chciałoby być na jego miejscu, wiem to bo ciągle mam propozycje od innych:) Ale mnie wciąż kręci mój ukochany i daje radę mnie zaspokoić, więc nie korzystam poza domem. Dobraliśmy się idealnie, czego życzę każdemu tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
dziś , zobaczymy co powiesz jak po kilku, kilkunastu latach dopadnie Was rutyna, nawet najlepsze danie jedzone codziennie kiedyś się znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle dobrane temperamenty, niskie libido,pogoń za pieniądzem,złe warunki mieszkaniowe (tzn mieszkanie z teściami,rodzicami,kilkorgiem dzieci to są przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze po kilkunastu latach jest ciezko .Ale cos mozna wymyslic.Ja mam zamiar wynajac hotel na jedna noc ,ubrac sie bardzo seksownie.Moze ktos podrzuci pomysl co mozna wymyslic na 13 rocznice slubu.tylko bez nudnych obiadkow z rodzina.chce byc niegrzeczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiecie interpretować pojęcia zdrady!Zdrada jest wówczas gdy ślubujecie wierność!Zapamiętajcie raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótka mini z pończochami rozciętymi w kroku... biustonosz prześwitujący i bluzka też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:30 mam potrzeby ostrzejszego seksu z lekkim ponizeniem oraz anala. Zona nie preferuje a ja szanuje jej zdanie. A poza tym w necie mozna wyrwac fajne malolatki po 20 lat i one za pare stowek sa twoje na cala noc. Na roksie noc kosztuje okolo 2000 zl i malo kobiet robi anal czy godzi sie na dominacje a jak juz to maszkarony po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każde zachowanie jest zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×