Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo nie jestem pewna

DŁUGA GRZYWKA PO BRWI

Polecane posty

Gość bo nie jestem pewna
teraz mam włosy równej długości i juz mnie denerwuje zakładanie włosow za ucho. takie bez wyrazu to jest :o a z taką grzywką nawet zwykły kucyk byłby okej :) pod warunkiem ze byłaby dobrze scieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestem pewna
w góręęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale aż taka długa? poniżej brwi?? Mi się to nie podoba i do oczu wpada...taka grzywka nie każdemu tez pasuje, ale wybór nalezy do Ciebie :] Jeżeli masz proste włosy tzw. druty, które nie są podatne na skręcanie itd to pewnie nie będziesz miała większych problemów z ułożeniem jej... :) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podoba
taka dluga grzywka,wole przed brwi,zreszta taka musi bardzo przeszkadzac a przeciez grzywki szybko rosna i musialabys ja podcinac co 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam taka grzywke bo tez mi sie bardzo podoba. ale jest bardzo nie wygodna. faktycznie trzeba ja scinac bardzo czesto bo \"wchodzi do oczu\". a zreszta w normalnych warunkach np. praca, szkola itp. bardzo ciezko utrzymac ja w takiej \"pozycji\" jak na zdjeciu. trzeba duoooozo czasu spedzic przed lustrem i zuzyc duuuuuzo kosmetykow do stylizacji:). a i tak jak mocniej powieje to po grzywce......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestem pewna
przed brwi mi sie nie podoba, wolałabym z linią brwi, no a ponizej brwi to już przesada :P włosy, gdy mam przycięte równo, to mam proste, problem raczej w tmy czy będzie mi to pasować, no ale poki nie zetnę to się raczej nie przekonam niestety :P no chyba ze trafie na taką starodawną fryzjerkę jak kilka lat temu :o już wtedy marzyla mi sie długa gruba grzywka, a ta kobiecina scieła mi króciótką cieniutką grzywkę, tłumacząc ze przeciez 'nie może mi jej wyciąć z połowy głowy ' :o ...to przepraszam, jak inaczej? :o pomijając ze reszte włosów sciela mi na bombke :o to byla najgorsza moja wizyta u fryzjera jaką pamiętam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestem pewna
nikodem - no kurcze wlasnie mam takie obawy ze przu najmniejszym podmuchu wiatru nici z grzywki :P ale czuje ze bedzie tak jak zwykle - jak sie na cos upre to w koncu to zrobie, chocby to wcale nie musiało okazać sie dobre :p taka niestety moja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestem pewna
Klaudiusienieczka - a moze moglabys podeslac jakąś fotke? wytnij twarz jesli chcesz, no o chodzi mi tylko o wlosy :D moj mail honest_mistake@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie jestem pewna-włosy mam ścięte identycznie jak na zdjęciu :) tyle ,że bardzo ciemne najlepiej idz do jakiejś dobrej fryzjerki bo taką grzywkę łatwo zepsuć...a układam na gumę JOANNY i lakier jak na całe włoski taft z lycrą bardzo mocny, P.S. jak uzyjesz prostownicy nie wiem czemu ale sie dłuzej trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestem pewna
żeby to tak łatwo było trafić na dobrą fryzjerkę ;) a z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestem pewna
no daleko. szkoda moze bys mi jakas dobra fryzjerke podpowiedziala ;) a tak cóż, musze sie zdać na los :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie jestem pewna
też nad tym myślałam, ale jak zrobi to fryzjer, to przynajmniej bede miała na kogo zwalić winę jak nie wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywka fajna, ale lepiej zrob odrobinke krotsza bo ta bedzie niewygodna. Zauwazylam, ze najlepsza grzywka jest po ulozeniu gruba szczotka, po prostownicy czesto sie odksztalca, tylko trzeba ja mocno wysuszyc i spryskac partiami lakierem, tzn. przeczesujesz grzywke, spryskujesz troszke lakierem grzywke i wlosy u nasady, podsuszasz delikatnie suszarka i znowu troszke lakieru. Wtedy wlosy nie sa sztywne od lakieru, a sa utrwalone i dobrze chronione przed wiatrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja sie wypowiem
taka grzywka nadaje sie dla osob ktore maja "długą", pociągłą twarz i wysokie czolo. bo taka fryzura optycznie ją skraca i poszerza . poza tym jeżeli masz np. barzo przetluszczajace sie wlosy to tez nie za bardzo. ponadto zeby miec takie wlosy jak na zdjeciu nie wystarczy samo cięcie, tylko ukladanie, prostownica itp i jeszcze jedno: takie grzywki tak samo jak i ostre cięcia byly modne 2 lata temu, ale jak sie zdecydujesz to idz dobrego fryzjera pozdraiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja z tą grzywką moja twaz jest okrągła jak piłeczka. Modna była nie koniecznie 2 lata temu bo widziałam na lorealu do \"miękkich loków \"właśnie taką..z taką długoscią jest o tyle fajnie ,że jesli nie bedzie Ci pasowało mozesz ją zaczesac na bok lub upiąć u góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluzja
kurcze,ja ide jutro sie zapisac do fryzjera,mialam grzywke na bok,teraz chciałabym prosta, mam strasnie wysokie czolo i chce je calkowicie ukryc,ale mam tez okragła twarz,boje sie,ze bede wygladala jak piłka...:( lepiej by bylo grzywke do brwi czy krotsza?czy i tak mi zaokragli twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zrezygnuj z grzywki....czoło na pewno nie jest tak wysokie zawsze tak przez 1 tyg człowiek sie przyzwyczaja a p tym okresie mysli jak ja bogłam miec/ nie miec grzywki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluzja
moje akurat jest baardzo wysokie naprawdę...musze je zakryć,mysle o takiej grzywce zwyklej,jak ma hillary duff...tylko kurcze,za szczupła to ja nie jestem a jeszcze jak mi to twarz zaokragli..ale z drugiej strony np po 2 miesiacach tamta grzywka ktora mialam juz mi prawie calkowicie odrosła,wiec nie bede musiala długo cierpiec,jak mi sie ta grzywa nie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ze nigdy nie zdecydowałam bym sie na taką gzrywkę gdyby nie pewna sprawa....ale nawet mi pasuje a le chyba jak wszystko bedzie ok to bede bez niej ...nie weim jeszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cio?szczerze to grzywka jest beznadziejna.owszem lubie bardzo grzywki ale krótsze,takie nawet nierówno sciete,ale nie takie długie.błagam ciee,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje krótszą... tez mam grzywkę tylko że krótszą i jak już mi urośnie mniej więcej do takiej długości jak na zdjęciu to strasznie mnie denerwuje i przeszkadza, proponuje taką lekko ponad brwi, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×