Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość krwawa_ mary_

moze wymieniłybysmy sie opiniami na temat produktów których uzywamy do manicure,pedicure,tipsów itp??? ja do tej pory uzywalam produktów(zeli itp) jednej firmy i kupowalam w hurtowni kosmetycznej w moim miescie jednak przynam szczerze ze juz od dłuzszego czasu kusza mnie produkty sprzedawane na allegro,cena,róznorodnosc TAM JEST POPROSTU WSZYSTKO!! opinie tez sa bardzo dobre... moze któras z Was kupuje tam i ma jakies sprawdzone produkty do przedłuzania paznokci metoda zelowa,akrylowa itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul
kupując na allegro trzeba być bardzo ostrożnym, ja się własnie naciełam na płyn do zelków, po prostu się klei i jest śliski jakbym przemywala paznokieć ajaxem..ale wczesniej kupiwałam tipsy i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul
kupowałam ** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam:) w koncu kupiłam na allegro i watro było:) co do pytania z poprzedniej wypowiedzi to uwazam ze nie opłaca sie kupowac tego zestawu głownie ze wgzledu na lampe...ona ma tylko 15 w,jesli chcesz miec dobra lampe -musisz miec 36w czyli 4 zarowki po 9 !!! a lampa do postawa!!!a na allegro sa tez zestawy z takimi lampami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
A będzie różnica między tipsami jak będą robione w słabszej lampie?Będą jakieś niepowołane skutki uboczne?Dziękuje za odp.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
A gel '' future '' będzie dobry?Jest opisany jako uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
A byście mogły sprawdzić czy tę aukcjie sie opłaca.Proszę!!!!!Bardzo byście mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
lampa która jest na tej aukcji jest jeszcze słabsza niz tamta wczesniejsza,ta ma tylko 9w!!! jesli masz kupowac lampe to tylko 36w pytasz jaka jest róznica?a taka ze w lampie 36 wat w 2 min utwardzasz dobrze zel ,a w lampie 14 wat bedzie to trwało ok 5 min by osiagnac podobny(o ile nie gorszy efekt-zanim zel sie utwardzi moze sie zlewac)natomiast w lampie 9 watowej powinnas trzymac za kazdym razem ok 10 min(!),robienie paznokci w takiej lampie zajmie Ci strasznie duzo czasu,tym bardziej ze przy kazdym zabiegu przedłuzania paznokci w lampie utwardza sie zel kilkakrotnie znam dziewczyny ktore kupiły "na poczatek"taka słaba lampe-klientki siedziały u nich godzinami i były bardzo niezadowolone kazda z nich bardzo szybko przerzuciła sie na lampe 36 w,a zakup tamtej to było wyrzucenie pieniedzy w błoto takze dobrze radze-kup dobra lampe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
tu jest dosc niska cena za taka lampe : http://www.allegro.pl/item109887216_tunelowa_lampa_uv_36w_faktura_.html sa tez zestawy z takimi lampami,ale to juz musisz poszukac w zaleznosci od tego czego potrzebujesz ,jakie chcesz zele -bo one sa równiez bardzo wazne:) a na poczatek rzeczywiscie lepiej jest uzywac zelu uniwersalnego 3-fazowego,firme jednak musisz wybrac sama pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam nie zawracasz głowy:)pazurki to moja pasja wiec z przyjemnoscia Ci pomagam:) co do zestawu to jest zdecydowanie najlepszy z tych które podawałas,nie wiem co prawda jakiej jakosci bedzie ten zel ale reszta rzeczy jest ok:)no moze nie jest to kompletny zestaw,bedziesz potrzebowała jeszcze kilku rzeczy ale mysle ze warto go kupic ja sie" naciełam" i za sama lapme zapłaciłam (zupelnie niepotrzebnie)praktycznie tyle co kosztuje ten zestaw a lampe mam podobna o ile nie taka sama:) i teraz własnie załuje ze nie kupiłam takiego zestawu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etoh
a nie lepiej kupic zestaw startowy jakiejs konkretnej, szanowanej firmy? duzo drozsze nie sa, jesli trafi sie na promocje, a przynajmniej nie kupuje sie najwiekszego bubla w dziedzinie przedluzania paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
A możecie zaprponować jakiegoś użytkownika allegro z takim sprzentem, bez negatywów.Bo jak wszystkie też nie chce sie naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze siebie
oto taki sprzedawca->> ewmishop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaola
racja- ewmishop troszke drogo ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
tez polecam ewmishop-co prawda ja nic nie kupowałam jeszcze ale moi znajomi tak i sa zadowoleni,zreszta wystarczy spojrzec na komentarze pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
Dzięki Wam już nie mam wontpliwości którego mam wybrać allegrowicza i jego towar.Naprawde sprawdziłam i popieram Wasze zdanie. DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie do tych lamp. ja mam lampe z jedna zarowka uv 9 w. i zapewniam ze zel utwardza sie w niej w ciagu 2 a nie 5 minut jak ktos tam wczesniej pisze. moze sie nie znam, ale to ze lampa posiada 4 zarowki o mocy kazda 9 w to nie znaczy ze jej moc sie zwieksza do 36 w to znaczykoby wtedy ze moc kazdej zarowki jest sumowana z inna??? nie sadze. no chyba ze ktos jak chce miec mocniejsze swiatlo w pokoju to kupuje duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zarowek i sumuje ich moc zeby miec wiecej wat zamiast jedna mocniejsza.heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik___
nete jakiego zelu uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik___
mialo byc nefe oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik___
a co do tej mocy zarówek w lampie to wydaje mi sie ze jednak sie sumuje moc zarówek:) i lampa o 4 zarówkach po 9 wat ma 36w:) i ma 4-krotnie wiesza moc od lampy 9w...tak mi sie wydaje porównujesz do zwykłych zarówek..ale zwróc uwage ze jak ktos chce miec silniejsze swiatło w pokoju to ma do wybotu rózne zarówki-15,60,100w itp natomiast do lampy uv sa tylko zarówki 9-watowe wiec jesli chcesz miec wieksza moc musisz miec wiecej zarówek;)takie jest moje zdanie aczkolwiek zastanawia mnie jakiego zelu uzywasz,ktory sie utwardza tylko w 2 min w lampie 9w ja utwardzam 3 min w lampie 36w:)chyba za długo jednak trzymam ale wychodze z zalozenia ze jak mam trzymac 2 min a zel moze sie nie utwardzic to wole potrzymac min dłuzej i miec pewnosc ze bedzie ok:) ale chyba jednak sprobuje z tymi dwoma minutami;)moze skróce sobie czas pracy:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam roznych zeli. i wierz mi ze bez wzgledu na marke utwardzam je zawsze 2 min. jesli moge cos doradzic to naprawde sprobuj je krocej utwardzac. czytalam kiedys o przypadku ze dziewczyna utwardzlaa dluzej niz 2 min i zel stracil polysk. byl matowy. dlugo nie znaczy wcale lepiej. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1700
czesc ja kupiłam ten zestaw http://www.allegro.pl/item110014071_set_el_xl_lampa_zele_tipsy_pilniki_i_paznokcie.html i jestem bardzo zadowolona utwardzam nim zele 2 minuty zreszta to nie prawda ze im wiecej zarowek tym szybciej sie utwardza ja radzilam sie kolezanki ktora jest kosmetyczka po paru kursach i polecila mi lampe z 1 zarowka podobno rzadziej sie psuja i sa lepsze!!!!ale to sie okaze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
ŻELE 1-FAZOWY BEZBARWNY 15ml (numer 116552318) ten zel jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
tam nie ma podanej firmy zelu,jest tylko napisane ze jest " niemieckiej firmy"..niewiele to mówi ;) a co do mocy lampy to spojrzcie chociaz na aukcje gdzie sprzedawane sa zele i czas utwardzania zelu podany jest dla lampy 36w..czyli dla innych lamp-inny czas...zapewne dłuzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
nie znam sie na akrylach ale znam firme Perfect Lady -jest świetna !! mysle ze ten zestaw bedzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×