Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość suanna

Cześć mateczki ! Od dwóch lat siedzę w domu z moimi dziećmi.Nudzi mi się i nie lubię tego.Zastanawiam się czy Któraś z Was ma ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ja siedze od 3 lat w domu z dziecmi. A od 5 mies i bez meza bo pojechal za granice.Nudzilam sie okrutnie, ale znalazlam sobie zajecie! Jesli zechcesz to rzuce ci pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Tzn. nie tyle nudzi się, no bo pracy po pachy. Tylko brak czasu dla siebie i ogólna monotonia czasem dopada okrutnie. A czasem dołki. Rzuć, wb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suanna
Do WB I SPRYTNEJ KOTKI. Dzięki za zwrotkę ,cieszę się że ktoś ma te same doły co ja. Napewno odezwę się po 23.3 jak dokończę mój dzień z dzieciakami. Myślałam , że tu same luzaki beżdzietne , a tu proszę jest z kim pogadać.Pa! ps jestem bardzo ciekawa Twoich pomysłów w.b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie! My sie nie nudzimy tylko chcemy czasem do ludzi! Prawda? Ja zrobilam sobie kurs i sedziuje mecze pilki noznej. To wspaniale zajecie. \"pracuje\" tylko w niedziele wiec zawsze znajde kogos do dzieci, no i nie musze placic za przedszkole czy nianke. A zarabiam tyle samo co moja kumpela w sklepie. Z ta roznica ze ona caly tydzien haruje. A co najwazniejsze moge wyrwac sie do ludzi, zapomniec o praniu, sprzataniu i gotowaniu i po kilku godzinach wrocic pelna sil. A maz jaki jest ze mnie dumny!!!POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suanna czekamy! Ja juz pousypiala moich lobuzow. Mam wolne do ok 2 w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka
witam moje panie ja juz swego maluszka uspalam i tez mam troszke luzu.moj syn ma rok i tydzien i zabkuje akurat.a ja w wolnych chwilach zasiadam przed kompa a wiecie ze tych chwil nie mam wiele ale to od okolo roku moja jedyna rozrywka ciesze sie ze chociaz mam tyle.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wb: ale ja się nie interesuję piłką nożna! i nie mogę dziś tak długo czekac, bo jutro rano może będę miała alert o 7 00 albo wcześniej? no właśnie, czasem tyłek rwie się do ludzi, a nie to siedzenie, otumaniająca monotonia (uwaga: grozi zdziecinnieniem/otumanieniem/zgorzknieniem). A z drugiej strony jak normalnie do pracy pójdę, to znów stracę to co mam teraz - taki kontakt z dzieckiem. Bo kiedy? W obce ręce na tak długo oddać, to szkoda. Miło że nie tylko ja tak czuję.. W piaskownicy czy na ulicy nikt się nie przyznaje, że tak czuje. że nie wygram nagrody \"Matka Roku \" ;) :P bo jestem niedoskonała. Kamień z syrca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
Tak strasznie się cieszę, że nareszcie jest temat o mnie (i że nie jestem osamotniona). Ja też myślałam, że tu tylko same panny i bezdzietne. Ja mogę także gadać do ok. 2. Mam dwoje dzieci i siedzę już 8 lat w domu. Kochana 'w.b.' , a gdzie zrobiłaś taki kurs? Ja wogóle prawie nie mam do kogo gęby otworzyć (oprócz męża) i strasznie się cieszę, że was znalazłam. Pozdrawiam kochane mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suanna
witam! Miałam się wczoraj pojawić i klapa padłam razem z moimi pociechami. Napewno będę wieczorkiem i opowiem coś więcej.KIEDY MOJA MNIEJSZA POCIESZKA jest przy mnie nie jest możliwe takie gadanko ciągle czegoś chce.Dlaczego dzieci ciągle czegoś chcą? O godzinie 18.00 kiedy słyszę mamooooooo! dostaję dreszczy ,bo wiem że będzie to trwało jeszcze jakieś 4 godziny.pa idę walczyć ze 1555 dniem takiej samej nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się cieszę, że ktoś czuje tak jak ja. A moje dziecko, usypiane czule od 20 00 (przez ponad godzinę), zasneło o 21 00. Potem posiedziałam przed moją jedyną rozrywką (żałosne, wiem, przed netem, ale co mogę? wyjść i zostawić małą samą??? mam do wyboru jeszcze TV , w której mało ciekawych programów.). Potem prasowanie, mycie podłóg (żeby się mała nie przylepiła) i... nagle sie obudziła o 23 00. Wyła nieprzerwanie do 0 30. A ja tak wypadłam z nerwów i z rytmu przez to, że nie mogłam Jej uspokoić, i do rana nie mogłam spać. Zasnęłam o 5 00, a pobudka o 7 00. Czy takie zycie jest normalne? Misie bardzo nie nudzi. Ja łapię coraz większe dołki. Ratuuunkuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Mamuski, ja chyba jestem rekordzistka , bo siedze z malym az 7 lat.Wakacje to okres kiedy ,rodzinka zabiera go do siebie,a to tesciowie,a to szwagier,i mam troszke luzu,ale pozostaje reszta ,a wtedy czasem takze nuda mnie dopada.Jakos sobie radze,choc czasem brak mi juz pomyslow. Pozdrawiam wszystkie mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mamuski, tak sobie myslalam,raczej wspominalam czas kiedy moj Kamilek byl malym brzdacem. Pamietam kiedy w zimne listopadowe wieczory,siadalismy i lepilismy z modeliny rozne potworki, ulepilam synciowi wszystkie jego bajkowe postacie,potem do piecyka ,czasem razem siadalismy wzciagalam farby i malowalismy obrazy,duzo rysowalam z moim brzdacem i dzieki temu dostal juz nie jedna nagrode w roznistych konkursach, w ktorych bral udzial. Jestem artystyczna dusza,wiec wpajam mojemu synciowi moje zamilowania do sztuki.A ile przy tym jest zabawy.Kiedys na to wszystko nadszedl moj maz, a my siedzielismy,na srodku dywanu umorusani od farb. Teraz moj skarbeczek dorasta i nie bardzo chce spedzac ze mna tyle czasu co kiedys, wiec staram sie wykorzystac kazda chwilke. Milo jest tak sobie usiasc i powspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc matuszki! Ja wczoraj padlam! I dobrze bo pobudka byla o 5.OO. Jestem ciekawa, czy kiedykolwiek zgramy sie w czasie na wspolne plotki? A raczej czy nasze radosci pozwola nam na to? Moj synio ma juz 20 miesiecy ( bo starszy ma 10 lat wiec to juz kawaler a nie dziecko). Od kad moj maz jest za granica (5 mies) jestem cale dnie sama z dziecmi. I ten maly tak sie przywiazal , ze caly dzien tylko mamo i mamo! Czasami mam go dosc! Dlatego ciesze sie , ze raz na tydzien moge od nich uciec! Naprawde polecam. SPRYTNA KOTKO chcesz zrobic kariere w pilce noznej czy wyrwac sie czasem z domu i przy okazji zarobic pare zlotych?Ja kocham pilke, ale moje 3 kolezanki sedziny nie cierpia! Ale lubia spotykac sie z ludzmi i lubia latwa kase! MEZATKO taki kurs organizuja okregowe zwiazki pilki noznej.Nie wiem gdzie mieszkasz wiec nie moge podac adresu.Ale to jest do zrobienia.Kursy roznie sie odbywaja ale to taki pic na wode. Zdawanie egzaminow tez! Bo kobiet jest malo wiec i tak zawsze \"zdajemy\" Jesli naprawde interesuje cie to napisz mi maila a odpisze na kazdo pytanie (wiadkuju@tlen.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
cześć kobitki! To może dziś się zgramy, a może na tlenie założymy sobie konferencję?- to też ciekawy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! Widzisz bylam tu dlugo a teraz musze zaraz konczyc i klasc malego spac. Wroce ok 21. Caly dzien czekam tu na kogos! Tak mi bylo nudno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
e-mail'a też ci wysłałam jak będziesz mogła to odpisz. Ja na forum pewnie się zjawię koło 22 , może wcześniej na razie ide zmywać po obiadku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
A poza tym mam jeszcze w domu "wstrętną teściową", która strasznie mnie dziś wkurza. Raczej jest miła na codzień, ale dziś mam z nią na pieńku. Okropność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suanna
Pojawię się dziś ok.23.00 dziś mam dobry chumor ponieważ jutro idę na babski wieczór. Narazie spadam kąpać,karmić itp.Narka Babeczki-MATECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUANNA
SORY ZA CHUMOR-CZYTAJ HUMOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUANNA
SORY ZA CHUMOR-CZYTAJ HUMOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
Ja już jestem kochane mamuśki - dzisiaj jakoś wcześniej - udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dopiero po 22 uspilam tego terroryste! o 21.30 musialam smazyc frytki! Kotko i Mezatko na maile odpisalam reszcie mowie dzien dobry wieczor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
no nareszcie ktoś się odezwał witam bo było nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.b
mam nadzieje, ze mail doszedl? Bo miewam problemy z poczta! Ja juz nie moge doczekac sie niedzieli.Od lipca byly"wakacje" W niedziele mam wreszcie mecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
Oczywiście że doszedł właśnie go przestudiowałam i mam pytanie na który stadion mam się zgłosić, gdzie taki związek znaleźć, faktycznie to problem zadzwonić------------może znajdę go w książce telef.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
Mamuśki kochane!!!!!!! Czy my jesteśmy tylko we dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.b
No tak , u nas jest tylko jeden stadion! Ale tu chodzi o "Kolegium Sedziow przy Okregowym Zwiazku Pilki Noznej" . U was moze byc kilka. Wskocze na nasza stronke i zaraz ci podam ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka
Jak chcecie to przeczytajcie sobie ten wierszyk. Trochę poprawi wam humorki: Jeśli szukasz kogoś, kto przyniesie Ci gazetę i nie wymiętoli jej przeglądając rubrykę sportową ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie cieszyć się na Twój widok ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto zje wszystko co mu ugotujesz i nigdy nie powie Ci, że nie jest tak dobre jak u jego matki to ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto zawsze jest skłonny wyjść z Tobą, obojętnie o której godzinie, wszystko jedno na jak długi spacer i dokądkolwiek chcesz ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto spłoszy włamywaczy bez używania śmiercionośnej broni, która przeraża Ciebie i naraża życie Twojej rodziny i wszystkich sąsiadów ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie dotyka pilota, nie wrzeszczy podczas meczu i kto usiądzie obok Ciebie gdy oglądasz romantyczne filmy ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto jest w stanie przyjść do Twojego łóżka tylko po to, by ogrzać Ci stopy, i kogo możesz wypchnąć z łóżka, gdy chrapie ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie krytykuje tego co robisz, nie obchodzi go, czy jesteś ładna czy brzydka, gruba czy chuda, młoda czy stara, kto zachowuje się tak, jak gdyby każde słowo, które wypowiadasz było specjalnie godne słuchania, i kto kocha Cię bezwarunkowo, całkowicie ........... kup psa. Ale z drugiej strony jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie przyjdzie kiedy go wołasz, ignoruje Cię całkowicie kiedy wracasz do domu z pracy, wszędzie zostawia włosy, mija Cię obojętnie w przedpokoju, nie wraca na noc, przychodzi do domu tylko po to, by zjeść i wyspać się, i zachowuje się tak, jak gdyby sensem Twojego istnienia było wyłącznie zapewnianie mu szczęścia, wtedy moja droga ............ kup kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×