Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrobmy mala ankiete...

Do mezatek - jak to jes z tymi prezentami??

Polecane posty

Gość Zrobmy mala ankiete...

Ostatnio przewinelo sie na forum duzo dyskusji na temat prezentow slubnych no i oczywiscie tym samym kopert. A ja chcialabym zrobic taka mini ankiete i prosze o wypowiedz mlode mezatki odnosnie prezentow slubnych. to moze kilka pytan: :) 1) czy wiekszosc to byly koperty czy jednak prezenty 2) ile prezentow sie powtorzylo 3) czy bylyscie zadowolone z prezentow i ich jakosci, czy jednak pojawily sie te zelazka i czajniki z Tesco. 4) no i na koniec czy byliscie z mezem zadowoleni z prezentow czy jednak liczyliscie na cos wiecej. Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub mialam 2 tyg temu... 1) wiekszosc to byly koperty 2) zaden prezent sie nie powtorzyl, bo wlasciwie dostalismy tylko 2 ;) filizanki i srebrna cukiernice z grawerem...raczej jako pamiatke :) 3) prezenty nam sie bardzo podobaly :) byly z gustem i sprawily nam radosc :) 4) bylismy bardzo zadowoleni...ale bardziej z tego, ze do tej pory slyuszymy jak wszyscy swietnie sie bawili na naszym weselu :) i to jest dla nas do tej pory najlepszy prezent wywolujacy usmiech an twarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka_majowaaa
1. w większości dostaliśmy koperty (tylko 2 prezenty dostaliśmy) 2. żaden z prezentów się nie powtórzył 3. jesteśmy zadowoleni :).Osoby od których je dostaliśmy najpierw zapytały czy czegoś nie potrzebujemy. W granicach rozsądku (cena) powiedzieliśmy co by nam się przydało. Koniec konców wyszło tak że ciocia zabrała nas do sklepu i razem z nią wybraliśmy prezent. Nie dostaliśmy żadnych żelazek, czajników itd. Zresztą wydaje mi się że już goście nie kupują takich prezentów. Ale to tylko moja opinia. 4. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych dwóch prezentów :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobmy mala ankiete...
No to sie zastanawiam skad na forum bierze sie tyle jeczenia o te czajniki i zelazka. tez mi sie wydaje, ze raczej wiekszosc daje kase, wiec zastanawiam sie po co panstwo mlodzi dolaczaja te wszystkie wierszyki o kasie i boja sie ze dostana 10 kompletow poscieli. chyba te czasy juz dawno minely..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) wiecej dostaliśmy kopert 2) żadne prezenty nie powtórzyły nam sie, ach, jednak, dostalismy 2 śliczne koce, przydały sie :) 3) byłam i nadal jestem bardzo zadowolona. Jakosc była rózna ;) ale nie patzrę an to. Kilka lat po ślubie patrzę an te rzeczy i pamietam od kogo są :) A pieniadze się rozeszły nie wiem an co :o 4) wolałabym miej pieniedzy,a wiecej prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mama znajomych, którzy dostali AGD typu żelazko, odkurzacz itp. Nic się nie powtórzyło, ale oni już wszystko mieli, więc co się dało sprzedali na allego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zaznaczyc, ze jak ktos pytal to mowilismy, ze chcemy pieniadze 1 - koperty 2 - zaden 3-zadowoleni - byly wysokiej jakosci 4 - zadowoleni, byly to mniejsze prezenty, jako dodatki do kopert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errgr
1) czy wiekszosc to byly koperty czy jednak prezenty Zdecydowanie przeważały koperty 2) ile prezentow sie powtorzylo Żaden. 3) czy bylyscie zadowolone z prezentow i ich jakosci, czy jednak pojawily sie te zelazka i czajniki z Tesco. Tak - nie pojawiły się tego typu upominki. 4) no i na koniec czy byliscie z mezem zadowoleni z prezentow czy jednak liczyliscie na cos wiecej. W zasadzie nie liczyliśmy na nic - więc byliśmy szalenie zadowoleni. Zresztą nasi goście, gdy decydowali się na jakiś upominek po prostu dzwonili i pytali się co się nam przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluby i weselaa
1) wiekszosc to koperty 2) u nas sie troche powtorzylo - kieliszki i posciel glownie 3) zadowoleni :) nie bylo sprzetow agd 4) zadowoleni :) chociaz zamiast 6 kompletow kieliszkow mozna bylo cos innego :) ale tak jak ktos to napisal wyzej - bedzie sie pamietalo od kogo to prezent a pieniadze sie rozejda :) Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blę26
1) większość koperty (tylko 3 prezenty) 2) nie powtórzyły się 3) nie byliśmy zadowoleni 4) nie byliśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaliśmy w kopertach 12tys i jeden prezent - pościel. Bylismy zadowoleni bo nie liczyliśmy aż na taką sumę, w zaproszeniach nie prosiliśmy o pieniążki gdyż uważaliśmy to za nietaktowne, ale że jesteśmy bardzo młodzi , nie mamy swojego mieszkanka ani skonczonych studiów goście sami wiedzieli co najlepiej nam sprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.większość to koperty 2.żaden 3.bardzo 4.byliśmy zadowoleni z prezentów i mile zaskoczeni sumą która była z kopert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) większosc było kopert 2)z tego co się powtórzyło to dostaliśmy 2 żelazka i 4 komplety pościeli-- już gdzies na jakimś topiku pisałam, ze sama pościel była ładna ale nie wymiarowa :O rozdzieliłam ją więc na mamę , babcię i teściową :) 3) jw. ----żelazko w domu już miałam przed ślubem, drugie wzięte miałam z BP za punkty więc 2 'prezentowe' były zbędne. Pościel była ładna ale jw. Pozostałe prezenty były ok. bo akurat to było dokładnie to co chcieliśmy 4) ogólnie z całości byliśmy zadowoleni My mieliśmy przed ślubem mieszkanie już urządzone więc wszelkie w/w rzeczy okazały się zbędne... jednak 2 kompletów pościeli żałuję bo były naprawdę ładne ale co z tego jak nie funkcjonalne a manii chomikowania nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wiekszość to koperty 2.prezenty były również mimo tego że pisaliśmy że wolimy kasę ... ale akurat prezenty były od ludzi którzy nas bardzo dobrze znają i wiedzą co nam się będzie podobać i czego nie mamy a chcielibyśmy mieć. Prezenty się powtórzyły (w dodatku nietypowe) ale 2 takie same rzeczy w tym przypadku nie zaszkodzą. 3. pojawiły się prezenty z tesco... może nie do końca ale najtańszy blender jaki był chyba na rynku, polska firma, jakość pozostawia wiele do życzenia, nawet nie wiemy czy uda nam się go sprzedać 4. byliśmy zadowoleni - bo spodziewaliśmy się dokładnie takich prezentów nawet po tych od których dostaliśmy ten prezent z tesco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Koperty 2) Żaden bo dostaliśmy tylko jeden prezent 3)Tak byliśmy i jesteśmy nadal zadowoleni dostaliśmy piękny zestaw obiadowy 4)Poraz drugi bylismy zadowoleni nie liczylismy na wiecej bo byl to prezent od brata który nie pracował wtedy a i tak kupil bardzo dobrej jakości zestaw, który posłuży bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od roku i trochę
1. Mniej więcej pół na pół koperty i prezenty, ale - robiliśmy listę i chcieliśmy dostać prezenty z listy 2. Żaden się nie powtórzył, bo była lista. 3. Zadowoleni bardzo, bo dostaliśmy wszystko co chcieliśmy, dokładnie takie jak chcieliśmy. 4. Zadowoleni, bo dostaliśmy i prezenty z naszej listy - wszystkie i dużo kasy (ponad 20 tys.), którą przeznaczyliśmy na wyjazd poślubny i różne rzeczy do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
slub mialam tydzien temu, jka ktos siep ytal czy chcemy kase czy prezenty mowilismy ze kase. 1. dostalismy dwa prezenty, kino domowe, a drugi to 3 reczniki, i posciel, z poscieli nie cieszymy sie wcale bo kupilismy sobie duze lozko i mamy kolejny komplet niepotrzebnej poscieli, mojego chrzestnego zona byla zla ze nie chcielismy prezentu tylko kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) wiekszosc to były koperty 2) jeden, były to kieliszki ale w innych stylach 3) ogólnie tak, z 2 wyjątkami 1. koszmarnego landrynkowo różowego kompletu kawowego 2. kompletu sztućców (chyba z bazaru) od mojego chrzestnego jakość gorzej niż chińska a mój chrzestny to bardzo zamożny człowiek 4) pozostałe prezenty nas ucieszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×