Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal młoda mama:D

Do młodych matek- nie poddawajcie się!!

Polecane posty

Gość nadal młoda mama:D

Piszę to,żeby podtrzymać na duchu młode dziewczyny i walczyć o swoje prawa. Gdy miałam 18 lat zaszłam w ciaże,3 klasa liceum,przede mną była matura,szok . Wiedziałam,że jak powiem rodzicom to mnie wyrzucą z domu,tak też zrobili,mogłam zostać,ale muaiałabym usunąc,a ja bym nie potrafiła . Nie wiedziałam co robić,ale bardzo chcialam skończyc szkołę , wiec porozmawiałam z dyr. czy mogę dalej sie uczyć,na początku nie chciała się zgodzić,ale jednak pozwoliła mi skończyć szkołę . Urodziłam na początku kwietnia,odkąd rodzice mnie wyrzucili mieszkałam u dalekiej ciotki . Po narodzinach przeszłam do domu samotnej matki,zdałam maturę ,poszłam na zaoczne studia,znalazłam pracę,a potem wynajęłam mieszkanie,stanęłam na nogi.Teraz już jestem mężatką,mam 10 letnia córkę. Do młodych dziewczyn : Na prawdę walczcie o swoje,wiem,ze wiele dziewczyn usuwa dziecko "bo tak chca rodzice,ja ze swoimi nie utrzymuję kontaktu . I nie ulegajcie ludziom,bo na mnie też ludzie psy wieszali,ze młoda,ze puszczalska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Dodam,ze oczywiście na chłopaka nie mogłam liczyc,byłam zdana na siebie . Też dużo przeszłam,ale teraz patrząc na to z perspektywy czasu,wiem,ze było warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzebaaaa
patrzec co sie robi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Oho,następna mądra . Wiem co zrobiłam,więc ponioslam konsekwencje swojego czynu,ale byłam w takeij samej sytacji jak tutaj jest duzo dziewczyn,wiec wiem co one czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj
I czym ty się chwalisz? że dawałas byle komu i byle gdzie i dzieciaka sobie zrobiłaś? Rodzice słusznie cię wyrzucili skoro byłaś dorosła dawać dupy to i było trzeba się zatroszczyć o siebie a nie zwalać się do biednej ciotki na jej utrzymanie pasożycie. Rzeczywiście dobry dajesz przykład: żyć chwilą i nie myślec co dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Ciotka mnie nie utrzymywała,bo miałam alimenty od rodziców,musieli mi płacić bo sie uczyłam . I wszystkie te pieniądze jej oddawałam . A poza tym po porodzie przeniosłam się do domu samotnej matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Nie myśleć co dalej? Ja pomyślałam,wychowałam moją córkę,a mogłam usunąc tak jak chceli rodzice,co wtedy byłoby dobrze tak ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj
No ja się dmyślam że to alomenty były od rodziców a nie od ojca dziecka bo ty nawet pewnie nie wiesz kto to był... Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
nie wierze w to co napisalas, zaczelas studia potem znalazlas prace??? to ile zarabialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Owszem wiem,kto to był,ale przecież dopiero po porodzie mogłam złożyc wniosek :O . A Wtedy juz mieszkałam w domu samotnej matki :O A poza tym rodzice do kiedy się uczyłam,musieli na mnie płacić,takie jest prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Znalazłam pracę,tylko na czas studiów,właściwie tylko na czas 2 pierwszych lat studiów,potem zmieniłam . Nie ważne ile zarabiałam,ważne że zarabiałam na siebie i dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj
Taaa wiedziałaś... o najwyżej wiedziałas że to któryś z 20 innych którzy cię wydymali. Całe szczęście prawo alimentacyjne działa a dwie strony i pewnego dnia rodzice ciebie podadzą o alimenty pasożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Nie jestem pasożytem,chyba pasożytem jesteś Ty ,że potrafisz tylko krytykować,zal Ci dupe ściska,ze potrafiłam stanac sama na nogi? Owszem,wiem kto to był,zresztą płaci do dziś alimenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Nastoletnie szmaaatyyyy. Pewnie rodzina wam ciągle pomaga, niedorajdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Rodzice mnie nie podadzą do sądu na pewno,bo mają wysokie pensje i na pewnoe wypracują sobie niezłe emeryturki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
No mi rodzina nie pomaga w ogóle,tak dla twojej wiadomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj jesteś psychiczny/a
naprawdę, kończ waść :O Autorko, podziwiam. Ja bym na pewno usunęła, gyby mnie rodzina z domu miała wywalić. Naprawdę jesteś dzielna. Mam tylko nadzieję, że tatusiowi dziecka nie popuściłaś i koleś ma alimenty? Powinien w jakikolwiek sposób odczuwać konsekwencje swojego czynu (Ty je poniosłaś), dlaczego robić mu prezent i zwalniać go z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj jesteś psychiczny/a
A, płaci. To dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję postawy i współczuję rodziców. hhyhjyhj - nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak smutne i żałosne jest twoje życie:( obrażać dziewczynę za to, że nie usunęła ciąży i poniosła konsekwencje swoich czynów? Tyle w życiu przeszła a jednak stanęła na nogi bez niczyjej pomocy. Smutne to, że najgłośniej wyzywają dziewczynę inne kobiety ale o chłopaku, który umiał się tylko pieprzyć a później mieć w dupie swoje dziecko to już nikt nie napisze:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Płaci,płaci,lecz dzieckiem się nie interesuje . Trudno,kiedyś na starosć będzie potzrebował dzieci ( z inną dziewczyną podobno też ma dziecko) to dzieci tak samo mu podziękują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxna,,,,,,,,,,,,
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj jesteś psychiczny/a
"Smutne to, że najgłośniej wyzywają dziewczynę inne kobiety ale o chłopaku, który umiał się tylko pieprzyć a później mieć w dupie swoje dziecko to już nikt nie napisze" Otóż to. Jak mężczyźni mają szanować kobiety, skoro one same siebie nie szanują i nie wspierają? Dają taką postawą tylko prezent takim oszołomom jak chłopak autorki. Że tylko kobieta jest winna, że ma nieplanowane dziecko i niech sobie radzi sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Rodzice,no cóz.. Nie chcą mieć ze mną kontaktu.. Żaluję,ze tak się stało,ze ten kontakt się uwał,nie chcą to nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj
jak suka nie da to pies nie weźmie, jak autorka suka to znalazł się pies co ją zerznął i szczeniaka jej zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
a co zrobiłaś z dzieckiem jak studiowałaś i pracowałaś? Ja Cie nie ganie, ale myślę, że w wieku 18lat mogłaś myśleć o zabezpieczeniu. Bo sorry, ale co innego wpaść jak się jest samodzielnym a co innego w tak młodym wieku- dla mnie głupota. Dziecko też nie miało fajnego startu. Fajnie, że sobie poradziłaś ale jakim kosztem? I Twoim i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Chłopak "kochał mnie" zapewniał o swojej miłości,ale jak tylko się doiedział o ciazy,to uciekł,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Studiowałam tylko co drugi weekend wiec na pocżatku zaprzyjaźniłam sie z dziewczyną z domu samotnej matki i ona wtedy zajmowała się małą,pote jak już mieszkałam sama to wynajmowałam opiekunkę na te kilka godzin . A gdy pracowałam to dziecko zostawało tez na początku z tą koleżanmką,a potem poszło do żłobka,potem do przedszkola,ale to też jak już mieszkałam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Wiadomo,dziecko nie miało i matki i ojca,ale ja starałam się zeby miało wszystko,starałam się żeby niczego jej nie brakowało,chocwiem,ze ojca nie zastąpiłam jej nigdy . Ale gdy miała 5 lat poznałam cuudownego faceta,po 4 latach wzieliśmy ślub i jesteśmy szczęśliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się wciąnac
trolom rózne rzeczy sie zdarzają Ty akurat pięknie sobie poradziłąś, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze - ktos ma racje
czym sie chwalisz dziewczyno? ze w wieku 18 lat dalas dupy facetowi co cie olał na dodatek. oczywiscie chwała cie za to ze dziecka nie usunełaś bo widze ze to jest twój powód do dumy..ale moje zdanie jest takie ze jak dziecko umiałas sobie zrobic to masz psi obowiązek je wychować. współczuje tylko jednego..rodziców. nawet jak ich rozczarowałas nie powinni cie wyrzucać. choc z drugiej strony skoro byłas dojrzała do sexu to dlaczego mieliby ci pomagać? moze dobrze zrobili bo dostałas szkołe zycia i moze swoje dziecko innaczej wychowasz. wiekszosc nastolatek co wpadła zyja na koszt rodziców, dzieckiem sie nie zajmuja, ale robia z siebie takie dumne mamusie. sorry ale mnie irytuja takie wąłsnie młode mamusie. do wyra facetowi to pierwsze. nie mysla o konsekwencjach, o odpowiedzialnosc. kurde! majac 18 lat chyba wiedziałas co robisz. i jestem ciekawe jak dałas rade szkole, praca i dziecko? kto sie tym dzieckiem zajmował? bo taka samowystarczalna jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×