Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do Pan ktore duzo przytyly w ciazy.

Polecane posty

Gość gość

Przed pierwsza ciąża wazylam 50kg, przytylam 8 kg, po ciąży schudlam do 51. Przed druga ciąża wazylam 58 kg ale jedząc tak jak w pierwszej przytylam 20kg. Czy jest szansa ze to mi zejdzie po porodzie? Do Pan które dużo przybyły - ile kg wam samo spadlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo prawie tak samo. Pierwsza ciaza - okolo 10 kg. Gdy dziecko mialo pol roku, bylam chudsza niz przed ciaza. W drugiej ciazy przybralam rowno 20, mala ma teraz 3 miesiace a mi brakuje tylko 6 kg do wagi sprzed ciazy. Ale karmie piersia. To pochlania mnostwo energii.. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I staram sie jesc regularnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja przytyłam 25 kg, do tego woda mi sie zatrzymywala w organizmie, pod koniec ciąży byłam spuchnieta jak balon. Nie wiem ile mi spadło po samym porodzie ale wszystkie te kilogramy zeszły w ciagu 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama w ciazy z bratem przytyla 26 kg i wszystko jej zeszlo, ale wtedy to i ruchu duzo bylo, bo do studni po wode trzeba bylo isc, prac recznie, w piecu palic, drewno sobie przyniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam 34 kg miałam w tych kg było mega duzo wody,byłam mocno napuchnieta,waga wróciła mi do poprzedniej ok roku po porodzie,nie mogłam zrzucic ostatnich 5 kg,ale w końcu sie udało,pierwsze 20 kg praktycznie zleciało mi w 2 miesiace po porodzie bez zadnego wysiłku,wcale dużo nie jadłam a tyłam jak głupia,naszczeście nie mam żadnych rozsteów ani obwisłej skóry,chociaz nie wiem jak to mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży wazylam 65 kg.Urodzilam 8 mies temu i teraz waze 48 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam 14 kg a po porodzie miałam 9 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam 23 kg :o schudłam w 3 miesiące jakieś 17 kg a ostatnie 6 kg to ciężka praca... potem jeszcze spadło samo 3-4 kg od zarwanych nocy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 1ciąża tylko 5kg przybyło a dziecko urodziło się z wagą blisko 4kg teraz druga ciąża 6miesiąc i jeszcze brakuje mi 2kg do wagi wejściowej z pierwszej wizyty jednak u mnie jest to spowodowane wysoką wagą około 90kg wszyscy się śmieją że ja w ciąży chudnę jak na jakiejś super diecie :-) stan błogosławiony mi sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinna wwa
ja też niestety przytyłam za dużo, ale już biorę się za siebie. od dwóch tygodni ćwiczę z Ewką, ma fajne ćwiczenia i ważne, że można je wykonywać w domu. kupiłam sobie tylko taką matę do jogi na podłogę za 20zł. można się nieźle napocić przy tych ćwiczeniach, ale dają fajne etekty. do ćwiczeń kupiłam sobie suplement z 1 miejsca w rankingu http://rtno.pl, ten na bazie afrykańskiego mango. ranking jest sprawdzony, bo głosują w nim internauci. co do diety po prostu staram się jeść zdrowiej, mniej smażonego, wykluczyłam słodycze i niezdrowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciazy przytylam 20kg.Od razu po porodzie ubylo 13kg. kolejne 7 zgubilam w pierwszych 2msc bez diet i cwiczen.6msc po porodzie bylam juz na -3kg. Startowalam z waga 53,a obecnie waze 50kg. u mnie bylo bardzo duzo wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja chyba na rekord hipopotama poszłam - 34 kg. z 60 kg. do prawie setki! w tym dużo wody (lato było upalne), więc z 10 kg. zrzuciłam w ciągu 2 tyg., potem przy karmieniu piersią samo zlazło kolejne 10, a resztę bez żadnego wysiłku, diet itp. zrzuciłam do 1 ur. (może do 1,5) córci. Ale była absorbującym niemowlakiem, wiec trzeba było się nazginać, nanosić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no tak tu kazda tyje albo 4kg przez cala ciaze ,albo 30kg i po porodzie jest chudsza niz przed.A prawda jest taka ze 95% kobiet po porodzie wyglada fatalnie i grubo .Malo tego zadko ,ktora wraca do swojej wagi ,wiekszosc ma nadwage przez reste zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciąża wazyłam 50 kg, a w ciąży przytyłam 25 kg., w ciągu pół roku kilogramy same spadły i teraz waze 49 kg :) nie ma sie co przerażać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owner
Ja pierdolę, wy nie macie w pracy co robić darmozjady jedne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondeo
Przytyłam 17 po miesiącu zeszło 12. Urodziłam 4 kg syna i miałam dużo wód. Karmie piersią. Po miesiącu waga stanęła w miejscu. Wzięłam się za ćwiczenia bo samo więcej nie zniknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondeo
Do owner Dlaczego w pracy? Pytanie do mamusiek które najprawdopodobniej są teraz w domu ze swoimi dziećmi. Nie samą praca człowiek żyje ;-) a nawet jeśli będąc w pracy no to tylko można pozazdrościć luznego stanowiska. Jakbym przytyla w ciąży dużo więcej tez zastanawialabym się jak poradziły sobie inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja przed ciaza 56 kg, a na ostatniej wizycie 3 tygodnie przed porodem miałam + 19 kg czyli 75 kg ale napewno do porodu jeszcze waga wzrosła- aktualnie 3 tygodnie po CC - 60 kg wiec jeszcze 4 ale niestety narazie nie mieszczę sie w moje spodnie :-(- Chodziaz to fakt ze wszystkie były bardzo obcisłe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam inny przykład. Przytyłam 18kg. Z 57 na 75kg :( po urodzeniu w szpitalu stanęłam na wagę, pokazywała dobrze tylko minus 5 kg, czyli tyle co dziecko. W domu apetyt jak nie wiem, Na slodycze, na wszystko, a karmiłam piersią i niewiele to pomagało. Karmienie spala tylko ok 300-400 kcal. Po dwóch tyg zauważyłam ze wazę 3 kg mniej, pewnie woda zeszła plus obkurczanie macicy. I tak oto z 67 kg musiałam zejść do 57 kg zajęło mi to rok. Ale udało sie:) myśle ze u mnie wynikało to z zaparć bo miałam straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja byłam chyba ewenementem moja waga sprzed ciąży 52 kg waga w dniu porodu 94 ;) czyli smok mała ważyła 3050 więc nie była za duża a ja po prostu nie potrafiłam się powstrzymać i jadłam wszystko. Nie miałam typowych objawów czyli wymiotów mogłam śmiało wcinać dosłownie wszystko zrzucenie tego zajęło szczerze 2 lata i waga wróciła do 55 kg niestety jedyny minus rozstępy na udach aczkolwiek nie rzucają się w oczy brzuch się pięknie wciągnął i nie ma na nim żadnych śladów ciąży. teraz po 6 latach jestem ponownie w ciąży moja waga przed zajściem 56 natomiast jestem obecnie 30 tc i ważę 63 kg więc nie jest tak źle jak przy pierwszym maleństwie ;) Dodam tylko, że nie słuchajcie innych którzy będą próbowali Wam wmówić, że po ciąży już kg zostaną !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam 13kg, ale już tydzień po porodzie zeszło mi 11kg...Zostały 2kg, ale karmię piersią, więc pewnie spalą się same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam 21 kg. Przed ciążą ważyłam 67 kg. Samo zeszło do 75 kg. Trzy i pół miesiąca po porodzie, wzięłam się za siebie. Zaczęłam dietować i jeździć na rowerze w trzy miesiące zeszłam z 75 kg do 62 kg. Karmiłam piersią tylko przez półtora miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ważyłam sobie 56 kg ,w pierwszej i drugiej ciąży przytyłam ok 20 kg i bardzo szybko wróciłam do swojej wagi :) ale po trzeciej ciąży zostalo mi 7 kg ,którego nie jestem w stanie ruszyc ( mineło 2 lata od porodu)....skakanka brzuszki i efektów brak :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 8 kg i z porodówki wyszłam taka jak przed ciążą, ale podczas karmienia jeszcze schudłam i nie podobałam się sobie.Teraz jestem w 6 miesiącu i przytyłam narazie 5 kg, ale ćwiczę codziennie i jem 6 posiłków dziennie (mniejsze porcje).Jeśli policzy się wszystkie elementy ciążowe łącznie z 1.20 kg na wodę zebraną w organiżmie to przyrost nie powinien przekroczyć 10 kg, wszystko ponad to tłuszcz.Natomiast trzeba wziąść pod uwagę nasze BMI z przed ciąży, im wyższe tym mniej powinnyśmy przytyć bądz nic nie przytyć(moja koleżanka mająca 15 kg nadwagi przed w ostatnim miesiąću ważyła 5 kg mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 1 ciąży przytyłam 22 kg, ale miałam zatrucie ciążowe więc większość z tego to była woda. Po porodzie - jakieś 2 miesiące po - miałam tylko 2 kg na plusie. W drugiej ciązy startowałam z wagą 64kg - przytyłam 20 kg i... tym razem to nie była woda. Najnormalniej w świecie sobie pofolgowałam. 2 miesiące po urodzeniu waga wskazywała mi 73 kg i nie chciała drgnąć w dół. Udałam się do dietetyka. Obecnie po 4 mies diety ważę 59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 1 przytyłam 18 kg , nie karmiłam dziecka i ta waga bardzo szybko zleciala a w drugiej 20 kg , karmiłam piersią i już było trudniej zrzucić , apetyt niesamowity miałam . teraz młodsze dziecko ma 3 lata i mam niedowagę . wolala bym mieć kilka kg na plusie niż te moje kosciste ciało a przytyc teraz ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się mają wasze rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszej ciąży do dnia porodu nie miałam ani jednego na brzuchu.A po porodzie na drugi dzień zobaczyłam kilka tak nisko.Przy drugiej ciąży byłam pewna że to co mam strzeli pewnego dnia w górę,ale nic takiego się nie stało brzuch taki sam,wymaga tylko trochę ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×