Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkiem zielona chusta

DO UŻYTKOWNICZEK CHUST - Jaka chusta do noszenia dziecka? jak je nosić?

Polecane posty

Gość całkiem zielona chusta

Wiem, że chusty są różne, jest coraz więcej firm, które je produkują. Najbardziej przemawiają do mnie produkty BEBELULU i też z tej firmy chustę chciałabym kupić, ale nie wiem jaką... Czytałam trochę artykułów i widziałam kilka filmików jak chusty zakładać, ale dalej jakoś nie wiem jak zabrać się za ten temat, czy chusty naprawdę są takie super...? chciałabym poznać wasze opinie, opinie użytkowniczek i użytkowników chust. Mam zamiar nosić dziecko od pierwszego dnia życia do... do kiedy będę mogła =) więc czy wystarczy mi ta długa około 4m chusta jak RAPALU BEBELULU czy powinnam na początek mieć inną? Najmniej podobają mi się te z troczkiem ściągającym, ale może właśnie one są super. Bardzo proszę o opinie i szczere odpowiedzi jak wam się użytkuje wasze chusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallypop
ja kupilam chuste na ramie i bardzo rzadko ja uzywalam, nie polecam tego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe nozyczki a mozesz napisac u jakiego sprzedawcy kupilas??? bo szczerze te ceny chust po 200 zl to mnie przerazaja....niewiem czy mojemu smykowi sie spodoba chustowanie i 200zl wydam nie potrzebnie... z checia bym kupila jakas tansza to przetestowania, ale wszyscy je odradzaja...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ta kobieta ma tylko elastyczne, wiec mam rozumie ze tez taka masz:):):) dzieki dzieki dziewczyny...juz zamawiam, nie moge sie doczekac kiedy chustownia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zamowilam ;);) moj Alesk wlansie skonczyl 3 miesiace jak ebdzie starszy a chustowanie mu sie spodoba to kupie tkana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
mialam ta bebelulu ze sciagaczem i nie bylam z niej zadowolona po pierwszer byla nie wygodna dla mnie, wrzynala mi sie w ramie;/, po drugie jakos nie szlo tam dziecka umiescic zeby nie bylo powyginane, po trzecie nie wydaje mi sie bezpieczna i ciagle mialam wrazenie ze maly mi wypadnie z niej ;/, juz nie wspomne ze dziecku wcale sie to nie podobalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokadnie ja na poczatku troszkę sie męczyłam z " zamocowaniem " małej w chuście a teraz minutka i siedzi :) ona szczesliwa a mi łatwiej zwłaszcza ze chce chodzic a ciezko mi ja trzymac i wózek pchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma chustowa
kup cvhuste tkana nieleastyczna z naturalnych tkanin np hoppendiz unikaj elastycznych, wzselkich workow i toreb do noszenia najlespza, najwygodniejsza i najbezpieczniejsza jest tkana chusta z atestem tu chodzi o bezpieczentwo dziecka i wasze zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem zielona chusta
Dziękuję za tyle odpowiedzi i dyskusję na temat chust, z tego co widzę, tańsze czy droższe elastyczne czy nie wszystkie polecacie jednak te moim zdaniem tradycyjne chusty poprostu długi na kilka metrów i szeroki pasek materiału do "oplątywania" się. Więc i ja chyba taką kupię, ale jednak zostanę przy chustach BebeLulu bo mam jakieś zaufanie do nich, ale to preferencja osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusty
Ja ci moge polecic strone www.chusty.info Sama na dzien dobry kiedy nie moglam sie zdecydowac na kupno chusty weszłam tam,a tam jest masa fajnych dziewczyn ktore takze chca sprzedac chusty,najlepiej na poczatek z doswiadczenia wiem ze lepiej kupic uzywana,jest złamana miękka,i lepiej sie ja dociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaoka
Właśnie też się zastanawiam nad zakupem chusty, jakie macie z tym doświadczenia, co kupić a czego unikać ? A może wystarczy kupić materiał i jedynie go obrobić ? Pewnie wyjdzie sporo taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam chuste mimmi , po prostu rewelacja, rozni sie troche od innych chust ale fajnie sie dociaga no i moja córcia pozbyła się dzieki niej wysypki, bo te chusty są całkowicie pozbawione chemicznych środków, no i co najważniejsze od poczatku do konca wykonane recznie oraz tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Now
U mnie egzamin zdaje chusta Babie Lato, LennyLamb, którą zakupiłam w sklepie ekomaluch.pl Dzidziuś czuje się bezpiecznie będąc tak wtulonym we mnie. W sumie to zdecydowałam się na nią za namową mojej koleżanki, bo ona je stosowała odkąd urodził się jej synek Oliwier. Zdecydowanie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka32
Zdania o chustach są podzielone. Jedni twierdzą, że są ok. Inni, że to niezbyt zdrowe dla dziecka. Mnie się wydaje, że to dobry sposób na transport malucha. Daje poczucie bliskości dziecku, a mama czy tata mają wolne ręce. Spory wybór takich chust jest tutaj http://bebele.pl/ . Mnie się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem chusty są faktycznie świetne :) Ja mam 2 i polecam te z bonbonenfant. Mają do wyboru żakardowe, z bambusem i wiele innych... Jakość świetna jak za taką cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się za bardzo na rodzajach i rozmiarach chust do noszenia dzieci nie znam, ale z własnego doświadczenia mogę polecić firmę Bonbonenfant. Kupiłam od nich już kilka i jestem bardzo zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila0080
Ja tez polecam chusty Bonbonenfant :) Miałam już kilka chust i te są najlepsze. Same chusty też bardzo polecam, nie wiem jakbym sobie bez nich poradziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagg6a
Szukacie bardzo dobrych chust dla siebie ? Jeśli posiadacie dziecko lub będziecie za niedługo posiadać to osobiście polecam Chusty natibaby www.gomama.pl/310,chusta-elastyczna-salsa-natibaby.html niesamowitej jakości chusty dla każdej mamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mężem zdecydowaliśmy sie na nosidło i chustę. Nosidło wzięliśmy z tuli (dla męża) a chustę z Luna dream i teraz nie wyobrażam sobie jak iść na spacer bez chusty :) ze swojej strony mogę polecić z Luna dream chustę z wełna, ogólnie dobrze sie dociąga. Nosidło z tula w zasadzie każde bo maja dobra regulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Matylda
i ja mam Luna Dream, syn ją uwielbiał, włożony do wózka się darł wniebogłosy. z kolei córa nie lubi nie przepada. a tak sie cieszyłam, że ta chusta przetrwała 1,5 roku i przyda się przy drugiej latorosli. a tu lipa, młoda się kręci i wierci i widać, że jej to nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×