Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobre chwilówki

Polecane posty

Gość gość

Największa oferta chwilówek wszystkie oferty w jednym miejscu warto sprawdzić www.chwilowki.zcdf.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wardruna
Osobiście polecam Kredyty Chwilówki. Dobre warunki, bo pierwsza pożyczka do 1000 zł na 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yavinx
Też polecam Kredyty Chwilówki. Świetnie się sprawdzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam via sms bo nie dość że oszukują (pierwsza pożyczka ma być do 1500 a dostaje się połowę mniej), to jeszcze chcą dokumenty (na stronie nie piszą że trzeba mieć dokumenty), poza tym jak się dzwoni to bardzo niemili ludzie tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei www.aaasapolska.pl. Bije wszystkie powyższe na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anii99
Dobre szybkie online i wiarygodne chwilówki w https://www.netkredyt24.pl/ gdzie każdy ma swobodę wyboru ofert online w ofercie krótkoterminowej i ratalnej. Dostępne kwoty od 50 do 50 000 zł z okresem kredytowym do 48 miesięcy. W ofercie pożyczki za darmo i wiele więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitkas
jak dla mnie dobrą chwilówką jest Lendon - szybko, bez problemu i na czas. ja nie musiałam nie wiadomo ile wniosków wypełniać i to mi bardzo odpowiadało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam LoanMe. rzetelna firma i kase szybko przysyłaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilówki powinny być zakazane. To chory biznes i można łatwo się zaplątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzorr
kredyty chwilowki - pierwsza pozyczka jest bez oprocentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturMm
Mi to nie podchodzi większość tych chwilówek... miesiąc na spłate to zdecydowanie za mało. Znajomy mi mówił o takiej pożyczce w firmie Feniko, z tym, że tam jest na 4 miesiące, więc lepiej to już wygląda. Jeśli boicie się chwilówek, to możecie spróbować z czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lighter
Duża rata w Feniko? Bez przesady. Przy warunkach, które dają to i tak niewiele. Która taka pożyczka daje 4 miesiące na spłate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgier22
No dokładnie, Feniko przynajmniej jest bezpieczniejsze, bo masz 4 miesiące, a nie jeden, przez który później są problemy ze spłatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HullaBaby
Ja mogę polecić Lendona . Warunki umowy przejrzyste , co do samego pożyczania , to wszystko mają świetnie wyjaśnione na ich stronie internetowej . Równie bardzo bezpieczna pożyczka, nigdy sie na tej firmie nie zawiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwetarz
A jakieś inne oferty oprócz feniko, vivusa, wongi do polecenia? Chcę rozpatrzeć więcej opcji, a ciągle czytam o tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avascik
Czytasz o feniko, bo coraz więcej osób korzysta, bo mają dobre zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina09
Chwilówka czasem bywa przydatna, wiem coś o tym...Zdecydowałam się na chwilówkę porównując oferty chwilówek przez internet http://lista-firm.com.pl/ . Za pierwszą pożyczkę nie zapłaciłam nic, dla nowych klientów koszta wynosiły równe 0 zł. Pożyczka się przydała na nieplanowane wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela888
Te największe firmy mają najlepsze oferty i raczej nie trafisz na firmę krzak. Ja ostatnio skorzystałam z wonga i to bardzo dobra oferta. Za pierwszym razem koszt to tylko 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iburp
Inwetarz, sa jeszcze kredyty chwilowki :) do 1000 zl masz pozyczke bez oprocentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tożenka
Też uważam, że Kredyty Chwilówki to opcja warta rozpatrzenia. Bierzesz 1000 zł i oddajesz 1000 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Marcela888, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenikonajlepsze
ja też polecam Feniko. Co prawda dają tylko tysiąc, ale może to i lepiej? Wszystko jasne, dają 4 miesiące, kurcze, czego chcieć więcej? Często od nich biorę i dzięki temu systemowi spłaty jeszcze ani razu nie wplątałam się w pożyczkowe kłopoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemek88
A przy kolejnej pożyczce w wonga jakie są jej warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ziemek88, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariellka
Czy w wonga dostanę odpowiedź, jeżeli nie przejdę pozytywnie Waszej weryfikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ariellka, w wonga.com zawsze wysyłamy odpowiedź na każdy wniosek – niezależnie od tego, czy jest to odpowiedź pozytywna czy negatywna. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×