Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4si4

dobry korektor pod oczy

Polecane posty

cześć! możecie mi polecić jakiś dobry korektor pod oczy, najlepiej taki półpłynny nakładany pędzelkiem, we w miarę przystępnej cenie? używałam już korektorów w sztyfcie i nie jestem zadowolona, wałkują się okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam korektora Giordani Gold Oriflame, w płynie, z pędzelkiem, odcień różowy - jest jeszcze beżowy czy żółty. bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
żółty jest lepszy pod oczy bo lepiej kryje cienie i sińce. Musze wypróbować ten z Oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, a jakieś inne propozycje? chciałabym mieć z czego wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny jest
korektor w pedzelku Lancome....dosyc drogi,cos kolo 125 zl ale fantastyczny:) rozswietla i nawilza:) bomba!!polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
Maybelline - Everfresh Concealer - korektor Jak dla mnie najlepszy - no i cena znosna, bo ok 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Roche Posay
ok 50-60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njeibieskoookaa22
Revlon w pędzelku ok.40zl. nie obciąża skóry pod oczami lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isolda...
Ja lubie korektor Maybeline z tka gabeczka na koncu. Superkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja czegoś źle szukam na stronie oriflame czy mają tam tylko ten korektor w sztyfcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc może
w tej ofercie nie ma go w katalogu wyeksponowawanego. Znajdź jakąs konsultantkę O. ona ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicpońka
a czy puder w płynie to w sumie tez moze byc jako korektor? mam cienie pod oczami i nie stac mnie na jakies korektory. Pozatym tyle ich na rynku ze niewiem jaki kupowac. w płynie wchoidzą w zmarszczyk i kiepsko to wygląda, ten w sztywcie tez wchodzi miedzy zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry jest korektor
Bourjois, Lancome, Art Deco i Isa Dora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicpońka
co to znaczy dobry? korektory jak korektory tylko firma inna. ale tak samo się chyba trzymaja tak samo są płynne i tak samo wchodzą w szparki w zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry znaczy - nie za kosmiczną cenę, nie walkujący się, kryjący cienie, taki który ogólnie satysfakcjonuje posiadaczkę niestety nie stać mnie na kupowanie i testowanie wszystkiego, pytając o dobry korektor zwiększam swoją szansę na zadowolenie już przy pierwszym zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
mysle ze kazdy sie wałkuje jak duzo go nałozy się i tak samo kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry jest korektor
no z moejgo doświadczenia wynika, że Lancome a korektory Estee Lauder nie wałkują się, nie wchodza w zmarszczki, tak samo jak podkłady tych firm, i nie trzeba ich nakładac tonami, wystarczy cieniuteńka warstwa. Na codzień używam podkłądów Clinique lub Lancome i jest podobnie- żadnego podkreślania porów, czy nawet suchych skórek, o zmarszczkac nie wspominająć, a 30 ml płynnego podkłądu spokojnie starcza na rok, bo nie trzeba nakładać tego bóg wie ile, wystarczy cieniutka warstwa. Świetnie odbijają siatło, wyrównują cerę i są niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
mój Revlon tez jest DOBRY, jak już pisałam wcześniej:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kośc ogonowa
no własnie, jakies inne doświadczenia z korektorami? bo ja równiez mam cienie pod oczami. czyli żółty korektor w sztyfcie powinnam uzyć? czy moze są zółte tez w płynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iness.a
Ja nadal szukam dobrego korektora. Jedno jest pewne, nie polecam maybeline weke up, beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcella
Mam pytanie do dziewczyn uzywajacych korektora toleriane w pedzelku z LRP otoz zastanawiam sie ktory kolor wybrac - zolty czy bezowy (uniwersalny) chodzi o zamaskowanie cieni pod oczami ale tez drobnych niespodzianek na twarzy. Na KWC jest kilka opinii na jego temat ale nikt nie opisuje dokladniej jak wyglądają odcienie - czy ten bezowy wpada w roz/jest bardzo jasny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkad trafilam na korektor mineralny, tak nie zmieniam juz od dawna. moj to z annabelle dlatego, ze nie sa drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam annabelle, super skład i jakość i cena tak jak mówisz tanioszka jak za takie dobre kosmetyki. Nie wiedziałam że minerałki są takie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na jeszcze wilgotną skórę, w sensie myję się, wycieram i od razu korektor, wtedy ładnie się rozprowadza annabelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bourjois, Lancome, Art Deco i Isa Dora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annabelle minerals mam na niedoskonałości, fajnie się sprawdza. Jest on antybakteryjny i nie wiem jak pod oczy ale na wypryski idealnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie tylko i wyłącznie L'Oreal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×