Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polaaaaa.

Dobry psychoterapeuta, Poznań

Polecane posty

Gość Polaaaaa.

Czy mógłby mi ktoś polecic spawdzonego terapeutę w Poznaniu? Grosze taki interes nie kosztuje, więc dobrze by było wiedzieć w co się pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjjj
odpuść sobie to jest ściema nic to nie da, chyba że załatwisz sobie jakieś silne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaa.
Też tak właśnie sądzę, a w leki nie wierzę, bo to tylko na chwilę. Ale depresja mnie wykańcza i chciałam coś z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy się upodlić za 30zł , przyniosę sok :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaa.
No w sumie to terapia sokiem taniej wyjdzie ;D A tak na serio, macie jakieś doświadczenia z psychologami i tą resztą? Bo ja w to raczej nie wierzę, ale już nie wiem co ze sobą zrobić i szukam innego wyjścia, spróbować można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam i jestem z Poznania ,ale nie byłam u żadnego poznanskiego łapiducha ;) Wnioski z terapii raczej takie : jesli masz cos do zrobienia i potrzebujesz kogos kto " potrzyma Cię za rękę " w tej drodze i czujesz ze sama nie dasz rady to jasne , dobry terapeuta pomoże na bieżąco ,ale jeśli chcesz poukładać swoje życie od postaw to zawsze 99% sukcesu to Twoja praca i wnioski. Szczerze mówiąc nie wiem czy za 1% warto tyle kasy bulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
nie znam konkretnych nazwisk z Poznania; ale radziłabym poszukać terapeuty poznawczo-behawioralnego; dobrze się sprawdza w depresji taka terapia; jest z zasady dość krótkoterminowa (12-20 sesji raz w tygodniu); jest to taka konkretna robota, po każdej sesji powinno się dostawać "zadania domowe", żeby na bieżąco coś w tym swoim życiu robić - a nie tylko - płacenie za możliwość zwierzania się; możesz poszukać terapeuty w trakcie szkolenia, jeszcze bez certyfikatu - powinno być taniej trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na depresję to juz definitywnie odradza sie psychoterapię. Nawet psycholog wysyła przede wszystkim do psychiatry. A współczesne leki sa bardzo dobre, skąd takie złe zdanie? Brałas kiedyś i nie pomogły czy zyjesz stereotypami minionej epoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z rok może Leki faktycznie pomagają. A co cię do nas sprowadziło? chyba nie łatwosc znalezienia pracy, w Poznaniu to tylko jest dla studentow albo w marketach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko.. to moje miasto ;) Długo by mówić ;) Poznań jest świetny , mimo wszystko to moje ulubione miasto. No i studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest złe, zwłaszcza do mieszkania, tylko jakieś góry jeszcze powinno sie w poblizu wybudowac, bo troche daleko na wakacje... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak się jakoś stało, że mocno mi się ostatnimi czasy życie pokiełbasiło. Na własnej skórze doświadczyłam tego, że nieszczęścia chodzą nie parami nawet, ale stadami - zmartwieniami zawiewało z każdej strony: osobistej, zawodowej, duchowej... W takiej sytuacji nie dziwi to, że sama z sobą nie mogłam już wytrzymać... Na szczęście - dzięki rekomendacji, zresztą - trafiłam w ręce Specjalistki. Wykorzystała wiedzę i wieloletnie doświadczenie psychoanalityka z bardzo ludzkim, ciepłym podejściem. Ale bez przesady, bo kobieta, którą mam na myśli jest też coachem z krwi i kości i w związku z tym nie wchodzi z butami w życie pacjenta/klienta, ale pomaga mu odnaleźć własną ścieżkę i... siebie. Przede mną jest jeszcze trochę pracy, ale już widzę ogromną różnicę, dlatego wszędzie i każdemu, kto potrzebuje wsparcia polecam spotkania z p. Agnieszką (http://f-v.pl/). Jeśli będę mogła Wam dodatkowo pomóc - pytajcie. Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexisix
Osobiście nie znam żadnego psychologa w Poznaniu, ale też jestem z wielkopolski i z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor Krystynę Miętkiewicz, u której leczyłam swoją depresję. Co prawda terapia była dość długa, ale wynikało to ze złożoności mojej przypadłości. Sama Pani doktor bardzo miła i w pełni profesjonalnie podchodząca do tematu. Mogę polecić z całego serca, bo znów odzyskałam radość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz psychologa pracujacego
w nurcie poznawczo-behawioralnym, reszta to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brigid
Jak chcesz znaleźć dobrego psychoterapeutę to poprzeglądaj nie tylko fora niespecjalistyczne, ale również strony typu dobrylekarz, znanylekarz - tam też znajdziesz opinie. Ale nie każdemu odpowiada dany terapeuta; jeden jest zachwycony inny rozczarowany - nie pozostaje nic innego jak spróbować. Moja koleżanka od dłuższego czasu w Poznaniu chodzi do Adama Zawielaka i jest zadowolona. Poprzedniego terapeutę poleciła jej nasza znajoma i miała poczucie straconego czasu i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna35
Mogę polecić Panią Monikę Wysotę. Przyjmuje w Poznaniu przy ulicy Mącznej 4. To jej numer kontaktowy: 888 132 124. Nie bierze dużo moim zdaniem a jest naprawdę dobra. Chodziłam do niej z córką. Już sama nie wiedziałam co robić...nie mogłam się z nią dogadać. Pani Monika pomogła nam znaleźć wspólny język i teraz jest naprawdę dobrze. Dzięki Pani Monice lepiej zrozumiałam potrzeby mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_Mengele
Leki psychotropowe działają na zasadzie takiej, że tłumi jeden czy dwa, trzy objawy chorobowe, a powoduje kilka innych, ubocznych (im dłużej bierzesz, tym po latach szybciej ubocznych efektów leczenia farmakologicznego, na dłuższą metę wrak z żołądka i wątroby, albo i całego organizmu), może nawet w proporcji: 1 tłumione, 10 ubocznych. Mam na kompie i czytałem fachowy artykuł, którego sam tytuł dobrze podkreśla sytuację dot. leczenia farmakologicznego i idących za tym rezultatów, pt.: "Fabryka chorób". Świetnie udokumentowane naukowo, z danymi z badań, napisany przez doktorów, których można określić wyzwolonymi i niezależnymi. Organizm nie składa się tylko z organicznej tkanki, chemii i impulsów elektrycznych, to wielki błąd i pułapka myślenia, które stworzyła tę całą medycynę, farmakologiczne metody leczenia i machinę koncernów farmakologiczno-naftowych (w produkcji leków jest używa się ropy, jak przy produkcji tekstyliów, tworzyw sztucznych od obudowy twojej komórki i komputera na ten przykład, plus halogeny...) Te tzw. leczenie farmakologiczne to raczej terapia, a nie leczenie, ale nie dotyka bezpośrednich przyczyn (NIGDY tego nie robią psychotropy!!!) chorób i zaburzeń psychicznych, emocjonalnych. Jakiś prezydent USA kiedyś nawet przepraszał za tyle zła jakiego napaćkał rząd programem kontroli umysłów MK-Ultra w ramach którego było rozpowszechnianie i promocja leczenia prozakiem, jego odpowiednikiem dla dzieci, by wdrażać badania doświadczalne czarnobudżetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dorzucę, bo znam Panią doktor godną polecenia. Na Grochowskiej, Pani Melka-Roszczyk http://melka-roszczyk.pl/ Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może podłączę się do tematu, tyle o psychiatrów spytam. Macie jakichś sprawdzonych psychiatrów w Poznaniu? Chyba powinienem wrócić do antydepresantów. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena345
Nie znalazłam lepszego psychologa niż pan Bętkowski, polecam wszystkim! Zwłaszcza osobom, które cierpią z powodu depresji. Wspaniały człowiek, który potrafi naprawdę pomóc, nawet w najtrudniejszych przypadkach. Odsyłam na stronę betkowski-psychoterapia.pl, tutaj są szczegóły dotyczące stylu terapii. Ogólnie pierwsze 3 spotkania służą poznaniu pacjenta, a później zaczyna się faktyczna terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja przyłącze do tematu. szukalam fachowej pomocy przy zdradzie w malzenstwie i co tu kryc depresji. pomogła mi terapia u pani Angeli Aleksandrowicz w nzoz na słowackiego. jednak psycholog twierdzila,że bez leków na depresję się nie obejdzie.u mnie była opcja:lekiarstwa od psychiatry i psychoterapia. wszystkie sposoby są dobre żeby sobie pomóc.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Poznaniu polecam Karolinę Kasprzak-Tomys z Pracowni Kreska (pracowniakreska.com) - ja akurat miałam problem z depresją, ale też lękiem i nieśmiałością, i dziś (po 13 sesjach mniej więcej raz w tygodniu) czuję się o wiele lepiej - zaczęłam wychodzić do ludzi, lepiej sobie radzę w pracy, znów cieszą mnie różne rzeczy. Na szczęście obyło się bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci panią psycholog Natalię Guglas-Jankowiak z gabinetu http://www.psychologguglas.pl/ w Poznaniu. Jest to gabinet psychoterapii i psychologiczny w którym leczone są różne zaburzenia w tym problemy w odżywianiu i zaburzenia depresyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×