Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffuurriiaa

dobry szampon nawilżający włosy

Polecane posty

Gość ffuurriiaa

jaki jest najlepszy? Może być z drogerii, od fryzjera albo apteki.Jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffuurriiaa
mi jedwab nie pomaga, po myciu nie mogę rozczesać włosów, chociaż nie są długie bo do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po myciu czasem nie mogę rozszesać włosów. wszystko zależy od tego, jakiego szamponu używasz i w jakiej wodzie myjesz włosy. mnie na takie `mokre kołtuny` pomaga szampon wygładzający np. fructis a zaraz potem odżywka. a włosy trzeba myć w letniej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrruśka2222
To ja dziewczyny radze Wam kupic równiez szampon Timotei z różą z Jerycha. Naprawde juz po pierwszym zastosowaniu odczujecie różnice i bedziecie zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie pospieszylas z rada, 5 lat czekaly biedne na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nawilżają najlepiej roznego rodzaju olejki do włosow(np kokosowy) lub maseczki(np arganowa). Szampon myje wlosy, natomiast lepszych efektow spodziewac sie nalezy po innej pielegancji. Moja fryzjerka jak mialam baaardzo suche wlosy od prostowania powiedziała mi właśnie, zeby uzywac przed myciem olejku(np na parę godzin przed myciem nalozyc na wlosy) i od czasu do czasu nalozyc maseczkę(arganowa swietna, kupiłam u niej ale jest sporo szeroko dostępnych masek nawilżających). Takie "zabiegi" przyniosły cuda i moje wlosy są bardzo nawilzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
szampon może być najzwyklejszy albo dzieciecy-delikatny polecam odżywkę z rossmanna alterra z granatem, nie zawiera silikonów i ładnie nawilża. Można sobie zrobić z niej maseczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam polecam z tesco szampon aloesowy, taki http://pi.ce-tescoassets.com/assets/PL/143/5051007024143/ShotType1_328x328.jpg kosztuje pare zl, i powiem wam ze jest zaskakujaco dobry!!! prawie nie uzywam odzywek po nim bo super nawilza, jest bardzo delikatny, dobrze pielegnuje, ladnie sie pieni, ma przyjemny zapach... no czego chciec wiecej? zeby jeszcze sklad byl lepszy, ale i tak tragedii nie ma. no i szampony z alterry sa dobre, ale wiem ze nie kazdy lubi naturalne bo sie pienia srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
a gdzie kupujesz ten szampon jeśli można wiedzieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampony z tesco sa w
tesco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka23
A czy one sa tez odpowiednie jesli chodzi o włosy farbowane ? jest taki własciwy do takich własnie włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
No własnie sama sie w sklepie zastanawiałam czy kupić. Bo tyle różnych tych szamponów jest na półce ze sama nie wiem na który z nich sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja3300
oj kobiety. Szampon ma za zadanie oczyścić włosy i skórę głowy, nic więcej, nawilżanie, odżywianie to bajeczki wymyślone przez producentów. Od nawilżania są odżywki i maski, zaopatrzcie się w porządną maskę, dbajcie o włosy, a szampon wystarczy jakiś delikatny, bez silnych detergentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szampon, którego ja używam nie tyle nawilza, co regeneruje zniszczone i suche włosy. jest to szampon dermatologiczny Estabilion R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie ile kosztuje ten szampon Timotei z wyciagiem z róży Jerycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszka_kk
Ja szukam własnie takiego nawilżajacego szamponu, bo w sumie potrzebuje odzywić i nawilżyć swoje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od nawilżania NIE SĄ SZAMPONY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście że szampon nie nawilża tylko MYJE! OCZYSZCZA skórę głowy i włosy. A idiotki wieżą, że jak napisane jest, że szampon nawilżający to im włosy nawilży. Litości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale moze przy okazji ich nie wysuszać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie kupujesz własnie dobry szampon plus odzywkę. I tak po prostu trzeba najlepiej dbac o swoje przesuszone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam szampon ktory rzeczywiscie mi nawilza i moje wlosy duzo rzadziej potrzebuja odzywki mimo ze z natury sa suche i wysokoporowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllba
No wiesz, jak zastosujesz odzywke to tez masz pewność ze włosy są naprawde dobrze wypielęgnowane i na pewno jeszcze lepiej działa wtedy sam szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze i ja spróbowac bo powiem Wam ze po lecie na mojej głowie jest straszne siano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co ile myjecie swoje włosy ? Codziennie czy pozwalacie im sie troszke przetłuścic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dwa dni albo i co dzień, ale odżywką albo czymś łagodnym typu Facelle, szamponem z mocnymi detergentami myję maks raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammosla
Ja teraz myje w szamponie Timotei z różą z Jerycha. Dla mnie poki co to zdecydowanie jeden z lepszych szamponów. I co wazne też i moje włosy bardzo dobrze wygladaja, sa lsniące i dobrze sie układaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammosla
W sumie własnie dobrze jest znalezc ten najlepszy szampon bo wówczas nasze włosy tez bedą dobrze wygladać. I warto w takiej sytuacji postawić na cos skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssowa
Teraz jest tyle różnych szamponów ze naprawde szczerze mówiąc ciezko jest wybrać ten własciwy. Ale na szczescie wybór jest prostszy jak poczyta sie to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×