Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dom w stylu art deco

Polecane posty

Gość gość

od zawsze pasjonuje mnie sztuka i teraz urządzając dom też zależy mi na tym żeby nie było to raczej styl ikea a takie moje małe dzieło sztuki szukam mebli w stylu art deco ale ciężko coś wgl zaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze że cena nie gra dla mnie roli za bardzo może ma ktoś coś do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest masa rzeczy w tym stylu i rzemieślników wykonujących takie meble. Wystarczy popytać wujka googla... Tylko, że to nie jest produkcja masowa ani tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam firmę Cygal oni się wgl w art deco specjalizują mam od nich parę obrazów już na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decorator
Powiem krotko jesli chcesz prawdziwe art deco -wszystko na zamówienie i to z najwyzszej połki,połśrodki psują efekt Meble na zamówienie,orzech na wysoki połysk plus czarny lakier fortepianowy podłogi -parkiet dębowy,najlepiej układany w jodełkę z marmurowymi wstawkami itp przygotuj się na kilkaset tysięcy złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe i dobrej jakości meble ma firma http://www.dobremeblez.pl/ . Poszukaj tam, może akurat znajdziesz coś, co nadaje się do takiej aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co projektowanie wnętrz? Ja tam pieniażków na projektanktów nie wydawałam, a i tak urządziłam dom w fajnym stylu. Wystarczy trochę wyobraźni, czasopisma branżowe i parę stron typu http://superwnetrza.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariot54
jeśli chodzi o meble, lampy i inne dodatki wyposażenia mieszkania to polecam firme Cygal, mają w swojej ofercie meble tworzone na indywidualne zamówienie, doskonałe jakości. Ja mam biuro w stylu art deco, urządzone w całości przez tą firme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś szuka art deco to cygal jest najlepszy, ja sama jestem ogromną fanką tego stylu i starałam się go wprowadzić w najmniejszych detalach i dzięki nim to się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×