Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 19 miesiecznego synka

Domki letniskowe nad morzem

Polecane posty

Gość mama 19 miesiecznego synka

Czesc dziewczyny! Czy znacie jakies fajne domki letniskowe do wynajecia na 2 tygodnie na wakacje w lipcu lub sierpniu? Interesuja mnie tylko miejsca, ktore leza w miare niedaleko od Szczecina, a wiec zachodnie wybrzeze Baltyku (Pobierowo, Miedzyzdroje, Dziwnow, Miedzywodzie, Niechorze, Pogorzelica, Mielno, Swinoujscie i tak dalej :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie parzy
zdjecia sa, ceny sa...........hmmmm moze warto poznac wujka google :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
W wyobraz sobie, ze juz sparwdzalam i wiem, ze nie parzy :p, ale z doswiadczenia wiem, ze najlepsze sa miejsca z polecenia, ktore ktos zna i wie jak jest naprawde, a nie co mowi reklama. Wiec nie wymadrzaj sie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Podnosze, moze jednak ktoras mama cos poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałtyk z dzieckiem
Ja z moim obecnie 17 miesięcznym synkiem byłam w tamtym roku w Sarbinowie - domek 6 osobowy (wzielismy rodziców i znajomych) i z tego co już wiem: z maluchem tylko domek parterowy (niebezpieczne schody) koniecznie aneks kuchenny z działającą kuchenką, lodówką ważne jest otoczenie domku (czy teren jest zamknięty, czy jeżdżą samochody, jakie są atrakcje dla dzieci (huśtawka, piaskownica) W tym roku jadę z mężem i rodzicami, w sumie 4 osoby do Grzybowa: http://www.na-wczasy.kolobrzeg.pl/domki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Super! Dziekuje ci bardzo! Juz zagladam do linku podanego przez ciebie. Co do Sarbinowa to znalazlam taka oferte, nad ktora sie zastanawiam, moze to tu byliscie: www.republika.pl/sarbinowo_zacisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałtyk z dzieckiem
My wynajmowaliśmy w Sarbinowie drewniany piętrowy domek. Ale spacerowałam obok Zacisza - to deweloperski budynek z apartamentami. Chyba kończyli go w tamtym roku budować. To w sumie komfortowe mieszkanie. Do plaży jest kawałeczek, droga asfaltowa, spokój cisza. Jedyny minus to taki, że nie ma tego co ma domek: taras a przed nim trawa, basenik dmuchany - Ty pijesz kawkę a dziecko biega w zasięgu wzroku :) No ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałtyk z dzieckiem
Teraz widzę dopiero że w ofercie, którą przesłałaś są oprócz apartamentów - drewniane domki!Z galerii wnioskuję, że bardzo fajne. Polożone zaraz obok tego budynku z apartamentami. Nowe, ładne domki. A jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Ale oni wlasnie na tej stronie pisza o domkach, sa rowniez zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
A no wlasnie ;) Lipiec i sierpien 220 zl za domek za dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
No bardzo fajna oferta, ale 5 dni tylko, a mnie interesuja 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la mi doooooo
ale to możesz sobie zsumować, mozesz kupic więcej tych kuponów tak żeby wyszło 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Dopiero teraz zauwazylam, ze sa one wazne do konca czerwca oraz, ze sa to pokoje, a ja szukam domku letniskowego nie hotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o domki letniskowe to wiem, że w Primavera Spa w Jastrzębiej Górze można teraz wynająć świeżo wyremontowane domki. Moim zdaniem to bardzo fajny sposób na spędzenie rodzinnych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jeżdżę do międzywodzia, niestety to domek rodziny i oni nie wynajmują nikowu choćby na 2 tyg ale moge polecić ta miejscowośc a najbardziej ulice westerplatte cicha ulica, aut niedużo , niedaleko kino, piekarnia, sklepy i plaza wiem że pod numerem 30 cos chyba 34 są domki podobne do tego w którym zawsze jestem więc nawed fajne Miejscowośc naprawdę piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka3232
widzę, że już dużo poleconych. Warto zajrzeć jeszcze tutaj, może coś wpadnie w oko, bo mają dobre oferty;) http://www.e-wczasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może coś jeszcze polecicie... może ktoś był w fajnych domkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekki112
To zależy jakie konkretnie domki chcesz wynająć, jeśli tanie, to chyba coś takiego : http://www.wdomkach.pl/nad-morzem/wicie/domki-wicie-szulc.html Bardziej komfortowe można znaleźć rozglądając się po tym serwisie, mają fajne oferty. Myślę, że ważna jest miejscowość do jakiej się jedzie, ja osobiście polecam wybrzeże środkowe i unikać dużych kurortów - mniej betonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podaj link do tej oszukanej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Dziękuję za info, właśnie miałem dzwonić i ustalać szczegóły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella_elunia
Bardzo fajne w pełni wyposażone domki są w ośrodku http://www.adam.jaroslawiec.pl/ Dla rodzinki z dziećmi idealne. Parterowe, drewniane z duzym tarasem. I ze wszystkim co potrzeba- leżaki, hamak, parawan, wyposażona kuchnia, nawet mikrofalówka i ekspres do kawy:) Domki w sporej odległości od siebie, duży plac zabaw dla dzieciaków , no i 2 baseny. Poza tym boiska do gry, korty tenisowe, chata grillowa i bardzo mili i pomocni właściciele, Pan Adam nawet nam pozwolił skorzystać z własnej drukarki :) gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa7906
OSTRZEGAM!!!!!! Strzeżcie się domku i właścicielki domków w kopalinie i lubiatowie. www.domkinadmorzem.com Sam domek super niestety właścicielka za wszelką cenę próbuje wyciągnąć z lokatorów jak najwięcej kasy. W ofercie pisze, że za nie posprzątany domek kasuje 150zł. W domku tylko odkurzacz ,zero środków czystości,brak mopa,szczotki i innych niezbędnych rzeczy do sprzatania. Właścicielka Magda M. po sprawdzeniu oświadczyła że kasuje 150zł bo łazienka nie posprzatana zapytaliśmy- czym? nie ma mopa,domestosa-nic. Więc Pani przyniosła PŁYN DO SZYB i tym kazała myć sedes,umywalkę ,prysznic a podłogę to chyba swoimi ręcznikami mieliśmy wycierać. Pomimo,że owym płynem umyłam sanitariaty Pani nadal nie chciała oddać kasy. mało tego zapłaciliśmy osobno za prad i śmieci -wyszło 13zł reszty i nawet o wydanie reszty trzeba się było wykłócać bo jak stwierdziła,nie bedzie się przepychać o 13zł -oburzające!!! nie chodzi o 13zł ale wyciąganie na chama od ludzi kasy,że wykłóciliśmy się o swoje stwierdziła że wiecej nas nie chce,pomijam fakt że schody były uszkodzone nie naprawione jak się należy i moja mama i dziecko się potłukli. Pierwszy raz się spotkałam z takim chamstwem, a jak jechaliśmy tam to Pani kazała nam poczekać bo musi posprzątać po poprzednich lokatorach więc mogę się domyślać że numer ze sprzątaniem jest stałym punktem programu. Przestrzegam z dala od tej Pani. Miejscowoć piękna napewno tam wrócę ale nie do tej właścicielki. PS chciałam wystawić komentarz na jej stronie,ale nie ma tam takiej opcji-no cóż teraz wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec567
No to mieliście bardzo nie przyjemną przygodę :/ ja za to będąc w tym domku letniskowym http://www.domek-radawa.pl/ mogę powiedzieć, że właściciel był bardzo przyjazny i nie robił absolutnie żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie polskie morza sa troche zbytnio zaludnione… ostatnio zafundowaliśmy sobie rodzinne wakacje nad jeziorem Niesulickim, w ośrodku http://www.kormoran-niesulice.pl/ w wielkim skrócie napiszę,że było naprawdę fantastycznie! Trafiliśmy również na pogodę, więc codzien korzystaliśmy z wszelkich atrakcji jakie oferował ośrodek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że najlepszą opcją nocowania na wakacje są domki. Dla rodzin z dziećmi jest to dobre wyjście gdyż mają swoją prywatność i cały domek do ich dyspozycji itp. My z mężem i naszą pociechą staramy się zawsze wybierać domek. W tym roku udajemy się ze znajomymi do miejscowości Gąski a dokładniej do https://www.infoliniaturystyczna.pl/oferta,infolinia-turystyczna,66be31e4c40d676991f2405aaecc6934 Myślę, że dzieci i my będziemy zadowoleni z pobytu jak zawsze z resztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejK1
Polecam gorąco domki letniskowe SIELANKA: www.sielanka-rusinowo.pl wspaniali właściciele, świetne ceny w stosunku do oferowanych warunków. Miejscowość spokojna, bez tłumów, idealna na urlopowy wypoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka900
My z naszym malcem byliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym Swallow http://www.osrodekswallow.pl/ i było naprawdę fantastycznie. Grzybowo to mała miejscowość, która naprawdę urzeka. Można odpocząć, zrelaksować się i pooddychać świeżym powietrzem. Sam Ośrodek czysty i właściciele bardzo przyjaźni :) Dla dzieci sporo udogodnień, na wyposażeniu łóżeczka i wanienki a w razie jakiegokolwiek problemu na pewno pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć okiem na www.domkibaltyckie.pl - ładne, duże drewniane domki we Władysławowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×